Προς το περιεχόμενο

Υπολογισμος κοστους ταξιδιου!


nick#18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα ibiza γενικώς οπως και ο λ α τα γερμανικά καίνε του που στη . Το δικό μου Ibiza 1.4 2011 model ρουφάει 14 εντός πόλης και 8 εκτός. Με 10 ευρώ κάνει μόνο 70 χιλιόμετρα πριν μείνει εντελώς. Απαράδεκτα αυτοκίνητα.

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ibiza γενικώς οπως και ο λ α τα γερμανικά καίνε του που στη . Το δικό μου Ibiza 1.4 2011 model ρουφάει 14 εντός πόλης και 8 εκτός. Με 10 ευρώ κάνει μόνο 70 χιλιόμετρα πριν μείνει εντελώς. Απαράδεκτα αυτοκίνητα.

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Toτε εχει προβλημα το αυτοκινητο σου. Κοιταξε το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ibiza γενικώς οπως και ο λ α τα γερμανικά καίνε του που στη . Το δικό μου Ibiza 1.4 2011 model ρουφάει 14 εντός πόλης και 8 εκτός. Με 10 ευρώ κάνει μόνο 70 χιλιόμετρα πριν μείνει εντελώς. Απαράδεκτα αυτοκίνητα.

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

 

δε γινεται αυτό, εγω με 1,5 τόνο, 1600 κυβικά ρουφήχτρα (E87) και κάνω εντός πόλης με 20€ 120 χλμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τα ibiza γενικώς οπως και ο λ α τα γερμανικά καίνε του που στη . Το δικό μου Ibiza 1.4 2011 model ρουφάει 14 εντός πόλης και 8 εκτός. Με 10 ευρώ κάνει μόνο 70 χιλιόμετρα πριν μείνει εντελώς. Απαράδεκτα αυτοκίνητα.

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

 

δε γινεται αυτό, εγω με 1,5 τόνο, 1600 κυβικά ρουφήχτρα (E87) και κάνω εντός πόλης με 20€ 120 χλμ...

Γίνεται τα Ίμπιζα καίνε.Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμμ....δεν κακο! και ποσο να παει το εισητηριο περιπου? Δεν βρηκα κατι σχετικο @ google.. :S

Πήγε ο πατέρας μου την Παρασκευή. Έφυγε στις 12 το βράδυ, του είχαν πει να είναι 2 ώρες νωρίτερα εκεί. Στις 6 ήταν Θεσσαλονική και έκανε κανένα 30λεπτο για να πάρει το αυτοκίνητο και να φύγει.

 

47 ευρώ το εισιτήριο για αυτοκίνητο (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ) + 22 ευρώ το εισιτήριο (μου φαίνεται είναι πήγαινε έλα)

 

Για ένα άτομο συμφέρει, για 2 άτομα συμφέρει λιγότερο και είναι ψιλοταλαιπώρια.

Επίσης, ο πατέρας μου έχει Jeep και η κατανάλωση είναι σχεδόν 14 με 15 λίτρα.

 

Άρα, 70 ευρώ είναι τα διόδια + 1.000 χιλιόμετρα για Θεσσαλονική πήγαινε έλα, και εάν σου καίει 9 λίτρα / 100 χιλιόμετρα (πολλά λέω), τότε έχουμε 90 λίτρα * 1,6 ~ 140 ευρώ

 

ΣΥΝΟΛΟ γύρω στα 200 ευρώ σου πάει πήγαινε έλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...