Προς το περιεχόμενο

http://www.e-shoptoday.org Εμπιστο?


mskgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 φορες πηρα για εμενα και την φιλη μου κι οχι μονο δεν ειχα προβλημα αλλα μου εδωσαν και εγγυηση!  

Δηλαδή στα άλλα προϊόντα που πουλάνε ΔΕΝ παρέχουν εγγύηση; Το παρουσιάζεις οτι σου κάνανε χάρη. Για καινουργια προϊόντα η παροχή εγγύησης ειναι αυτονόητο.

 

 

2 φορες πηρα για εμενα και την φιλη μου 

Δεν στο κρύβω οτι μου φαίνεται ύποπτο οτι γράφτηκες για να υπερασπιστείς το συγκεκριμένο μαγαζί

 

 

Απο το εξωτερικο δεν εχεις καμια εγγυηση αν σου βγει προβλημα...  

Ποιος στο είπε αυτό; Ο,τιδήποτε εχω αγοράσει απο εξωτερικό και απο επώνυμο site είχε εγγύηση και την χρησιμοποιήσα οποτεδήποτε τη χρειάστηκα. 

Ακομα και σε περιπτώσεις συναλλαγών ιδιωτών (π.χ. ebay) η προστασία ebay/paypal με κάλυψε πλήρως σε περιπτωσεις "εξυπνακηδων" πωλητών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου καλυπτουν τα μεταφορικα; Για να στειλεις κατι στο εξωτερικο κοστιζει πολυ. Ασε ποσο χρονο να παει και να ξαναρθει...


Οσο για την εγγραφη μου τυχαια γραφτηκα αφου ετυχε να διαβασω για κατι που δεν ισχυει γιατι το δοκιμασα. Ετσι κι αλλιως εναι ενδιαφερον να εχεις βοηθεια απο καποιους που ισως γνωριζουν καλυτερα σε καποια θεματα. Αρκει να μην ειναι απολυτοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Επειδη ψαχνω να βγαλω ακρη και επεσα πανω σε αυτο το νημα γραφτηκα για να προειδοποιήσω τον κοσμο οτι προκητε για απατη .....παρήγγειλα ενα κινητο το πλήρωσα με παυπαλ εδω και 3 μηνες, κινητο δεν ειδα και ουτε επικοινωνια εχω μαζι τους πια  

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω ένα γρήγορο ωραίων πάνω κατω σαν και αυτα τα χαρακτηριστικα που εχει το κινητο το κινεζικο το πολυ 300€δν νομίζω να υπαρχει

 

Xiaomi MI4

Επειδη ψαχνω να βγαλω ακρη και επεσα πανω σε αυτο το νημα γραφτηκα για να προειδοποιήσω τον κοσμο οτι προκητε για απατη .....παρήγγειλα ενα κινητο το πλήρωσα με παυπαλ εδω και 3 μηνες, κινητο δεν ειδα και ουτε επικοινωνια εχω μαζι τους πια  

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  

 

 

Και γιατι δεν εκανες CLAIM απο το paypal?

2 φορες πηρα για εμενα και την φιλη μου κι οχι μονο δεν ειχα προβλημα αλλα μου εδωσαν και εγγυηση!  Οταν ξερεις απο που κανεις αγορες δεν την πατας. Απο το εξωτερικο δεν εχεις καμια εγγυηση αν σου βγει προβλημα...  

 

Το εγραψες 100 φωρες! Οκ αγορασες και μπραβο!

Στο σιτε δεν αναφερουν καν εδρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα να κανω αλλά ειχαν περασει οι 45 μερες που έχεις το δικαίωμα....... εκανα καταγγελια σε γραμμη καταναλωτη αν και δεν περιμενω κατι απλα ενημερωνω τον κοσμο να προσεχει μην την πατησει οπως εγω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.
παρηγγειλα και εγω απο αυτο το site αλλα τιποτα,μαλλον προκειται για απατη.
Δεν μορω να επικοινωνησω μαζι τους πια,δεν απαντανε,οταν ομως ηταν να βαλλω τα λεφτα με επαιρνα τηλεφωνο.
Σχεδον 3 εβδομαδες περιμενω αλλα μαλλον πανε τα λεφτα μου.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.

παρηγγειλα και εγω απο αυτο το site αλλα τιποτα,μαλλον προκειται για απατη.

Δεν μορω να επικοινωνησω μαζι τους πια,δεν απαντανε,οταν ομως ηταν να βαλλω τα λεφτα με επαιρνα τηλεφωνο.

Σχεδον 3 εβδομαδες περιμενω αλλα μαλλον πανε τα λεφτα μου.

 

 

Πως πλήρωσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...