Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4: Ρεκόρ με 1 εκ. πωλήσεις σε 24 ώρες, χωρίς να λείπουν τα προβλήματα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν το XBOX360 ειχε κυκλοφορησει με failure rate πανω απο 16%. δεν ειδα να γκρινιαζει κανεις. αλλα τωρα σας επιασε ο πονος με το 0.4% του PS4?

Μιά χαρά γκρινιάζαν και τότε, απλα το 360 ήταν "αναγνωρισμενο" απο την Ms γιαυτό έδωσαν και 3ετή εγγύηση.

Το Ps4 είναι απίστευτα νωρίς για να κριθεί, αλλα αν (που δεν νομίζω) κάποιες φήμες σχετικά με την συναρμολογηση του βγούν αληθινές τότε θα έχει και αυτό την στιγμή της "δόξας" του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το topic αναφέρεται στο Play Station 4, ΔΕΝ αναφέρεται στο XBox!
Οπότε θα'θελα πολύ να μείνουμε on topic, πριν καταλήξει κι αυτό (ακόμη ένα) κάρβουνο ανάμεσα σε δεκάδες άλλα topics, που σκοτώνονται οι ίδιοι και οι ίδιοι, με τα ίδια και τα ίδια επιχειρήματα.
Ανοίξτε ένα άλλο topic όσοι θέλετε και σκοτωθείτε εκεί μέσα, αλλά εδώ αφήστε τουλάχιστον εμάς που ενδιαφερόμαστε για το PS4, να ενημερωθούμε γι'αυτό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι αυτοι που το παιζουν αντικειμενικοι να διαβαζουν τις 1αστερες βαθμολογιες του Amazon πριν  σχολιασουν.Αλλος πχ εβαλε 1/5 γιατι του κολλαγε το κουμπι R1,αλλος 1/5 γιατι απλα δεν του αρεσε η κονσολα κλπ.Το οτι θα βγαλει προβληματα ηταν αναμενομενο,απλα επειδη πουλησε παρα πολυ γιαυτο και υπαρχουν και πολλα προβληματικα.Αλλωστε απο την στιγμη που υπαρχει η εγγυηση δεν καταλαβαινω για ποιο λογο γινεται αυτη η φασαρια???

 

Ας κανατε καλυτερα  φασαρια που η Sony και η Ms δεν δινουν 2χρονια εγγυηση για αυτους που αγοραζουν τις πρωτες παρτιδες κονσολων που παρουσιαζουν τα περισσοτερα προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγοράσεις οποιαδήποτε ηλεκτρονική συσκευή σε ποσότητα του ενός εκατομμυρίου και δεν έχεις τουλάχιστον 1% ποσοστό ελλατωματικών σου τις πληρώνω όλες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa  έχει πολύ πλακα αυτό γιατί από την μία είναι όλοι όσοι έτρεξαν να το πάρουν ξέροντας ότι θα βγάλοι προβλήματα, αλλά ελπίζοντας να μην έιναι η δική τους κονσόλα η ελατωματική , και από την αλλοι όσοι κάθονται πασάδες και τους βλέπουν να κλαίνε επειδη έτυχε να έιναι στο ποσοστό του λάθους,... 

Ανηκοντας στην δεύτερη κατηγορία μπορώ να πω ότι το διασκαδάζω όλο αυτό, για΄τι από την μιά όλοι τρεχουν λες και δεν θα προλάβουν να το πάρουν και από την αλλη που κλάινε μετά, άσχετα αν πάντα μπορούν να το επιστρέψουν και να πάρουν αλλη κονσόλα η οποία έιναι μέσα στην εγγυηση..

 

Να είχαμε να λέγαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που δεν έχω λεφτά ούτε για Gaming PC ούτε για PS4, ούτε για XboxONE ουυυύτε για WiiU. Απορώ πως πούλησε day one στην Ελλάδα... δουλεύω και η μόνη αναβάθμιση που έκανα ήταν ένα αερόθερμο... απορώ ρε π***η μου και με την απορία θα μείνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτο ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ day1 αγορα κονσολας....την πατησαμε που την πατησαμε με τα Χ360 και Ρ3 οσοι καναμε την μακακια να αγορασουμε πρωτη ημερα και τα δυο, οχι να την πατησουμε και με τους "απογονους" τους!!!! αλλωστε επαναλαμβανομενη μακακια παυει να να ειναι μακακια και ανεβαινει σε αλλο "επιπεδο"!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε λογικό ρε παίδες, πρώτη παρτίδα είναι αλλα και πάλι υπάρχει η εγγύηση... όσο για τα microsoft kids, τι να πεις - λες και το Xbox one δεν θα έχει ελατωματικά κομμάτια. 

