Προς το περιεχόμενο

Black Friday on AMAZON.CO.UK + .DE [MEGATHREAD]


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αύριο ξεκινάει το black friday από το amazon.co.uk

Το θέμα είναι ότι από ότι γνωρίζω ΔΕΝ στέλνει μαζικά παραγγελιες αλλα χρεώνει μεταφορικά σε κάθε αντικείμενο. Ίσος με μια διεύθυνση αγγλίας να άλλαζε το κόστος (δηλαδή να τα στέλνανε μετά από την διεύθυνση αυτή όλα μαζί) αλλα δεν ξέρω αν λειτουργεί έτσι.

Τώρα αν έμενε ανοιχτό ένα thread όπως κάθε χρόνο ok.. θα ήταν καλο να συζητάμε και να βλέπουμε τα θετικά και τα αρνητικά.. γνωρίζω ότι υπάρχει αυτό το ΚΑΤΑ του amazon.co.uk :) αλλα ok εγώ πχ δεν αγόρασα ΟΛΟ το χρόνο αλλα τα deals αυτά είναι πολύ καλά :D

 

UPDATE:

1)To ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ειναι εδω http://www.amazon.de/ (κανοντας click στο CYBER MONDAYS)

2)Το ΑΓΓΛΙΚΟ ειναι (ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ)

3)Οι τιμές μεταφορικών και στο αγγλικό και στο γερμανικό εξαρτώνται από το προϊόν. Όχι πάντα είναι η ίδια τιμή. 

4)ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ και οι ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ αρχιζουν στο 23post :)

Επεξ/σία από newtech
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Προσφορές και προϊόντα της προκοπής είχε μόνο τον 1ο χρόνο (2010, αν θυμάμαι καλά). Πέρυσι ειδικά, ήταν χάσιμο χρόνου με χαμηλής ποιότητας προϊόντα στην πλειοψηφία τους.

 

2. Καλά, πριν από λίγο δεν κλειδώθηκε αντίστοιχο θέμα? 

 

 

εχει ξακινήσει απο χθες η εβδομάδα στο amazon.de

 

Καλύτερα προϊόντα αλλά μεταφορικά φωτιά  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Προσφορές και προϊόντα της προκοπής είχε μόνο τον 1ο χρόνο (2010, αν θυμάμαι καλά). Πέρυσι ειδικά, ήταν χάσιμο χρόνου με χαμηλής ποιότητας προϊόντα στην πλειοψηφία τους.

 

2. Καλά, πριν από λίγο δεν κλειδώθηκε αντίστοιχο θέμα? 

 

1)Εγω περισι αγωρασα αρκετα πραγματα οπως πχ Blu-Ray Home cinema με 230 απο 600!!!

2).. Δεν ανοιξα καποιο θεμα.. 

εχει ξακινήσει απο χθες η εβδομάδα στο amazon.de

Thanx ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Προσφορές και προϊόντα της προκοπής είχε μόνο τον 1ο χρόνο (2010, αν θυμάμαι καλά). Πέρυσι ειδικά, ήταν χάσιμο χρόνου με χαμηλής ποιότητας προϊόντα στην πλειοψηφία τους.

Το laptop που εχω σκυλι βγηκε απο black friday και ο σκληρος 2tb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι γιατί ν' ανοίγουν πριν καν ξεκινήσει χωρίς να υπάρχουν υπαρκτές προσφορές, για να γεμίσουν πρώτα 10 σελίδες με...κουβέντα να γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε ενα megathread για αυτο προφανως...


Το θέμα είναι γιατί ν' ανοίγουν πριν καν ξεκινήσει χωρίς να υπάρχουν υπαρκτές προσφορές, για να γεμίσουν πρώτα 10 σελίδες με...κουβέντα να γίνεται?

 

τι να σου πω θα δειξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι γιατί ν' ανοίγουν πριν καν ξεκινήσει χωρίς να υπάρχουν υπαρκτές προσφορές, για να γεμίσουν πρώτα 10 σελίδες με...κουβέντα να γίνεται?

 

Και ποιο ειναι το κακο? Στο .de εχει ξεκινισει.. και σιγουρα κατι θα υπαρχει.. (γνωμη μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω καταλαβα οτι κλειδωσανε το δικο μου επειδη black friday ειναι την αλλη παρασκευη και το ανοιξα νωρις απο οτι φανηκε (ασχετα που σε 8 ωρες ξεκιναει στο uk και στο .de ξεκινησαν ηδη αλλα c'est la vie) λογικα θα κλεισει και αυτο

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το laptop που εχω σκυλι βγηκε απο black friday και ο σκληρος 2tb.

 

 

1)Εγω περισι αγωρασα αρκετα πραγματα οπως πχ Blu-Ray Home cinema με 230 απο 600!!!

2).. Δεν ανοιξα καποιο θεμα.. 

Thanx ;)

 

Η πλειοψηφία των προϊόντων ήταν κάτι άκυρα όμως. Είχε ανοιχτεί και αντίστοιχο θέμα στο amazon που ο κόσμος τόνιζε το ίδιο πράγμα. Ελπίζουμε εφέτος να έχουν καλύτερα!  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...