Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Επειδη δε το κατεχω το θεμα αθλητικά, θα μου πει καποιος τι παιζει με μητρογλου και παπάκια γιατι τυχαιως σημερα διαβασα αυτό και δε τα πιανω...

 

Ο μητρογλου ειναι πρωην ποδοσφαιριστης του Ολυμπιακου και νυν της Φουλαμ. Τον χαρακτηριζουν σαν καγκουρα και εχουν βγει πολλες φωτογραφιες του (photoshop) με παπακι κτλ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

εχουμε κατι αντιστοιχο σε βυζγια?

 

ay5WnVp_460sa.gif

τα σχολια οπως παντα ειναι κορυφαια...

http://9gag.com/gag/ay5WnVp

 

Καλά ντάξ να τα μόνο τα boobs... Περισσότερο πιστεύω είναι καβ**φατσα παρα τα μπαλκόνια....

 

 


:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  ποια ειν τουτη?

 

 

Μια τύπισσα ιδανική για τις ανεπιθύμητες στύσεις... Επιτέλους βρήκα τι θα ποστάρω όταν χέζετε το θέμα με κώλους κ βυζιά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που βλέπω ειναι οτι πήρε κιλά και μάλιστα κακά κιλά (ξύγκι) 
γιαυτό φαίνεται τόσο διαφορετική (και το makeup παίζει ρόλο αλλα δεν σου αλλάζει το bf)

καμια φορά παίζει ρόλο και η φωτογραφία κλπ

Δείτε αυτή για παράδειγμα 

ποια ειναι ποια ειναι ..

selena-gomez-scared.jpg

 

selena-gomez-2013-selena-gomez-34430139-

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δε το κατεχω το θεμα αθλητικά, θα μου πει καποιος τι παιζει με μητρογλου και παπάκια γιατι τυχαιως σημερα διαβασα αυτό και δε τα πιανω...

 

 

Η φάτσα του τυχαίνει να ειναι ο ορισμός του τύπου που οδηγάει φτιαγμένο στρογγυλοφάναρο μηχανάκι, κάνει σούζες και κολιές στον δρόμο. Έτσι λοιπόν βαφτίστηκε ως κάγκουρας.

Untitled-300x292.jpg

 

Ως χαρακτήρας βέβαια δεν έχει καμία σχέση μια που το παλικάρι φάνηκε εξαιρετικά προσγειωμένο παρόλο που τον έκραζε η μισή Ελλάδα μέχρι και πέρσι :P

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μητρογλου ειναι πρωην ποδοσφαιριστης του Ολυμπιακου και νυν της Φουλαμ. Τον χαρακτηριζουν σαν καγκουρα και εχουν βγει πολλες φωτογραφιες του (photoshop) με παπακι κτλ.

δεν ειναι απλα καγκουρας αλλα ο βασιλιας τους.

tumblr_mqk59m6LEW1ra8x1ao1_250.gif

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

friday_gifdump_546_17.gif

 

 

 

 

 

I don't even....

 

Απορώ με το θάρρος αυτών με τις κάμερες. Πιο επικίνδυνες δε γίνεται, ειδικά αυτές που τους φεύγει το όπλο από τα χέρια. Πως στο καλό το καταφέρνουν; Έπιασα πρώτη φορά δίκαννο (10 gauge που κλωτσάει σα μουλάρι) 10 ετών που δε ζύγιζα 45 κιλά και δε μου έφυγε από τα χέρια επειδή το κρατούσα όπως μου είπαν.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...