 

Από ότι βλέπω (αν ζω με αυτά που γίνονται) θα περιμένω κανα χρόνο + για μερικούς λόγους...

 

Πτώση τιμής (?)

Slim edition = πιο αξιόπιστη έκδοση σειράς από άποψη προβλημάτων

Και... καλύτερο design κ εκμετάλλευση του, οπότε και θα δούμε τα true graphics του.

 

Γιατί αν κρίνω π.χ από της εκδόσεις AC Black Flag σε PS3 vs PS4 - οι διαφορές στα γραφικά μικρές και φυσικά ανωτερότητα σε FPS.

 

Οπότε... ας περιμένουμε να περάσουν μερικοί μήνες, για να προσαρμοστούν και οι designers στο PS4 engine / hardware etc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που δεν έχω λεφτά ούτε για Gaming PC ούτε για PS4, ούτε για XboxONE ουυυύτε για WiiU. Απορώ πως πούλησε day one στην Ελλάδα... δουλεύω και η μόνη αναβάθμιση που έκανα ήταν ένα αερόθερμο... απορώ ρε π***η μου και με την απορία θα μείνω...

Πως γινεται να πουλησε πολυ στην Ελλαδα Day One οταν δεν εχει ερθει καν στην Ελληνικη αγορα η κονσολα??? :wacko:

και το καλυτερο ολων οτι καποιος εκανε και Like.... :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που δεν έχω λεφτά ούτε για Gaming PC ούτε για PS4, ούτε για XboxONE ουυυύτε για WiiU. Απορώ πως πούλησε day one στην Ελλάδα... δουλεύω και η μόνη αναβάθμιση που έκανα ήταν ένα αερόθερμο... απορώ ρε π***η μου και με την απορία θα μείνω...

τέλειο.....θεϊκό γειά σου ρε έλληνα που τα ξέρεις πάντα όλα και πάντα είσαι ο πιο μάγκας.....άραγε πως είναι δυνατόν να πούλησε στην Ελλάδα με αυτή την κρίση μια κονσόλα και μάλιστα απο την πρώτη ημέρα;;;;;;;;;

 

Να σου λύσω και την απορία......δεν πούλησε.....Το Ps4 θα κυκλοφορήσει στην ελλάδα στις 13 Δεκεμβριου του 2013 αλλά να μείνει μεταξή μας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να πουλησε πολυ στην Ελλαδα Day One οταν δεν εχει ερθει καν στην Ελληνικη αγορα η κονσολα??? :wacko:

και το καλυτερο ολων οτι καποιος εκανε και Like.... :confused:

οπότε ψέματα είναι ότι το πιάσανε στα χέρια τους Έλληνες. Οκ να μην έχω την απορία τότε αλλά από την στιγμή που δεν το έχουν Έλληνες στα χέρια τους τότε να το βουλώσουν για yellow, red, blue, pink light και να μην διαμαρτύρονται και να μην θάβουν την sony αφού οι μα***κες του εξωτερικού την πάθανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπότε ψέματα είναι ότι το πιάσανε στα χέρια τους Έλληνες. Οκ να μην έχω την απορία τότε αλλά από την στιγμή που δεν το έχουν Έλληνες στα χέρια τους τότε να το βουλώσουν για yellow, red, blue, pink light και να μην διαμαρτύρονται και να μην θάβουν την sony αφού οι μα***κες του εξωτερικού την πάθανε.

δεν νομίζω ότι μας τιμάει και πολύ να χαιρόμαστε

που κάποιος αλλος την πάτησε, ακόμη και αν έκαναν όντως βλακεία ακόμη και αν δεν ήταν έλληνας αλλά στο εξωτερικό... αυτό φανερώνει ότι δεν πρόκειται ποτε να ξεπεράσουμε το όποιο κόμπλεξ έχουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγγυηση δεν υπαρχει? γιατι τοσος ντορος? θα χασει κανεις τα λεφτα του? παντα υπαρχουν ελατωματικα μοντελα σε μαζικες παραγωγες που το παραξενο? ημαρτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...