Προς το περιεχόμενο

Oral-b Vitality 2,99€ @Masoutis


apostolispk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει τροπος να εκτυπωσουμε κουπονι σε καποιον αλλο εκτυπωτη;

Σε οποιονδηποτε εγχρωμο εκτυπωτη , (αφου εχεις συνδεθει στο διαδiκτυο, βαλεις τον κωδικο σου και κατεβασεις το coupon printer).

Το καθε κουπονι εκτυπωνετε ΜΟΝΟ 1 φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ρε παιδιά είδατε το " ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΙΧΝΕΥΣΙΜΟ. ΤΥΧΟΝ ΦΩΤΟΤΥΠΗΣΗ ΘΑ ΑΝΙΧΝΕΥΘΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ ΘΑ ΔΙΩΧΘΟΥΝ ΠΟΙΝΙΚΑ"

 

λέτε άμα το κάνουμε να την πατήσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Μασουτη

Το κουπονι περνα σε ολα τα μοντελα OralB.

24,99Ε - 10Ε - 12Ε(κουπονι)=2,99Ε Τελικη τιμη στο ταμειο.

 

Το κουπονι για τις οδοντοκρεμες OralB περνα κανονικα και στις διπλες συσκευασιες(1+1).

3.49Ε - 1.40Ε - 1.50Ε(κουπονι)= 0,59Ε οι 2(1+1) Τελικη τιμη στο ταμειο.

 

στο καρφουρ δε μου το δεχτηκαν το κουπονι της trizone για άλλη Vitality :@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο καρφουρ δε μου το δεχτηκαν το κουπονι της trizone για άλλη Vitality :@

Εξαρταται σε ποιον ταμια θα πεσεις, εγω εχω ακουσει το κουφο (απο κοπελα σε ταμειο στον Βασιλοπ.) οτι οταν εχουμε προσφορα στο καταστημα δεν δεχομαστε και κουπονια!!! Της ειπα ανοιξε τα στραβα σου και διαβασε τι γραφει πανω  το κουπονι, οτι συνδυάζεται με οποιαδηποτε αλλη προσφορα και το δεχτηκε.

Στον Μασουτη, ανα περιοδους, εχω παρει με κουπονια ολα τα μοντελα OralB και χωρις προβλημα περασε το κουπονι στο ταμειο κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται σε ποιον ταμια θα πεσεις, εγω εχω ακουσει το κουφο (απο κοπελα σε ταμειο στον Βασιλοπ.) οτι οταν εχουμε προσφορα στο καταστημα δεν δεχομαστε και κουπονια!!! Της ειπα ανοιξε τα στραβα σου και διαβασε τι γραφει πανω  το κουπονι, οτι συνδυάζεται με οποιαδηποτε αλλη προσφορα και το δεχτηκε.

Στον Μασουτη, ανα περιοδους, εχω παρει με κουπονια ολα τα μοντελα OralB και χωρις προβλημα περασε το κουπονι στο ταμειο κανονικα.

 

ναι παίζει, ήταν λιγο παλαβή... Δε πειράζει θα παω προς σκλαβενίτη καμια βολτα μπας και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια.. καταρχην με το priprinter μπορω να το κανω pdf και να το παω καπου για εκτυπωση?? και δευτερον οταν παταω εκτυπωση μου λεει οτι θελει να κανει ενημερωση το app απο τις απιθυμιες.. το χω κανει 3 φορες και τπτ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η προσφορά αλλά να κοιτάμε λίγο και τη φάκα. Τα γνήσια ανταλλακτικά έχουν τιμές από 9-11 Ε. Αν αλλάζεις κάθε τρίμηνο ( που συνιστά η oral b ) θέλεις 18-22Ε για ένα χρόνο.

Δέστε τώρα πόσο κάνει η καλύτερη χειροκίνητη οδοντόβουρτσα ( πολλές φορές σε προσφορά 1+1 ) και αποφασίστε αν αξίζει.

 

Για μένα η Oral b  θα έπρεπε να τις μοιράζει δωρεάν  , αφού ξέρει ότι θα βγάλει τρελό χρήμα από τα βουρτσάκια ( τα οποία δεν έχω δει ποτέ σε προσφορά )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή η προσφορά αλλά να κοιτάμε λίγο και τη φάκα. Τα γνήσια ανταλλακτικά έχουν τιμές από 9-11 Ε. Αν αλλάζεις κάθε τρίμηνο ( που συνιστά η oral b ) θέλεις 18-22Ε για ένα χρόνο.

Δέστε τώρα πόσο κάνει η καλύτερη χειροκίνητη οδοντόβουρτσα ( πολλές φορές σε προσφορά 1+1 ) και αποφασίστε αν αξίζει.

 

Για μένα η Oral b  θα έπρεπε να τις μοιράζει δωρεάν  , αφού ξέρει ότι θα βγάλει τρελό χρήμα από τα βουρτσάκια ( τα οποία δεν έχω δει ποτέ σε προσφορά )

http://www.ebay.com/itm/121130271062?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Λίγο πανω από 2€ το ένα. Ίσως κάποιος άλλος μπορεί να προτείνει κάτι εναλλακτικό. :)

Επεξ/σία από FiKiFiKi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...