Προς το περιεχόμενο

770 ή 280X σε συνολικη αποδοση χωρις o/c


Inler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Prospector τοσο εχει http://www.skroutz.gr/s/4023698/Asus-Radeon-R9-280X-3GB-DirectCU-II.html

Fulgore 285 ειπα με τη λογικη οτι αν την εχει παρει καποιος 1 εβδομαδα πριν στα 305 ειναι καλη τιμη τοσο

Fulgore δεν πολυ θελω Gigabyte λογω θορυβου ειχα μια 7870 και ξερω..Ειδα-ακουσα και εδω και οι πιο αθορυβες ειναι Asus-His(δεν υπαρχει Ελλαδα)

Τωρα μιλας σωστα. Ναι προφανως πας για Asus 280x,αλλα και παλι 285ευρο για μεταχειρισμενη 280x δεν μου γεμιζει το ματι να σου πω την αληθεια ,αρα πηγαινε σε καινουργια στα λεφτα αυτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε ενταξει μακαρι να την δινουν και 250 αλλα επειδη ο καθενας πουλαει οσο να ναι για αυτο το λεω...


Αυτο με την καινουργια 770 και τα 3 παιχνιδια πως παει γιατι δεν εχω ιδεα..Ρωταω γιατι αν η καρτα εχει για παραδειγμα 330 ποσο μπορουν να πουληθουν τα παιχνιδια minimum; Μηπως συμφερει καλυτερα ετσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν ξέρω πια θα διαλέξεις και δεν μπορώ να βοηθήσω σ'αυτο. Όμως σου συνιστώ ανεπιφύλακτα οτι πάρεις να είναι σε Asus, ειδικά αν μιλάμε για θόρυβο. Μια Asus 770 που πήρα τώρα δεν ακούγεται καθόλου (την ώρα που παίζω εννοώ φυσικά). Αν και φαντάζομαι οι θόρυβοι ειναι και σε συνάρτηση με όλο το hardware όσο να'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα επειδη δεν εκατσε με την 770 ειμαι αναμεσα σε καινουργια 280Χ Asus DCUII Top και μια μεταχειρισμενη ASUS 7970 Matrix Platinum μεταχειρισμενη με 3 χρονια εγγυηση....Ποια απο τις 2 λετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mantle θα εχουν και οι 2 ρε συ και απο επιδοσεις ειναι στα ιδια ισως ελαχιστα πιο μπροστα η Matrix...

 

Mantle υποστηρίζουν μόνο οι GCN AMD.Εγώ τη καινούρια κάρτα θα παίρνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...