Προς το περιεχόμενο

Point of View GT210 HDMI 17€


john_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τηλεφωνο σημερα στην εξυπηρετηση γιατι εχει αργησει αρκετα η καρτουλα.

 

-Καλημερα μπλα μπλα

-Για μια παραγγελια σας παιρνω.

-Το κωδικο της παραγγελιας σας;

-12345

-Ααα τελεια,προκειται για το καλωδιο;

-ΕΕΕ οχι,για μια καρτα γραφικων προκειται :shock:  :shock:  :shock:

-Α συγνωμη,μισο λεπτο σας βαζω σε αναμονη

-.....5-10λεπτα.........

-Ναι συγνωμη που περιμενατε,εκανα αιτηση στο καταστημα και περιμενω θα σας παρω στο κινητο.

-Ωραια,να σας ρωτησω,βρηκατε το σωστο προιον;Γιατι πριν μου ειπατε για καλωδιο,μην παω και παρω αλλα ντι αλλων,

-Οχι,οχι δικο μου λαθος.Προκειται για τον σκληρο δισκο τους 1ος Gb.

-(WTF  :shock:  σκληρος δισκος και μαλιστα 1gb)..........Εεε για την ακριβεια καρτα γραφικων ειναι.

-Αα ναι συγνωμη,

-(Για σιγουρια)....Εισαστε σιγουρος οτι βλεπετε στην οθονη σας Point of view κλπ.

-Ναι ναι αυτο ειναι

 

Και τωρα περιμενω ενημερωση απο το καταστημα.Τι ασχετοι ειναι θεε μου.Απο καλωδιο,μου το εκανε σκληρο δισκο.Και αυτοι οι ανρθωποι εχουν δουλεια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν παραλαβατε οσοι παραλαβατε, δωσατε 15€ η 17€?

 

Ακουστε τι παίζει με το public. Αν κανεις κράτηση τηλεφωνικά η τιμή όταν πας να πληρώσεις δεν είναι η τιμή της προσφοράς αλλά η κανονική τιμή 20Ε. Αν εχεις κωδικό κράτησης το παίρνεις με 17Ε (τουλάχιστον εγω τόσα έδωσα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα 20€ φτηνή είναι σε σχέση με άλλες G210 DDR3, αλλά τα 20€ εδώ που τα λέμε δεν φαίνονται πουθενά ως τιμή. Η αρχική τιμή φαίνεται να είναι τα 23€, όχι τα 20€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφωνο σημερα στην εξυπηρετηση γιατι εχει αργησει αρκετα η καρτουλα.

 

-Καλημερα μπλα μπλα

-Για μια παραγγελια σας παιρνω.

-Το κωδικο της παραγγελιας σας;

-12345

-Ααα τελεια,προκειται για το καλωδιο;

-ΕΕΕ οχι,για μια καρτα γραφικων προκειται :shock: :shock: :shock:

-Α συγνωμη,μισο λεπτο σας βαζω σε αναμονη

-.....5-10λεπτα.........

-Ναι συγνωμη που περιμενατε,εκανα αιτηση στο καταστημα και περιμενω θα σας παρω στο κινητο.

-Ωραια,να σας ρωτησω,βρηκατε το σωστο προιον;Γιατι πριν μου ειπατε για καλωδιο,μην παω και παρω αλλα ντι αλλων,

-Οχι,οχι δικο μου λαθος.Προκειται για τον σκληρο δισκο τους 1ος Gb.

-(WTF :shock: σκληρος δισκος και μαλιστα 1gb)..........Εεε για την ακριβεια καρτα γραφικων ειναι.

-Αα ναι συγνωμη,

-(Για σιγουρια)....Εισαστε σιγουρος οτι βλεπετε στην οθονη σας Point of view κλπ.

-Ναι ναι αυτο ειναι

 

Και τωρα περιμενω ενημερωση απο το καταστημα.Τι ασχετοι ειναι θεε μου.Απο καλωδιο,μου το εκανε σκληρο δισκο.Και αυτοι οι ανρθωποι εχουν δουλεια.

