Προς το περιεχόμενο

Point of View GT210 HDMI 17€


john_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαιρετική τιμούλα αν θέλετε απλά να δείξετε εικόνα στην οθόνη. Τόσο πωλούνται μεταχειρισμένες όχι κατ' ανάγκη με εγγύηση ή/και συσκευασία. Προφανώς η κάρτα αυτή πλέον είναι για παλιά συστήματα, για συστήματα γραφείου ή για back up κάρτα. Τουλάχιστον είναι έκδοση με DDR3.

 

 

Point of View GT210 HDMI - Κάρτα γραφικών - GF GT210 - 1 GB | Κάρτες Γραφικών στα Public.gr

 

0563581.jpg

 

 

Πάιζοντας λίγο με το καλάθι τους, έχουν 29 τεμάχια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΕΓΩ που εχω μια μητρικη asrock me onboard Ατι 4200 να τη χτυπησω ή οχι?

 

Βελτίωση υπάρχει. Αλλά τίποτα το συνταρακτικό δεδομένου ότι και οι δύο κάρτες είναι αργές. Αν θυμάμαι καλά η 210 πρέπει να βγαίνει κάπου 1,5-2 φορές ποιο γρήγορη από την 4200 σε 3D, αλλά ξανά λέω ότι είναι και οι δύο στον πάτο των επιδόσεων. Κερδίζεις βέβαια σε μνήμη μιας και δεν έχεις την onboard να μοιράζεται αυτή του συστήματος, έχεις δύο εξόδους, έχεις CUDA που απλά μπορεί να βοηθήσει λίγο στο encoding αν ο επεξεργαστής σου είναι αργός (single/dual core), αλλά στην τελική αν θέλεις να παίξεις κανένα παιχνίδι φτηνά ή παίρνεις μια δυνατή μεταχειρισμένη προηγούμενης γενιάς στα 35-50€ ή πας σε καινούρια με minimum τα 70€. Αυτά χοντρικά μιας και δεν γνωρίζω τι ψάχνεις. Άνοιξε κάποιο θέμα στο κατάλληλο τμήμα του forum και ρώτα εκεί καλύτερα.

 

 

 

Υ.Γ. 21 τεμάχια. Με λιγότερο από μια ώρα στο Insomnia και φύγανε 8 κάρτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οκ, νομίζω πως υπάρχει και μια απειροελάχιστη πιθανότητα να πρόσεξε την προσφορά και κάποιος εκτος insomnia.. :rolleyes:

Ε σιγουρα φαντασου ποσα ατομα θα ειναι που δεν καν μελη και μπαινουν εδω για να εκμεταλλευτουνε προσφορες.

 

Κι εγω δεν προλαβα ηθελα να δω εναν παλιο υπολογιστη που εχω τι καρτα γραφικων εχει και μετα τελειωσαν.

Σε περιπτωση που ξαναβγει(λεμε τωρα) αξιζει να την παρω προς αντικατασταση αυτης ati radeon x1300/1500 (υποψιν δεν εχω ιδεα)?

ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ SLI

Τι ακριβως ειναι αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...