Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κάθε σπίτι που σεβόταν τον εαυτό του είχε ένα τέτοιο μόνιμα αποθηκευμένο δίπλα στον νιπτήρα

 

Brick-Game-9999-In-1.jpg

εξηγειστε μου κατι. Μονο οι αντρες το κανετε αυτο με τη τουαλετα και τις απειρες ωρες; Δλδ στο πατρικο ειμασταν 3 γυναικες (ο πατερας ειχε το δικο του ξεχωριστο χωρο μεσα στο σπιτι), καναμε την αναγκη μας και σε 5 λεπτα εξω.

Οταν το ειδα πρωτη φορα αυτο το πραγμα, κινητο+τουαλετα, εμεινα μλκς. Γιατιιιιιι; Τι το ιδιαιτερο εχει μια χεστρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

  • Moderators

εξηγειστε μου κατι. Μονο οι αντρες το κανετε αυτο με τη τουαλετα και τις απειρες ωρες; Δλδ στο πατρικο ειμασταν 3 γυναικες (ο πατερας ειχε το δικο του ξεχωριστο χωρο μεσα στο σπιτι), καναμε την αναγκη μας και σε 5 λεπτα εξω.

Οταν το ειδα πρωτη φορα αυτο το πραγμα, κινητο+τουαλετα, εμεινα μλκς. Γιατιιιιιι; Τι το ιδιαιτερο εχει μια χεστρα;

ειναι χωρος διαλογισμου!

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρονος του άντρα στην τουαλέτα είναι ιερος!! Εσεις οι γυναικες δεν μπορειτε να το καταλαβεται.Απο τετρις μέχρι σταυρόλεξα και λάπτοπ παιρνούμε μαζί :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο προσωπικό γούστο στα αστεία,άλλο μάθημα ηθικής για μια random και "αρχαία" χαζομάρα. :)

Ε όταν σε αυτή τη χώρα με το παραμικρό το πάμε στο σεξουαλικό (και με χυδαίο τρόπο) δεν είναι πια ούτε αστείο, ούτε μια απλή τρολιά. Αυτό που όταν κάθε παραμικρή αναφορά στο αντίθετο φύλο απαντάται με ένα "καλή γκόμενα;" ή "τη γ@μησες;" δε το έχω συναντήσει σε άλλο ευρωπαϊκό λαό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρονος του άντρα στην τουαλέτα είναι ιερος!! Εσεις οι γυναικες δεν μπορειτε να το καταλαβεται.Απο τετρις μέχρι σταυρόλεξα και λάπτοπ παιρνούμε μαζί :P

 

Ειδικά αν δίπλα στην λεκάνη και σε απόσταση μικρότερη από το μήκος του χεριού σε πλήρη έκταση (ανεξαρτήτου κατεύθυνσης σε σχέση με το σώμα) βρίσκεται το πλυντήριο , αποτελεί σε πληροφορώ έναν αξιόλογο 2ο χώρο εργασίας . Κάθεται σε κατάλληλο ύψος το λάπτοπ .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όταν σε αυτή τη χώρα με το παραμικρό το πάμε στο σεξουαλικό (και με χυδαίο τρόπο) δεν είναι πια ούτε αστείο, ούτε μια απλή τρολιά. Αυτό που όταν κάθε παραμικρή αναφορά στο αντίθετο φύλο απαντάται με ένα "καλή γκόμενα;" ή "τη γ@μησες;" δε το έχω συναντήσει σε άλλο ευρωπαϊκό λαό...

υπαρχουν δυο τυποι ανθρώπων, με και χωρις χιουμορ. οταν διαβαζεις κατι τετοιο και το παιρνεις στα σοβαρά παει να πει οτι εχεις μια ελλειψη χιουμορ..

 

ΝΟΣΟΚΟΜΑ!! χορήγησε του γρήγορα 30ml xiomoroxitide

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όταν σε αυτή τη χώρα με το παραμικρό το πάμε στο σεξουαλικό (και με χυδαίο τρόπο) δεν είναι πια ούτε αστείο, ούτε μια απλή τρολιά. Αυτό που όταν κάθε παραμικρή αναφορά στο αντίθετο φύλο απαντάται με ένα "καλή γκόμενα;" ή "τη γ@μησες;" δε το έχω συναντήσει σε άλλο ευρωπαϊκό λαό...

Μήπως δεν ήταν καλή η γκόμενα χτες και είσαι στραβωμένος σήμερα;

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτος ο ευρωπαϊκός λαος έχει την δικιά του λογική και χιούμορ και σαφώς δεν είμαστε ίδιοι με τους αλλους.αυτό είναι που μας κανει και ξεχωρίζουμε σχεδόν σε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έριξα δάκρυα, γέλια, χαρές, λύπες, αγανάκτηση, τέτοια γκάμα συναισθημάτων κανένα άλλο δωμάτιο δεν μου έχει χαρίσει.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...