Προς το περιεχόμενο

Point of View GT210 HDMI 17€


john_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aρα μονοδρομος να ξεσφραγισω την συσκευασια, ετσι?

Και βασικα δεν ειναι αυτοκολλητο.... το HDMI Logo το ειναι πανω στη συσκευασια του κουτιου κανονικα! 

 

Την πήρες για να την πουλήσεις και δεν θες να την ξεσφραγίσεις?

 

Ξεσφράγισέ την για να σου λυθεί η απορία σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την πήρες για να την πουλήσεις και δεν θες να την ξεσφραγίσεις?

 

Ξεσφράγισέ την για να σου λυθεί η απορία σου...

 

Λυθηκε η απορια μου και χωρις να την ξεσφραγισω, εχω ρισκαρει αρκετα περισσοτερα χρηματα απο 12€ σε πολυ χειροτερες πιθανοτητες απο 99%. 

 

Επισης την θελω σφραγισμενη γιατι θελω να την κανω δωρο σε φιλο μου που δεν εχει καρτα με HDMI που χρειαζεται, αλλα υπεθεσα οτι δεν ειναι αναγκη να το αναφερω. 

(αλλα προφανως κακως υπεθεσα, γιατι υποθέτοντας αφησα περιθωριο να υποθέτουν και αλλοι)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Λυθηκε η απορια μου και χωρις να την ξεσφραγισω, εχω ρισκαρει αρκετα περισσοτερα χρηματα απο 12€ σε πολυ χειροτερες πιθανοτητες απο 99%. 

 

Επισης την θελω σφραγισμενη γιατι θελω να την κανω δωρο σε φιλο μου που δεν εχει καρτα με HDMI που χρειαζεται, αλλα υπεθεσα οτι δεν ειναι αναγκη να το αναφερω. 

(αλλα προφανως κακως υπεθεσα, γιατι υποθέτοντας αφησα περιθωριο να υποθέτουν και αλλοι)

 

 

Βασικά δεν ρισκάριζες λεφτά εδώ. 12€ η κάρτα π.χ. και 2 ευρώ ένας αντάπτορας είναι πολύ μικρότερο κόστος από την οποιαδήποτε κάρτα του εμπορίου, πιθανόν και από τις μεταχειρισμένες που πωλούνται εδώ μέσα και διαθέτουν HDMI.

 

Πως σου λύθηκε η απορία τελικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρα το κουτάκι για τις ενδείξεις που μου είπες και λέει παντοτ hdmi οπότε ένα ποσοστό κοντά στο 99% είναι τέλεια προσέγγιση του "σιγουρου". Αν 1% χρειαστεί, θα του πάρω και έναν ανταπτορα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι και ο thunderbird τους κατάλαβε

 

thnd.png

 

Τραγικοί για άλλη μια φορά. Έχει χάρη που έχω να κάνω τη δουλειά μου αλλά αν με κρεμούσαν θα τους έπαιρνε ο διάβολος!  :devil:


Επίσης κοιτάξτε το link που κάνει redirect... Το ασύρματο panasonic τους έγινε εφιάλτης.

 

redir.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα συνηθισμενα τα βουνα απο τα χιονια... :devil: ...για αλλη μια φορα η ανευθυνη και τσαπατσουλικη αντιμετωπιση...παντως εχω την εντυπωση οτι εμεις τους δινουμε αξια ...αυτοι ριχνουν δολωματα και εμεις σαν χανοι τσιμπαμε...εμενα μου ακυρωσαν την gt620 χωρις καν ενημερωση... :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρες ας δίνουν και 1-2. Το θέμα είναι ο,τι πλέον κάνεις παραγγελία και δεν ξέρεις αν τελικά θα παραλάβεις ή όχι ασχέτως αν είναι διαθέσιμο ή όχι.


Έχει τύχει να παραγγείλω από αυτούς και να γράφει "άμεσα διαθέσιμο" και τελικά να μου ρίχνουν άκυρο λόγω αυξημένης ζήτησης.

 

Customer passion κατά τα άλλα. Αν δεν κάτσει και η παραγγελία μου με το ασύρματο αρχίζω τις αξιολογήσεις στο skroutz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα με αυτά που παραγγέλνουμε λογικό είναι να μην ξέρουμε αν θα παραλάβουμε

Βάλε παραγγελία αυτή

http://www.public.gr/product/computers-and-software/anabathmisi/kartes-grafikon/sapphire-radeon-hd-7950-oc-3-gb/prod2240575pp/

που την έχουν 180€ πάνω από τους άλλους και αν δεν στην φέρει σπίτι σου όμορφη κοπέλα υπάλληλος με μπικίνι (ασχέτως αν έχει ψόφοκρυο) βάλε τους όσες αρνητικές θέλεις :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Λυθηκε η απορια μου και χωρις να την ξεσφραγισω, εχω ρισκαρει αρκετα περισσοτερα χρηματα απο 12€ σε πολυ χειροτερες πιθανοτητες απο 99%. 

 

Επισης την θελω σφραγισμενη γιατι θελω να την κανω δωρο σε φιλο μου που δεν εχει καρτα με HDMI που χρειαζεται, αλλα υπεθεσα οτι δεν ειναι αναγκη να το αναφερω. 

(αλλα προφανως κακως υπεθεσα, γιατι υποθέτοντας αφησα περιθωριο να υποθέτουν και αλλοι)

 

 

 

Άμα είναι για δώρο δεν είναι κακό να ανοίξεις το κουτί για να δεις αν έχει hdmi η κάρτα.

Καλύτερα να πάρεις το ρίσκο και να την ανοίξεις παρά να την πας και να μην έχει hdmi.

Γνώμη μου.Εκτός αν είσαι σίγουρος. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά την επέστρεψα την δεύτερη διότι οκ το hdmi δεν ήταν σοβαρή παράληψη αλλά είδα ότι ήταν και ddr2 και όχι gddr3 όπως η άλλη. δεν το γράφει πουθενα εντωμεταξύ, το googlαρα (η άλλη ομως γράφει gddr3). ψιλό γαζί μας κοροιδεύουν μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά την επέστρεψα την δεύτερη διότι οκ το hdmi δεν ήταν σοβαρή παράληψη αλλά είδα ότι ήταν και ddr2 και όχι gddr3 όπως η άλλη. δεν το γράφει πουθενα εντωμεταξύ, το googlαρα (η άλλη ομως γράφει gddr3). ψιλό γαζί μας κοροιδεύουν μου φαίνεται...

 

LOL για αυτό με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι βρέθηκε μια κάρτα? Τους είχα στείλει email σχετικά με την ακύρωση της παραγγελίας μου. Δεν περίμενα να μου απαντήσουν, αλλά τελικά μου τηλεφώνησαν διότι έγινε μια ακύρωση. Οπότε DDR2 και χωρίς HDMI. Μάλλον και εγώ θα την επιστρέψω και θα πάρουν τηλέφωνο τον @Questioner    :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μπορεί να μην φταίει το Public αλλά η POV. Μπορεί να τους στέλνει την ίδια ουσιαστικά κάρτα σε διαφορετικές εκδόσεις. Κάτι σαν τα διαφορετικά rev που έχουν οι μητρικές. Εδώ έχω δύο πανομοιότυπες Gigabyte 620 από την προσφορά, με τα ίδια specs, το ίδιο BIOS, όλα μα όλα τα ίδια και η μία έχει τάση λειτουργίας 0.99V και η άλλη 1.08V.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...