Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Από όσο καταλαβαίνω το θέμα δεν είναι τι λέει (με μια πρόχειρη μετάφραση με το κινητό κάτι καθημερινό είναι) αλλά ότι είναι "επίσημο" έγγραφο (μιας και χρησιμοποιεί τη φόρμα/header του ελληνικού κοινοβουλίου) και είναι στα Τουρκικά. Φυσικά ό κάθε βουλευτής μπορεί να γράφει σε όποια γλώσσα θέλει στη προσωπική του αλληλογραφία ακόμα και στην αλληλογραφία ακόμα και στην "θεσμική" του αλληλογραφία προς φορείς/άτομα, εφόσον δεν αποτελούν αυτά έγγραφα του ελληνικού κοινοβουλίου. Θα ήταν πιο "κομψό" να χρησιμοποιούσε μια δικιά του φόρμα ή μια φόρμα του τοπικού κομματικού γραφείου (βουλευτής του Ποταμιού είναι btw).

Έχω δει σε έντυπο του Υπ.Παιδείας, αρκετά χρόνια πριν, όταν άνοιξε το Μάκρο εδώ στην Πάτρα, να τα βάζουν με την Περιφέρεια/Δήμο γιατί δεν το άφηναν να ανοίγει όποτε γουστάρει.

Αυτός που ήταν στο Υπ.Παιδείας κάτι σχέση είχε με το Μάκρο.

Αυτός που μου το έδειξε δεν με άφησε να βγάλω φωτό γιατί θα καιγόταν το σύμπαν.

 

Γενικά ο καθένας κάνει ότι γουστάρει, εκμεταλλεύεται τη θέση του και στα @@ του όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρο ότι υπάρχει πιθανότητα να περιέχει ξηρούς καρπούς το αμύγδαλο?

 

δε νομίζω να είναι αμύγδαλο - αμύγδαλο ... δεν είμαι της μαγειρικής αλλά δε μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που μπορεί να έχει ταυτόχρονα ξηρούς καρπούς και καβούρια.

 

άσε που έχει και ΜΑΛΑΚΙΑ ...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι ψιλοστανταράκι το κείμενο και το βάζουν σε διάφορα τέτοια. Καβούρι (ή anyway κάτι σαν γεύση καβουριού) πρέπει να έχουν αυτά τα πορτοκαλί ξηροκάρπια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

 

Ολόκληρο κατεβατό, για κάτι που μπορεί να είναι τόσο απλό, σύντομο και περιεκτικό;

 

 

«καλά σαράντα», «ζωή σε λόγου μας», «να ζήσουμε να τον θυμόμαστε»...

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...