Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν κάνω λάθος ισχύει στη ‘Murica και ίσως και σε άλλες χώρες, αν κάνεις ανάληψη από atm στην ίδια τράπεζα που έχεις τα χρήματα σε χρεώνουν.

 

 

 

Yeap, it's true..... σε καθε withdraw απο την BofA οταν ειμαι σε Atm της, $3 κανουν φτερα ενω αν πας στο counter μεσα δεν χρεωνει τιποτα.... οn the other hand η Chase στο network της δεν χρεωνει τιποτα αλλα απο ATM εκτος network μου παιρνει τα $2.5.  Στο UK μονο σε κατι ξεχασμενα atm σε off licence shops εχουν συνηθως χρεωση. 

 

 

 

on topic.... 

 

:-D

 

21616191_1715509698522328_79077388587755

Επεξ/σία από Unabomber
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Όταν τραβάς από ΑΤΜ άλλης τράπεζας (σύστημα ΔΙΑΣ?) αντί αυτής που έχεις τον λογαριασμό νομίζω...

 

εδω ισχυει αν τραβηξεις απο αλλη τραπεζα ειναι ενα ποσο επι τις εκατο απο οτι θα τραβηξεις αν θημαμαι καλα εισαι 4 ευρω εως 200 ευρω αναληψεις, στο εξωτερικο σε καποια μερη σου κρατανε λεφτα ασχετα απο που τραβας

omg δεν εχω τραβήξει ποτε λεφτα απο atm ισχυει αυτο???

 

ναι ισχυει αν πχ εχεις εθνικη και τραβηξεις λεφτα απο πειραιως σου κραταει προμηθεια, πως και δεν τραβηξες ποτε φοιτητης δεν πηγες εστω φανταρος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω ισχυει αν τραβηξεις απο αλλη τραπεζα ειναι ενα ποσο επι τις εκατο απο οτι θα τραβηξεις αν θημαμαι καλα εισαι 4 ευρω εως 200 ευρω αναληψεις, στο εξωτερικο σε καποια μερη σου κρατανε λεφτα ασχετα απο που τραβας

 

ναι ισχυει αν πχ εχεις εθνικη και τραβηξεις λεφτα απο πειραιως σου κραταει προμηθεια, πως και δεν τραβηξες ποτε φοιτητης δεν πηγες εστω φανταρος ?

 

πήγα σε ιεκ πειραια, 20 λεπτα με το λεωφοριο

και στρατο εκει που πηγα στην σαμο, ο αδελφος του διαχειριστή της πολυκατοικίας μας δουλευε σε κοντινό στρατόπεδο, οπότε όποτε ηθελα λεφτα τα δίνανε στον εναν και ο αλλος μου τα εδεινε,

εχω λογαριασμο σε τραπεζα απλα δεν εβγαλα ποτε καρτα γιατι.. βαριόμουν;

 

θα παω να βγαλω αυτες τις μερες και για αυτο ρώτησα κιολας :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγα σε ιεκ πειραια, 20 λεπτα με το λεωφοριο

και στρατο εκει που πηγα στην σαμο, ο αδελφος του διαχειριστή της πολυκατοικίας μας δουλευε σε κοντινό στρατόπεδο, οπότε όποτε ηθελα λεφτα τα δίνανε στον εναν και ο αλλος μου τα εδεινε,

εχω λογαριασμο σε τραπεζα απλα δεν εβγαλα ποτε καρτα γιατι.. βαριόμουν;

 

θα παω να βγαλω αυτες τις μερες και για αυτο ρώτησα κιολας :D

 

ωραιος εγω εβγαλα το 2001 οταν πηγα φοιτητης προλαβα και ΑΤΜ που βγαζαν πεντοχιλιαρα ωραιες εποχες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Yeap, it's true..... σε καθε withdraw απο την BofA οταν ειμαι σε Atm της, $3 κανουν φτερα ενω αν πας στο counter μεσα δεν χρεωνει τιποτα.... οn the other hand η Chase στο network της δεν χρεωνει τιποτα αλλα απο ATM εκτος network μου παιρνει τα $2.5.  Στο UK μονο σε κατι ξεχασμενα atm σε off licence shops εχουν συνηθως χρεωση. 

 

 

 

 

 

Δεν ισχυει αυτο που λες, δεν σε χρεωνει η ΒΟΑ αν βγαλεις απο τα δικα της ΑΤΜ https://www.bankofamerica.com/deposits/resources/personal-schedule-fees.go

 

post-174207-0-26293600-1505432227_thumb.jpeg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Δεν ισχυει αυτο που λες, δεν σε χρεωνει η ΒΟΑ αν βγαλεις απο τα δικα της ΑΤΜ https://www.bankofamerica.com/deposits/resources/personal-schedule-fees.go

 

 

 

 

indeed my friend, you are right, λογω του οτι απεναντι σχεδον απο το σπιτι μου εχω Capital One, και οταν θελω να βγαλω cash(σπανια)  παω απο κει, μου ειχε μεινει στο μυαλο οτι χρεωνει και στα in house atm της. my bad.  :-) 

 

 

 

:shock:

 

trumpsuitmistake1.jpg

Επεξ/σία από Unabomber
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη σήμερον εποχή και για 5 ευρό θα πηδούσαν μέσα στο τάφο. 

 

Στη σήμερον εποχή κατα μερικούς επειδή είμαστε πολύ ρατσιστές, θα τον εθαβαν ζωντανό τον μαύρο αν πήδαγε μέσα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...