Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

όχι, ότι το καθένα μόνο του έχει μια χαρά γεύση αλλά άμα τα συνδυάσεις είναι απαίσια, δυστυχώς έχω δοκιμάσει... χαράμι πήγε η πίτσα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, vasilissouvlaki είπε

Εμένα όλες τις φορές με έχουν σταμπάρει απο πίσω άρα αυτό είναι άχρηστο για μένα.

Ναι αλλα μπορεις να πας μετα στο δικαστηριο και να πεις "οριστε, ακομα τη φοραω" και να βγεις αθωος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Havik είπε

όχι, ότι το καθένα μόνο του έχει μια χαρά γεύση αλλά άμα τα συνδυάσεις είναι απαίσια, δυστυχώς έχω δοκιμάσει... χαράμι πήγε η πίτσα...

Μαλλον δεν έχεις φάει σωστή πίτσα ανανα. Εχω δοκιμάσει σε διάφορες πιτσαρίες, μόνο σε μία πετυχα να την κάνουν σωστή και ήταν ωραία. Οι υπόλοιπες ήταν άθλιες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mourgolukos είπε

Μαλλον δεν έχεις φάει σωστή πίτσα ανανα. Εχω δοκιμάσει σε διάφορες πιτσαρίες, μόνο σε μία πετυχα να την κάνουν σωστή και ήταν ωραία. Οι υπόλοιπες ήταν άθλιες

Συμφωνώ και επαυξάνω. Πρώτος κορόιδευα την πίτσα ανανά. Είχα φάει και είχα αηδιάσει. Δοκίμασα ύστερα από 10 χρόνια σε καλό restaurant και άλλαξα γνώμη. Αφού δοκίμασα την 2η φορά και λέω θα φάω πάλι σαπίλα έτσι για να θυμηθώ αλλά με εξέπληξε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...