Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4: Ρεκόρ με 1 εκ. πωλήσεις σε 24 ώρες, χωρίς να λείπουν τα προβλήματα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

κάλος τα δέχτηκαν Red Lights of Death το ps4

προ παραγγελία δεν μου θέλατε?

ε καλα για να είμαστε δίκαιοι μιλάμε για 4000 χιλιάδες συσκευές στις 1.000.000 που πουλήθηκαν.... και λογικά θα αντικατασταθούν... λογικό είναι σε μια γραμμή παραγωγής να βγαίνουν και σκάρτα κομμάτια ειδικά αν είναι πρώτη φορα που κατασκευάζεις το προϊόν... αυτό σημαίνει ότι στο μέλλον αυτός ο αριθμός θα είναι ακόμη μικρότερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στο amazon.com οι βαθμολογίες του PS4 δεν είναι αξιόπιστες.

 

Έχει μπόλικο κόσμο που τρολλάρει με άσσους, ενώ υπάρχουν και άτομα που επίτηδες κάνουν trolling test και οι κριτικές τους δεν αφαιρούνται.

 

Συνεπώς δεν υπάρχει καμία στατιστική αξία για τα περι χαλασμένων PS4 στο amazon.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια ερωτηση.. εφοσον ειναι η πρωτη φουρνια η ελλατωματικη η οποια και κυκλοφορησε πριν απο λιγες μερες αυτο σημαινει πως η φουρνια που θα ερθει σ εμας θα ειναι αλλη; μη μας βγει και εμας γκαντεμικη η κονσολα.. θα μας ερθει και παρασκευη και 13 κιολας :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξαναλεω οτι το ποσοστο των reviews στο amazon δεν ειναι αντιπροσωπευτικο. Δεν ξερουμε καν τι δειγμα ειναι αυτων των ανθρωπων. Μπορει να ειναι απλα μια παρτιδα που να σταλθηκαν σε μονο μια συγκεκριμενη χωρα, δεν σημαινει οτι ολα εχουν προβλημα. Δεν καθομαι να ψαξω και για αλλα sites, μιας και μονο το amazon αναφερατε στην 1η σελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω ότι μας τιμάει και πολύ να χαιρόμαστε

που κάποιος αλλος την πάτησε, ακόμη και αν έκαναν όντως βλακεία ακόμη και αν δεν ήταν έλληνας αλλά στο εξωτερικό... αυτό φανερώνει ότι δεν πρόκειται ποτε να ξεπεράσουμε το όποιο κόμπλεξ έχουμε..

Όχι δεν είπα να χαρούμε, απλά να μην γκρινιάζουμε για κάτι που δεν έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διάβασα κάπου οτι φημολογείται σαμποτάζ απ το εργοστάσιο συναρμολόγησης ps4 της Foxconn στην Κίνα λόγο των συνθηκών εργασίας που επικρατούν 

λολ και μόλις τώρα βλέπω στα δεξιά θέμα :

 
Foxconn: Κατηγορείται ότι εξανάγκασε φοιτητές σε υπερωρίες για να επισπεύσει την παραγωγή του PS4!

λολολολ


 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δωσουμε λιγο χρονο στην κονσολα ,εγω προσωπικα θα παω για αγορα το πασχα που θα εχει βγαλει και καποια games.Οσοι πηγαν και την αγορασαν τωρα ,μην γελιωμαστε , δεν ηταν μονο hardcore gamers αλλα το γεγονος οτι αυτες οι πρωτες εκδοσεις στις κονσολες συνηθως σπανε πιο ευκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ δεν σας κρύβω οτι έχω μείνει ακόμα στο Playstation 2(να ναι καλά το pc), το 3 πότε δεν με εντυπωσίασε, αλλά το 4 είναι  πραγματικά εντυπωσιακό !
8 core AMD cpu, 8 GB GDDR5 ram,πόσα  gb εχει στα γραφικά δεν κατάλαβα... ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...