Προς το περιεχόμενο

Καρτα γραφικων


zante09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, ηθελα να ρωτησω αν αξιζει αυτη η καρτα http://www.e-shop.gr/product?id=PER.512833&sid=1 ή αν μπορουμε να βρουμε κατι καλυτερο στα ιδια λεφτα.

 

Το πσ προοριζεται για ορθολογικη χρηση gaming χωρις τεραστιες απαιτησεις!

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχες ηδη ανοιξει θεμα και σου ειχε γινει προταση για καλυτερη καρτα γραφικων http://www.insomnia.gr/topic/507827-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE/?do=findComment&comment=52794225

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε μου το ειδα αυτο και σε ευχαριστω για την προταση σου. Παρολο αυτα εγω ρωτησα αν γινεται κατι πιο οικονονικο απο τα 200 ευρω που μου προταθηκε. Οπως για παραδειγμα καπου στα 120 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για ποιο λογο να μην πας στην καλυτερη και πιο δυνατη καρτα γραφικων αφου χωραει στο budget αυτο δεν καταλαβαινω,ειδικα μιας και δεν ειπες και τιποτα στο αλλο θεμα που ανοιξες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω καθαρα κοστους. Προσπαθω να το μειωσω λιγο και κοιταξα τα crazy sundays απο το eshop και βρηκα μεσα αυτην την καρτα γραφικων. Εχω κατασταλαξη καθαρα στις επιλογες που μου εδωσες απλα κοιταω αν μπορει να μειωθει εστω και ενα 50 το κοστος. 

 

 Thanks και παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω καθαρα κοστους. Προσπαθω να το μειωσω λιγο και κοιταξα τα crazy sundays απο το eshop και βρηκα μεσα αυτην την καρτα γραφικων. Εχω κατασταλαξη καθαρα στις επιλογες που μου εδωσες απλα κοιταω αν μπορει να μειωθει εστω και ενα 50 το κοστος. 

 

 Thanks και παλι

Αρα ποσα χρηματα διαθετεις για καρτα γραφικων??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zante09  από την κάρτα θα κόψεις στο σύστημα που φτιάχνεις κυρίως για παιχνίδια;

 

 

Στα λεφτά που λες πας σε 7850 2gb,650 ti boost 2gb.Μετά με κάποια παραπάνω 660.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...