Κι εδώ τα ίδια είμαστε στο Public. Οι μισοί είναι άσχετοι τελείως και οι άλλοι απλά βαριούνται. Όταν πήγα να πάρω την κάρτα, ήθελα να πάρω κι ένα USB Stick 8GB. Πήγα να ρωτήσα τον πωλητή ενώ κοίταζε κάτι σε μια οθόνη. Ήθελα να μου πει ποιό είναι το φθηνότερο 8αρι usb που έχει, και χωρίς να με κοιτάξει μου είπε "ότι βλέπεις εκεί είναι". Όμως υπήρχαν πάρα πολλά sticks και οι τιμές ήταν πίσω από το κουτάκι, δηλαδή έπρεπε να τα γυρίζω ένα ένα και να βλέπω τιμή. Τέλος πάντων φεύγω κουνώντας το κεφάλι μου κοροϊδευτικά, με είδε και ήρθε να με βοηθήσει και καλά. Έκανε πως κοίταζε τα usb, και πιάνει και μου δίνει ένα τυχαίο. Όμως πριν παω στο κατάστημα είχα κοιτάξει στο site πως υπάρχουν φθηνότερα sticks. Έτσι, έψαξα και βρήκα ένα πιο φθηνό και το πήρα.

 

Οταν παραλαβατε οσοι παραλαβατε, δωσατε 15€ η 17€?

17€ το είχα παραγγείλει και τόσο το πλήρωσα.

 

Και στα 20€ φτηνή είναι σε σχέση με άλλες G210 DDR3, αλλά τα 20€ εδώ που τα λέμε δεν φαίνονται πουθενά ως τιμή. Η αρχική τιμή φαίνεται να είναι τα 23€, όχι τα 20€.

Πάντως πάνω στο κουτί έγγραφε 20€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηρε τηλεφωνο ξανα ο τυπας.Του ειχα πει ξεκαθαρα(τι διαολο δεν το βλεπουν στο συστημα; ) για παραλαβη απο το καταστημα.Και στο τηλεφωνο τι μου λεει ο θεος;Οτι η καρτα θα παει στο καταστημα την Δευτερα,οποτε στον χωρο σας θα ερθει την Τριτη.

 

ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ....!!!Ρε φιλε του λεω,ειναι για παραλαβη απο το καταστημα,ΠΑΡΑΛΑΒΗ.Ποιος ο λογος να παει η καρτα στο καταστημα και μετα να ερθει σπιτι μου;

 

Α ναι λεει,συγνωμη,την Δευτερα θα ειναι ετοιμη για παραλαβη απο το καταστημα.

 

Του λεει θα ερθει καποιο μηνυμα στο κινητο;

 

Λεει,εεε μαλλον.

 

Τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του λεει θα ερθει καποιο μηνυμα στο κινητο;

 

Λεει,εεε μαλλον.

 

Τι να πω.

 

mail θα σου σκάσει. Έχω κάνει πολλές παραγγελίες μέσω internet από το Public, πάντα με mail μαθαίνω πότε πήγε η κάρτα στο κατάστημα. Κάνα 2 φορές που έχω φάει άκυρο βέβαια έπρεπε να τους πάρω εγώ τηλ. ή να μιλήσω με το live chat.

 

 

Πάντως πάνω στο κουτί έγγραφε 20€.

 

Δεν νομίζω να ισχύουν πλέον αυτές οι τιμές. Είναι οι τιμές που κάποτε είχαν οι κάρτες. Στην 620 για παράδειγμα οι δύο που είχα πάρει στα 27€ γράφουν κάπου 35€ τιμή πάνω, ενώ αυτή που πήρα με 24€ γράφει 54€ νομίζω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα σημερα στα 17 οσο δηλαδη την ειχα παραγγειλει.

μια χαρα η καρτουλα ασχετος εαν δεν την συνδεσα ακομα :P

σφραγισμενο και το κουτι και μεσα το αντιστατικο.

εχει 2 barcodes επανω,αυτοκολλητα δηλαδη.

το ενα την εχει με τιμη 20 euros και το αλλο που λεει ξεκαθαρα Public,δεν εχει τιμουλα.

το περιεργο ειναι οτι εχουν και με μεγαλα γραμματα το psysX στο κουτι (η point of view) ενω ολοι ξερουμε οτι η καρτα δεν κανει για physX.

υποψην,παραγγελια απο ιντερνετ,παραλαβη στο καταστημα,εσκασε πρωι πρωι μηνυμα στο κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mail θα σου σκάσει. Έχω κάνει πολλές παραγγελίες μέσω internet από το Public, πάντα με mail μαθαίνω πότε πήγε η κάρτα στο κατάστημα. Κάνα 2 φορές που έχω φάει άκυρο βέβαια έπρεπε να τους πάρω εγώ τηλ. ή να μιλήσω με το live chat.

 

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...