Προς το περιεχόμενο

Dracula


Daemonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

MV5BNTAwOTU2NjE0MF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzM3

 

Νέα σειρά από την NBC (βλέπε Grimm).

 

Genre

Created by Cole Haddon Based on Dracula 
by Bram Stoker Starring

 

7.4 Imdb  ----> http://www.imdb.com/title/tt2296682/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντος όποιος δεν το έχει δεί προτείνω να μην είναι επιφυλακτικός, ας το ξεκινήσει! 

Όσο αναφορά τα της σειράς,

λέτε να πάει σε full scale war ο Dracula με τους Order of Draco?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολύ καλό το καινούριο επεισόδιο.... μου αρέσει πολύ ο τρόπος που παρουσιάζουν τον Van Helsing πάντως, αλλά εντάξει ρε παιδί μου, καλά τα πειράματα αλλά να τον δούμε και λίγο εν δράση!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό βλέπω και εγώ, πάρα πολύ καλό το πέμπτο επεισόδιο πάντος, και ο Dracula δείχνει πραγματικά ωμή δύναμη!! αλλα θέλω να δω και Van Helsing εν Δράση!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ενθουσίασε!Γενικά είμαι άλλης φιλοσοφίας όσον αναφορά το Δράκουλα ο οποίος είναι ένα αδίστακτο τέρας στο βιβλίο του στόουκερ και όχι ένας ζεν πρεμιέρ επιχειρηματίας με ευαισθησίες!Αλλά τι να λέμε τώρα όταν έχεις δει δράκουλα με Κρίστοφερ Λη τι να δεις μετά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιά χαρά τον παρουσιάζουν, και μήν ξεχνάμε είναι σειρά! ξέρει οτι δεν μπορέι να τα βάλει μόνος του με ολόκληρη την Order και έτσι σχεδιάζει αργά και σταθερά να χτίσει πάλι την φήμη του και την περιουσία του... μιά χαρά είναι πιστεύω (για σειρά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχα, ωστε εχει και θεμα η σειρα. Τη βλεπω τη στιγμη που σας γραφω. Εχ... Ντάξει. Ελπίζω να γίνει λίγο πιο τρομαχτικό και να μην επικεντρωθεί σε συναισθηματισμούς (δε το πιστεύω ότι το λέω αυτό, αλλά βλέπω τη σειρά για το thrill όχι για ρομάντζο).

Βαθμολογία στο imdb νομίζω 7.7 αλλά κριτικές που διάβασα σε σειροφόρουμ, ήταν μάλλον χλιαρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...