Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει βγαλει αυτον τον φορτιστη το Γερμανικο  Anker® 40W 5V / 8A 5-Port USB στα 16.99 + 8,35 με μεταφορικα αν συνδιαστει με αλλα πραγματα συμφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει βγαλει αυτον τον φορτιστη το Γερμανικο Anker® 40W 5V / 8A 5-Port USB στα 16.99 + 8,35 με μεταφορικα αν συνδιαστει με αλλα πραγματα συμφερει

Είναι απίστευτος ο φορτιστής! Τον χρησιμοποιώ από τον Απρίλιο και μόνο τα καλύτερα έχω να πω.

 

Βέβαια έχω την προηγούμενη έκδοση, χωρίς το iq charge.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βγαλει αυτον τον φορτιστη το Γερμανικο  Anker® 40W 5V / 8A 5-Port USB στα 16.99 + 8,35 με μεταφορικα αν συνδιαστει με αλλα πραγματα συμφερει

 

κάποιο link υπάρχει;

εμένα μου βγάζει 19,99€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτό καμια ιδέα? πως είναι η τιμή?

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00GNBAL36/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

Αν σκεφτείς ότι το πήραμε πολύς κόσμος από το you στα 140 ευρώ όχι δεν είναι καλή η τιμή. Επίσης πολύ καιρό τώρα παίζει (  έπαιζε

) στα 200 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκεφτείς ότι το πήραμε πολύς κόσμος από το you στα 140 ευρώ όχι δεν είναι καλή η τιμή. Επίσης πολύ καιρό τώρα παίζει (  έπαιζε

) στα 200 ευρώ.

Βασικά η τιμή είναι καλή . Οχι καμια υπερπροσφορα , αλλά στα 175 τελική ειναι καλή . Από τα λίγα 8αρια που εχουν HDMI....

Στο you απλα έγινε λαθος στην τιμή , αλλά για καποιο λόγο μας το έδωσε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια βοήθεια λίγο γρήγορα γιατί επείγει μπας και προλάβουμε το cyber monday!

 

Βρήκα σε ένα μαγαζί στην Αγγλία κάποια πράγματα που ήθελα να πάρω (σανίδα snowboard και μπότες) 170 ευρω λιγότερο από ότι θα μου έβγαιναν εδώ. Το συγκεκριμένο δεν στέλνει Ελλάδα οπότε θα τα στείλω σε έναν φίλο στο Λονδίνο και θα μου τα στείλει αυτός. Ποια είναι η φθηνότερη εταιρεία διανομής εκεί και αν ξέρει κάποιος πόσο περίπου παίζει να κοστίσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια βοήθεια λίγο γρήγορα γιατί επείγει μπας και προλάβουμε το cyber monday!

 

Βρήκα σε ένα μαγαζί στην Αγγλία κάποια πράγματα που ήθελα να πάρω (σανίδα snowboard και μπότες) 170 ευρω λιγότερο από ότι θα μου έβγαιναν εδώ. Το συγκεκριμένο δεν στέλνει Ελλάδα οπότε θα τα στείλω σε έναν φίλο στο Λονδίνο και θα μου τα στείλει αυτός. Ποια είναι η φθηνότερη εταιρεία διανομής εκεί και αν ξέρει κάποιος πόσο περίπου παίζει να κοστίσει?

 

Πές του φίλου σου να δοκιμάσει να μιλήσει με αυτόν (Έλληνας με μεταφορική):

 

http://www.metaforikiagglias.eu/

 

Ίσως να βγεί άκρη για τα ογκώδη και για αποστολές Αθήνα. Εμένα προσωπικά δε με βόλεψε κι έχω στραφεί στη UPS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει καμια βδομαδα που εχω παραγγειλει πραγματα απο το .de κι ακομα ειναι στο "will be shipped".

Επισης πραγμα που παρηγγειλα την Παρασκευη ειναι ακομα στο "we need some time to process your order and estimate the time of delivery".

 

Να ανησυχω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.de/dp/B00P6EK4GA/ref=gb1h_tit_c-3_2147_2cf1e755?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-3&pf_rd_r=0ZQ0CT5H8BB6SZ5YM55Y&pf_rd_i=20&pf_rd_p=562452147

 

Microsoft Office 365 Personal + Kaspersky Internet Security Multi-Device 2PCs

πακέτο στα 44 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά. νομίζω ειναι καλή προσφορά. Τι λέτε?

Το 365 δίνει και 60 λεπτά skype το μήνα νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει καμια βδομαδα που εχω παραγγειλει πραγματα απο το .de κι ακομα ειναι στο "will be shipped".

Επισης πραγμα που παρηγγειλα την Παρασκευη ειναι ακομα στο "we need some time to process your order and estimate the time of delivery".

 

Να ανησυχω;

Μου είπαν ότι είχαν πρόβλημα με την αποθήκη τους και να κάνουμε υπομονή. Σε προϊόντα εκτός προσφοράς η αποθήκη λειτούργησε μια χαρά..

 

Εικάζω ότι για να βγάλουν τα σπασμένα απο τις προσφορές τα στέλνουν όλα μαζί .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...