Προς το περιεχόμενο

Έχω βγάλει 3 φορές επιχείλιο έρπη σε 1 μήνα


BLuE_PaNtHeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η γιαγιά μου έλεγε να τρώω βασιλικό πολτό.

Ο φαρμακοποιός λέει zovirax.

 

Πλεον ο συνδυασμός αυτών κάνει θαύματα (έστω και σαν placebo το πρώτο) και πλεον βγάζω σπάνια (3-4 φορές το χρόνο). Επιπλέον έχω εκπαιδευτεί καλά και το νιώθω πως θα βγει πριν εμφανιστεί, οπότε η zovirax προλαβαίνει τα χειρότερα και το πολύ να εμφανιστεί μια μικρή κοκκινίλα για 2-3 μέρες.

 

:)

 

 

Τι νιώθεις?

 

ελα που δεν ξες τι νιώθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα βγάλει μια φορά κ νόμιζα οτι ηταν επειδή φιλάω τσι γάτες στα μούτρα αλλα τελικά ηταν απο άλλο 
θυμάμαι όποτε έβγαζα αρρώσταινα με πυρετό αλλα έχω να βγάλω κάμποσα χρόνια 
μπορεί να εμφανιστεί ξανά στο μέλλον ?

α? :ph34r: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρπη έχουν οι πάντες. Το θέμα είναι πότε θα σε βρει αδύναμο και θα εμφανιστεί. Στιγμές έντονου στρες είναι μια περίπτωση αλλά όχι και η μοναδική.Γενικότερα παίζει πολύ μύκητας στο σώμα μας. Μαντέψτε και τι τρώνε. Ζαχαρίτσα. Και άμα πεινάσουν και αρκετά, θέλουν και τη σοκολάτα τους. Δεν είναι όλοι οι μύκητες εμφανείς στο δέρμα μας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι.Μόνο όταν ακουμπάς την πληγη με το δακτυλο σου πονάει.

Αλλά μην ανησυχεις θα βγάλεις και συ σύντομα και θα δεις πως είναι.Το 95% του πλανήτη έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι.Μόνο όταν ακουμπάς την πληγη με το δακτυλο σου πονάει.

Αλλά μην ανησυχεις θα βγάλεις και συ σύντομα και θα δεις πως είναι.Το 95% του πλανήτη έχει

Καθησυχαστικος. :shock:

 

Παντως την πρωτη φορα που εβγαλα αφθα στο χειλος μου ειχε αλλαξει τον αδοξαστο.Με την κοπελα μου φιλιομασταν ξοφαλτσα και οταν εβαζα μια μπουρδα που μου εδωσε στο φαρμακειο(ενα υγρο με πινελακι) μιλαμε τρελο πονο.Αλμυρα δεν τολμαγα να φαω.Την δευτερη που εβγαλα την προλαβα με αυτο το υγρο(ποναγε αλλα οχι τοσο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν δυο ειδη ο επιχειλιος ερπης και ο επιμο@ν@χειλιος :-D

προσοχη στον δευτερο , οταν ειναι σε εξαρση μπορει να μεταδοθει (δυσκολα βεβαια) ακομη κ με προφυλακτικο ..

 

 

O δεύτερος έτσι και τον κολλήσεις τον έχεις για μια ζωή! Εγγύηση. Βλ. Scarlet Johannson.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τρώω ένα κιλό άσπρη ζάχαρη το μήνα.Να το γυρίσω σε μάυρη?Απο σοκολάτα σπάνια τρώω ,αλλά τρώω μερέντα 1 βαζάκι το μήνα

να την κοψεις τελειως !!!

O δεύτερος έτσι και τον κολλήσεις τον έχεις για μια ζωή! Εγγύηση. Βλ. Scarlet Johannson.

το ξερω !! φτου φτου μακρια απο μας !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O δεύτερος έτσι και τον κολλήσεις τον έχεις για μια ζωή! Εγγύηση. Βλ. Scarlet Johannson.

 

 

το ξερω !! φτου φτου μακρια απο μας !!!

 

O έρπητας ή το Σκαρλετάκι?  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...