Προς το περιεχόμενο

Point of View GT210 HDMI 17€


john_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιζει να ειναι η δικη που που αρνηθηκα να την παραλαβω καθως δεν ειχε hdmi!

 

Θα γυρίζει όλη την Ελλάδα μέχρι να βρεθεί κάποιος να παραλάβει. Μέχρι τότε θα έχει φτάσει τα 5€  :shifty:  :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε μια public cosmos 20€ και την πηρα γιατι χρειαζοταν αμεσα.. Οποτε αυτοι δεν πρεπει να εχουν αλλο στοκ..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ακόμα σε αναμονή είναι η παραγγελία, οπότε ΑΝ(τα κεφαλαία γράμματα είναι απαραίτητα εδώ) μου σκάσει ενημέρωση για παραλαβή θα σας πω αν έχει ή όχι HDMI :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ξένα sites διαβάζω στις περιγραφές ο,τι η vga-210-c2-1024 έχει HDMI. Μήπως τελικά δεν είναι κανόνας αυτός;

 

@fraa τι model number έχει η δική σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω αλλα δεν χρειαζεται να την ξεσφραγισω ακομη.

Αλλα με αγχωσε το ολο αυτο σκηνικο με το HDMI κτλ.

Αν γραφει με μεγαλα γραμματα εξω απ'την συσκευασια HDMI ειναι δυνατον να μην εχει HDMI η καρτουλα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, θα έχει. Αν δεν έχει ο κατασκευαστής θα κάτσει να πληρώνει μεταφορικά διότι όλη η παρτίδα θα πάει πίσω σε αυτόν.

 

και εμενα ειχε αυτοκολληταρα για hdmi αλλα δεν ειχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα ειχε αυτοκολληταρα για hdmi αλλα δεν ειχε...

Μπα; Οπότε έχουν κάνει βλακεία στο εργοστάσιο. Δεν έχει λογική να βάζεις αυτοκόλλητο για HDMI όταν η κάρτα δεν έχει διότι λογικά σου στέλνει όλη την παρτίδα πίσω ο άλλος.

 

Άμα πάρω αυτή που έχω παραγγείλει θα το τσεκάρω, αν και μάλλον θα πάει στον @Questioner αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τύχει και παραλάβω δεν βλέπω να ασχολούμαι πολύ αν δεν γράφει c1. Έχει δεν έχει HDMI. 

 

Δεν έχω όρεξη να ασχολούμαι με τον ερασιτεχνισμό του κάθε τυχαίου. Είτε αυτό είναι το public είτε η μαμά εταιρεία.  B)  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρα μονοδρομος να ξεσφραγισω την συσκευασια, ετσι?

Και βασικα δεν ειναι αυτοκολλητο.... το HDMI Logo το ειναι πανω στη συσκευασια του κουτιου κανονικα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτογραφία της κάρτας έχει; Στα μικρά γράμματα με τα specs το γράφει; Στο αυτοκόλλητο με σειριακούς/κωδικό μοντέλο γράφει HDMI? Ε αν το γράφει παντού κατά 99.99% το έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτογραφία της κάρτας έχει; Στα μικρά γράμματα με τα specs το γράφει; Στο αυτοκόλλητο με σειριακούς/κωδικό μοντέλο γράφει HDMI? Ε αν το γράφει παντού κατά 99.99% το έχει.

Το γραφει πως εχει HDMI και στο αυτοκολλητο με τους σειριακους  και σε ενα αλλο αυτοκολλητακι... so i'll take my chances και θα την κρατησω σφραγισμενη μεχρι να την χρειαστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...