Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι στη κατηγορία "ενδιαφέρουσες" :)

Τις έβαλα επειδή γράφει "Ενδιαφέρουσες"...

 

Θές να πεις ότι τις έβαλες στις "ενδιαφέρουσες";

Μίλα ξεκάθαρα.

 

 

post-86058-0-82176000-1391537830_thumb.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Για ξήγα μας και σ' εμάς των παιδιών των 80's

Λογικά το λέει σε αντίθεση με τα σημερινά δεδομένα, που δεν παίζουν εξω καθόλου;

Όντως κι εγώ κατέβαινα για μπάλα και όταν ήασταν πολύ μικροί γυρνούσαμε όταν νύχτωνε...ασχέτως ώρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

neus_tmo_2010362.jpg

 

winter-political-humor-al-gore-no-idea-w

 

 

 

Το Global Warming μετονομάστηκε σε Climate Change για να είναι επίκαιρο, τα βίαια καιρικά φαινόμενα υποτίθεται πως οφείλονται κι αυτά στο GW σαν βαλβίδες ανακούφισης του κλίματος. Εγώ επιμένω πως η υπερθέρμανση του πλανήτη είναι μια απάτη για να τα κονομάει η "περιβαλλοντική" βιομηχανία, κ κύριος παράγοντας του πόσο κρύο ή πόσο ζέστη κάνει, παραμένει για μένα ο ήλιος και η δραστηριότητά του. Όλα τα άλλα είναι μαλακίες κι εγώ είμαι απόλυτος σε αυτό. Είναι οσο απάτη ήταν και η τρύπα του όζοντος το '80-'90 που μας είχαν ΠΡΗΞΕΙ τους όρχεις σαν παιδιά και μας έδειχναν τη γή το 2000 χωρίς στρώμα όζοντος αν συνεχίζουμε να χρησιμοποιούμε τα κακά σπρέυ με τα CFC. Βρε το γαμήσαμε το θέμα, τα σπρέυ μπορεί να άλλαξαν προωθητικό, οι εκατομμύρια συσκευές κλιματισμού που πετάχτηκαν ΌΠΩΣ να 'ναι απελευθέρωσαν τόννους φρέον στην ατμόσφαιρά, για να να αντικατασταθούν από τις "οικολογικές" με το σκατά φρέον που για να πιάσει τη ψύξη που έπιανε με το παλιό θέλει τον τριπλάσιο χρόνο(πάρε ινβέρτερ καίει λιγότερο ΧΑ!) Απάτη, απάτη , απάτη.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...