Προς το περιεχόμενο

Point of View GT210 HDMI 17€


john_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένα ανταπτοράκι πάντως φτηνό είναι (2-3€) και προφανώς περνάει ήχος και μέσω του DVI.

Εξαφανιζόλ αμέσως ε?

 

Υ.Γ. Προσωπικά δεν έχω πάρει ούτε ένα κομμάτι. Έχω καλυφθεί με την προσφορά των 620 της Gigabyte.

Σιγουρο αυτο οτι περναει και ηχος ; Η καρτα πανω εχει ενα VGA και ενα DVI-I βυσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρο αυτο οτι περναει και ηχος ; Η καρτα πανω εχει ενα VGA και ενα DVI-I βυσμα

 

χμμ σωστο. μαλλον δε θα περναει... Chris ξερεις μηπως περισσοτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρο αυτο οτι περναει και ηχος ; Η καρτα πανω εχει ενα VGA και ενα DVI-I βυσμα

 

Βασικά έχω χρησιμοποιήσει DVI>HDMI adaptor με μισή ντουζίνα Nvidia κάρτες συμπεριλαμβανομένων και δύο G210. Πάντα πέρναγε ήχος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως κατα πασα πιθανοτητα θα παω αυριο-μεθαυριο απο το καταστημα της γλυφαδας να δω αν μπορω να παρω αλλες με HDMI (αν υπαρχουν πουθενα) αλλιως βλεπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yστερα απο επικοινωνια με ατομο του service μου ειπε οτι μπορω να κανω κανονικα επιστροφη χωρις προβλημμα και οτι οντως εχει γινει καποιο λαθος...παντως δεν γνωριζουν αν υπαρχουν πλεον διαθεσιμες καρτες με HDMI...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ανταπτοράκι πάντως φτηνό είναι (2-3€) και προφανώς περνάει ήχος και μέσω του DVI.

 

Εξαφανιζόλ αμέσως ε?

 

Υ.Γ. Προσωπικά δεν έχω πάρει ούτε ένα κομμάτι. Έχω καλυφθεί με την προσφορά των 620 της Gigabyte.

σούπερ εξαφανιζολ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν το μεταξυ αυτη χωρις το hdmi μαλλον ειναι πιο ποιοτικη με solid capacitors και τετοια.

βεβαια αυτη με το hdmi εχει rubicon πυκνοτες επανω οποτε μια χαρα.

αν και διαβαζα προσφατα θεματα που ψοφουσαν και αυτες οι καρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επεστρεψα τις δικες μου στο καταστημα γλυφαδας τελικα,επιστροφη χρηματων κανονικα χωρις κανενα προβλημα...Αν δειτε στο site την εχει ξανα αμεσα διαθεσιμη ! Τωρα το ποιες θα σας στειλουν ειναι αλλο θεμα :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επεστρεψα τις δικες μου στο καταστημα γλυφαδας τελικα,επιστροφη χρηματων κανονικα χωρις κανενα προβλημα...Αν δειτε στο site την εχει ξανα αμεσα διαθεσιμη ! Τωρα το ποιες θα σας στειλουν ειναι αλλο θεμα :Ρ

Για ακόμα μια φορά Προσωρινά εξαντλημένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...