Προς το περιεχόμενο

αγορά LG G2 32GB Ελλάδα


vagos_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως εγώ το πήρα απ τον digivire τελικά, παράδοση την επόμενη μέρα απ την αποστολή μενού στα ελληνικά, προσαρμοσμένο βύσμα για ελληνική πρίζα κ όλα κομπλέ μέχρι ώρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα ξανα με digivire, τους ρωρησα αν ειναι ευρωπαικό μοντέλο, και μου απάντησαν:

 

All our phones work in Europe and we only ship goods which are fit for use and will have all the European languages for selection.

 

οπότε δεν είναι ευρωπαικά. μετα τους ρώτησα αφου με καλύπτουν με 2 χρόνια εγγύηση αν με καλύπτουν και στην περίπτωση που θα βάλω ευρωπαική rom και πάλι απάντησαν:

 

There are many different ways to root the phone. If you install a faulty rom, then the warranty does not work.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αγοράζεις από εδώ

 

http://www.eglobaldigitalstore.co.uk/lg-g2-d802-4g-lte-32gb-unlocked-mobile-phones.html

 

και στο στέλνει μέσω forward2me με άλλες 20 λίρες στην πόρτα σου σε μία εβδομάδα max

 

δεν μπλέκεις ούτε με κινέζους , ούτε με ebay και άλλα τέτοια παράξενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αμα σου παθει κάτι είσαι στην ίδια μοίρα με το κινέζο γιατί λογικά δεν μπορείς να το στείλεις στο κατάστημα, ενω στο κινέζο μπορείς. το μονο θετικό ειναι οτι αν ειναι ευρωπαικη συσκευή υπάρχει μια μικρη πιθανοτητα να ισχυσει η εγγυηση στην ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο λογική αγορά για μένα είναι μέσω digivire (για το οποιο ξέρουμε ήδη οτι έχει καλή εξυπηρέτηση, γρήγορη αποστολή και σε καλύπτη και 2 χρόνια με την εγγύηση) και το mobile14 απο ελλάδα το οποίο θα ξαναπάρω τηλ δευτέρα πρωί για το τι ισχύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αμα σου παθει κάτι είσαι στην ίδια μοίρα με το κινέζο γιατί λογικά δεν μπορείς να το στείλεις στο κατάστημα, ενω στο κινέζο μπορείς. το μονο θετικό ειναι οτι αν ειναι ευρωπαικη συσκευή υπάρχει μια μικρη πιθανοτητα να ισχυσει η εγγυηση στην ελλαδα

γιατί δεν μπορείς να το στείλεις ?

Το αναφέρει καθαρά στην σελίδα του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να ανέφερες ότι το παίρνεις μέσω forward2me σημαίνει ότι δεν στέλνει κατευθείαν, διόρθωσέ με αν κάνω λάθος. οπότε πως θα το στείλεις πίσω; και άντε και το έστειλες..αυτός πως θα στο στείλει πισω αφού δεν στέλνει Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πληροφοριακα σημερα εφτασε το κινητο στα χερια μου. χρονο ρεκορ εκανε ο κινεζος. τη προηγουμενη δευτερα το παρηγγειλα και σημερα το ειχα στα χερια μου. τελωνειο περασε αερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα το thread, και μπορω να πω οτι τα δινει σε καλη τιμη, το κινητο πρεπει να ειναι πιο γρηγορο και απο s4, απο χρωματα τι εχει διαθεσιμα ο κινεζος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανα 2 μειων ομως σαν συσκευη, δεν βγαινει η μπαταρια και δεν περνει καρτα sd αν σκεφτεις οτι τα βιντεο πιανουν μεγαλο χωρο. αλλα απο θεμα αυτονομιας ειναι καλυτερο και συχνοτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω το 32αρι οπότε...καμία συσκευή δεν έχει μόνο θετικά. Δεν έχει αποσπωμενη μπαταρία αλλά έχει μπαταρία εφάμιλλη αυτής του note2. Πάντα θα κάνουμε κάποιες παραχωρήσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...