Προς το περιεχόμενο

αγορά LG G2 32GB Ελλάδα


vagos_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ τελικά θα το πάρω από το mobile14. Έχουν φοβερή εξυπηρέτηση πελατών και σε σχέση με το vnp που τώρα το έφερε φθηνότερο (στα 437) το προτιμώ γιατί από το vn

p μου είπαν οτι είναι ασιατικό ενώ το mobile14 είναι Ευρωπαϊκό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω 2 ιμει που ζητησα απο το mobile14 τα εδωσα στην lg και μου ειπαν οτι ειναι ασιατικα. εξαλλου το mobile14 παιζει να ψωνιζει και απο το digivire αφου μου ειπε παιρνει απο αγγλια γερμανια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελικά θα το πάρω από το mobile14. Έχουν φοβερή εξυπηρέτηση πελατών και σε σχέση με το vnp που τώρα το έφερε φθηνότερο (στα 437) το προτιμώ γιατί από το vn

p μου είπαν οτι είναι ασιατικό ενώ το mobile14 είναι Ευρωπαϊκό

 

και σιγα το πραγμα..περνας την ευρωπαικη ρομ κ ξεμπερδευεις..! πλεον κοιταζω καθαρα την τιμη..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τελικά και γω κλείνω για αγορά στο 32άρι απο εξωτερικό θέλω να ρωτήσω αν έχει σημασία το δίκτυο που αγοράζεις το τηλ . ΠΧ κάποια γράφουν ότι original ήταν στο τάδε δίκτυο και έχουν γίνει factory unlocked . Τι σημαίνει αυτό ? Τι πρέπει να προτιμήσω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκαρε το track μου http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=EX009813735SG 7 μερες συνολο αλλα ηταν απο τις λιγες φορες που ημουν κωλοφαρδος..συνηθως 20ημερο επαιξε σε ολα τα παιδια..7 δεν ειχε κανενας αλλος..

κανε λιγο υπομονη γιατί ειναι και περιεργη περιοδος τωρα αν και με ems δεν πιστευω να σου χει καμια μεγαλη καθυστερηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oντως πολυ κωλοφαρδος..μπραβοοο :-D ..

και σε 10 να μου ερθει ευχαριστημενος θα ειμαι...και το site που μου εδωσες το ιδιο μου βγαζει...shipment ready απο την παρασκευη..!!

ελπιζω αυριο να κουνηθει λιγακι..να παρει μπρος ..!! πως κ πως το περιμενω..!!χαχα

 

το track ειναι σαν το δικο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...