Προς το περιεχόμενο

παρηγγειλα παπουτσια και ηρθανε μαιμουδες...τ κανω?


kostas.K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως επειδη μενω Χαιδαρι κι επειδη η Αγια Βαρβαρα ειναι διπλα,να ενημερωσω πως εχει αρκετα μαγαζια με μαιμουδες που πουλανε αθλητικα και casual ρουχα και παπυτσια αλλα κανενας απο αυτους δεν θα τολμαγε να πουλησει 80 ευρω air max.

Επειδη αγοραζω τα τελευταια χρονια απο εκει αθλητικα παπουτσια πανω απο 35 ευρω δεν τα κοστολογουν.

Τυγχανει να εχω και Air max τωρα που τα ειχα παρει 30 ευρω.

Οπως και να χει αν μπορω να βοηθησω καπως μιας και ανεφερες το Χαιδαρι πες μου.

 

Υγ.Φυσικα μπορει να ειναι πιστοι κλωνοι των αυθεντικων παπουτσιων αλλα οταν καποιος φορεσει αυθεντικο και μαιμου την καταλαβαινει αμεσως την διαφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως επειδη μενω Χαιδαρι κι επειδη η Αγια Βαρβαρα ειναι διπλα,να ενημερωσω πως εχει αρκετα μαγαζια με μαιμουδες που πουλανε αθλητικα και casual ρουχα και παπυτσια αλλα κανενας απο αυτους δεν θα τολμαγε να πουλησει 80 ευρω air max.

Επειδη αγοραζω τα τελευταια χρονια απο εκει αθλητικα παπουτσια πανω απο 35 ευρω δεν τα κοστολογουν.

Τυγχανει να εχω και Air max τωρα που τα ειχα παρει 30 ευρω.

Οπως και να χει αν μπορω να βοηθησω καπως μιας και ανεφερες το Χαιδαρι πες μου.

 

Υγ.Φυσικα μπορει να ειναι πιστοι κλωνοι των αυθεντικων παπουτσιων αλλα οταν καποιος φορεσει αυθεντικο και μαιμου την καταλαβαινει αμεσως την διαφορα.

xaxaxaxa

τα καλα χρονια ειχα δωσει 60..... :X  :X

βεβαια τα εχω ακομα, ειχα πεσει σε καλη παρτιδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιαδήποτε αγορά μέσω διαδικτύου προστατεύεται και ο καταναλωτής έχει δικαίωμα επιστροφής των χρημάτων, σε περίπτωση που δε λάβει ένα προϊον, όπως είχε περιγραφεί. Αυτό ισχύει σίγουρα για αγορές εντός της Ελλάδας, μάλλον και της Ευρώπης.

 

Πρέπει να κάνεις άμεσα τα εξής:

1) Επικοινωνία με ΓΓ καταναλωτή για ενημέρωση και να σου πουν πως να κάνεις καταγγελία (στέλνεις ένα email με επισυναπτόμενες αποδείξεις, π.χ. φωτογραφίες, φάκελο αποστολής κτλ κτλ).

2) Επικοινωνία με το site (αν γίνεται) ώστε να ενημερώσεις ότι υπαναχωρείς από τη σύμβαση της αγοροπωλησίας και επιστρέφεις το προϊον και παίρνεις τα χρήματα πίσω. Αν δε το δεχτούν, τότε θα τους πείς οτι θα προχωρήσεις σε καταγγελία τόσο στη ΓΓ καταναλωτή, όσο και στη ΔΟΥ, επειδή ο τύπος έχει κατάστημα που ίσως δεν τηρεί βιβλία εσόδων εξόδων και αν δεν έχεις λάβει απόδειξη τότε φοροκλέπτει. 

3) Αν δεν απαντήσει σε email/τηλέφωνο τότε πήγαινε στο http://www.minfin.gr/portal/el/resource/section/financial-and-economic-crime-unit  και κάνε την καταγγελία.

 

Ενημέρωσε μας για την πορεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον υπάρχουν εξελίξεις...Προς μεγάλη μου έκπληξη σήμερα (καλό ή κακο ειναι αυοτ δεν ξερω) με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν οτι μίλησαν με τα "κεντρικά" και οτι δέχονται να γίνει επιστροφή χρημάτων  :o

μου είπαν να τα στείλω όπως τα παρέλαβα με χρέωση παραλήπτη και μου ζήτησαν και τα στοιχεία του λογαριασμού στη τράπεζα για να κάνουν την κατάθεση...

τ λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι...έτσι κι αλλιώς το είχα ξεγράψει τα λεφτά μου...αλλα επειδή δεν μου αρέσει να με πιάνουν κότσο θα το έφτανα μέχρι εκει που δεν πάει...Ας ελπίσουμε οτι δνε θα χρειασθεί 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρειγγειλα κ εγω απο το σαιτ και μου κανανε επιστροφη . παρτουσ απλα ενα τηλεφωνο και ζητα τουσ επιστροφη θα σ προτεινουν αλαγη αλλα μολις επειμηνεισ λιγο θα σ την κανουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρειγγειλα κ εγω απο το σαιτ και μου κανανε επιστροφη . παρτουσ απλα ενα τηλεφωνο και ζητα τουσ επιστροφη θα σ προτεινουν αλαγη αλλα μολις επειμηνεισ λιγο θα σ την κανουν .

Καλώς ήρθες στο Insomnia. Βλέπω φρέσκια εγγραφή.

 

Και σε σένα στείλανε μαϊμουδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως παρακολουθούν το Insomnia?  :lol:  :lol:

 

Είδαν από τα στατιστικά επισκεψιμότητας (Analytics), πολλους επισκέπτες που κατεθευθύνθηκαν απο το insomnia προς το site τους, και τσέκαραν για την κουβέντα που κάνουμε γι αυτους... Και εγώ πιστεύω οτι δεν είναι γνήσια. Μερικές φορές λένε οτι είναι γνήσια απο Βουλγαρία, αλλα αυτό είναι μια πολύ καλή δικαιολογία για ολους τους Ρομα στην Santa Barbara.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...