Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

αν ισχυε αυτο και της ειχες εμπιστοσυνη δεν θα σε ενοιαζε η προθεση του αλλου γιατι θα ησουν σιγουρος οτι η αλλη δεν θα εκανε τιποτα. Η "εμπιστοσυνη" οταν δεν υπαρχουν πειρασμοι δεν ειναι εμπιστοσυνη! :)

 

 

 

LoL καλά μην έχεις τόση σιγουριά ούτε για τον εαυτό σου πόσο μάλλον σε άλλο άτομο με τη δική του συνείδηση κ προσωπικότητα. Αν το πάρουμε έτσι,αν κ δεν ήταν αυτός ο σκοπός της εικόνας, πρέπει να είσαι ή τυφλωμένος από έρωτα ή αφελής για να έχεις τυφλή εμπιστοσύνη εκατέρωθεν. Δε λέω τώρα να αρχίζεις τις ζηλοτυπίες γιατί εκεί χάνεις κάθε δίκιο, από προσωπικές μου εμπειρίες πάντως, αυτή η εμπιστοσύνη δε βγήκε σε καλό κ κάποιες φορές θεωρήθηκε αδιαφορία (!). Από τότε είμαι επιφυλακτικός κατά πολύ στο θέμα της εμπιστοσύνης.Τrust issues? Σίγουρα, αυτά όμως έχει η ζωή, καλύτερα υποψιασμένος παρά αφελής στη χώρα που βασιλεύει η πουστιά κ η λαμογιά. Στην εικόνα τώρα αυτό που αν και το "we get mad" δε με εκφράζει (δες ζηλοτυπια παραπάνω), εγώ θα έβαζα πως μου τη σπάει απλά κ μου φέρνει δυσφορία μπορεί κ να μη το δείξω καν, όταν βλέπω τον τυρογύφτουλα να κάνει κουβεντούλα, mad θα γίνω αν ξεπεράσει τα όρια ο άλλος κ στην παρουσία μου αρχίσει να γίνεται φλερτ.(τι όρος κι αυτός,φλερτ κ τυρογύφτουλας αναγούλα μου έρχεται)

 

:-D  :-D  :-D

 

 

 

10955237_10155342087930338_1403270230477

 Σαλονικιότικο μου μοιάζει ή απλώς βορειοελλαδίτικο. Μόνο αυτοί βάζουν περιττα σύμφωνα. Αυτοί ξέρουν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...