Προς το περιεχόμενο

[tablet] Samsung Note 8 16GB LTE στα 369 € @e-shop.gr


gpdrama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ συμφωνώ με τον matrixxx και πάντα ελέγχω πόσο κοστίζει κάτι στη Γερμανία, στην Αγγλία και στην Αμερική πριν το πάρω, για να ξέρω αν η τιμή είναι "τίμια" ή όχι. Βέβαια μέχρι την Αυστραλία δεν έχω φτάσει, αλλά πιστεύω ότι δεν έχει και νόημα γιατί εκεί ψωνίζουν από το γειτονικό Hong-Kong και την Taiwan που έχουν πολύ καλύτερες τιμές από την Ευρώπη και πολλές φορές δεν έχουν και ΦΠΑ

 

Το συγκεκριμένο είναι όντως καλή τιμή. Το κοιτούσα παλιά σκεφτόμενος να το χρησιμοποιήσω σαν τηλέφωνο, αλλά στην ιδέα ότι μπορεί να χτυπήσει όταν είμαι έξω και να μη βρίσκω το bluetooth με απέτρεψε από την αγορά του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα . Ρώτησα εαν είναι από ΕΕ και καλύπτεται από samsung hellas και μου είπαν ότι έχει εγγύηση e-shop το φέρνετε στο e-shop αν πάθει κάτι ...άρα μάλλον πρόκειται για εκτός ΕΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπαν ότι προέρχεται από την ΕΕ και η εγγύηση καλύπτεται από την Samsung Hellas, άρα ο μόνος τρόπος για επιβεβαίωση είναι η συσκευασία και ο κωδικός της χώρας που θα αναγράφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είδα ότι έχει doa ...Konstantin δεν κατάλαβα το πας γυρεύοντας ?

Δεν ισχύει δηλαδή το doa?

 

Και τελικά με την προέλευση τι γίνεται?

Το κοιτάμε από το s/n του κουτιού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος παραλαβει ας κανει τον κοπο να ποσταρει χωρα προελευσης... οποιος ερθει σε επικοινωνιας μαζι τους ας κανει τον κοπο να ρωτησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμενα EU μου ειπαν , απόμενει να το δουμε κι από κοντα οποιος αποφασισει να παραλαβει. Επιμενω ότι δεν τίθεται κανενα θεμα σύγκρισης με Αυστραλια, μιλαμε για ανοιχτες, χωρις τελωνεια αγορες ανα την Ευρωπη και χωρις εκπλήξεις στην εγγυηση. Εκτος αν κανω 15 τεμενάδες μπας και δεν περασει τελωνειο για να γλυτωσω κανα 30αρι ευρω και να ρισκάρω εγγυηση. Με αυτους τους ορους (και με δεδομενο ότι δεν μας κοροϊδευει το eshop) δεν τίθεται συγκριση κι είναι η φθηνοτερη τιμη που μπορει να αγορασει καποιος Ελληνας σημερα το note 8 4g...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο (και πάλι αμφιβόλου προελεύσεως) στο infoworld.gr με 379€.

 

http://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=65589&pcode=SHOW_PROD65589

 

Τους έστειλα μείλ ρωτώντας αν υπάρχει και σε άσπρο και προέλευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προϊόν έρχεται κατόπιν παραγγελίας σε 4-5 στο συγκεκριμένο χρώμα και είναι από ευρωπαϊκή ένωση(ισχύει κανονικά  η εγγύηση από αντιπροσωπεία Ελλάδος)

 

Απάντηση από το κατάστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...