Προς το περιεχόμενο

Black Friday on AMAZON.CO.UK + .DE [MEGATHREAD]


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πλειοψηφία των προϊόντων ήταν κάτι άκυρα όμως. Είχε ανοιχτεί και αντίστοιχο θέμα στο amazon που ο κόσμος τόνιζε το ίδιο πράγμα. Ελπίζουμε εφέτος να έχουν καλύτερα!  B)

 

Ενταξει το θεμα ειναι τι θελει ο καθενας..

Εγω πχ δεν έψαχνα για δίσκο η κινητό.. ενώ φέτος ψάχνω κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτατε απο το αντικείμενο

Τα στάνταρ ηλεκτρονικά που θα ψάξουμε ...πχ στο αγγλικό είναι 5-6£ εκεί τι παίζει, ποια είναι η σελίδα link εκεί και δεν προλαβαίνω να μάθω γερμανικά σήμερα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο είναι να βάλεις το προϊόν στο καλάθι σου και να το δοκιμάσεις. Δοκίμασα πριν από λίγο για παράδειγμα ένα ρολόι κουζίνας και μου έβγαζε 35 ευρώ μεταφορικά (!) ενώ για την μηχανή Sony DSC-HX50 μόλις 10 ευρώ, με τελική 260.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω στο amazon.de εβγαλε πριν λιγο αυτο http://www.amazon.de/gp/product/B00B4D3V1M/ref=gb1h_img_c-1_8727_c8c80ad6?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=1RJ9K7EDSBYYNFKKG9K6&pf_rd_i=872398&pf_rd_p=449028727 στα 74,90 και στην Ελλαδα αν το ειχαν(δεν το βρηκα πουθενα αν και δεν εψαξα πολυ) θα το ειχαν στα 200+ ευρω.

Ελπιζω να δουμε και στο uk τετοιες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει το θεμα ειναι τι θελει ο καθενας..

Εγω πχ δεν έψαχνα για δίσκο η κινητό.. ενώ φέτος ψάχνω κινητό

Αν βρεις κάτι που σε ενδιαφέρει στείλε μνμ να σε βοηθήσω στο κτύπημα!  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξανά πω ποια είναι ρε παίδες η σελίδα εκεί γιατί δεν την βρίσκω ....φαντάζομαι θα είναι σαν του αγγλικού έτσι?


pcbill  ευχαριστώ ( θα ρίξω και εκεί μια ματιά και αν είναι νορμαλ΄τα μετ. οκ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το chrome translate βοιθαει.

εγω δεν ξερω τιμες.. σε DHL BOX θα τα βαλω γερμανια και θα παω να τα παρω. (εχει κ Pickup stores)


Ωραια ας κραταμε απο δω και περα μονο σχολιασμους προϊόντων μην γινει μπαχαλο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.de/gp/product/B0087DTP9O/ref=gb1h_img_c-1_8727_3915dcb5?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=005SZ3D3GWE1V8ZPPC0Z&pf_rd_i=872398&pf_rd_p=449028727

 

 

Απο τα πολυ καλα DJ SYSTEMS 74,90 € χμμμ οχι κατι το αμαν.

(απο 93€ Ελλάδα)

 

 

 

81Ws-lAVERL._SL1500_.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καποιος γνωμη για αυτον;

http://www.amazon.de/Acer-DLP-Projektor-direkt-3D-f%C3%A4hig-Kontrast/dp/B00CRV0H1C/ref=pd_rhf_dp_p_t_4_REFY

Ψαχνομαι γενικα για 3D Full HD προβολεα, κατα προτιμηση με dlp-link, δεν με ενοχλει το rainbow (δεν το βλεπω) δεν εχω προβλημα με το σεταρισμα (αποσταση θεασης, θεση προβολεα κλπ) και αυτο που ψαχνω να βρω τωρα ειναι ποσο καλος ειναι ο συγκεκριμενος, γιατι τα 500 ευρω μου φαινονται παρα πολυ καλα (και μου κανει εντυπωση το 30% δεσμευσης μετα απο σχεδον μια ολοκληρη ωρα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το θεμα ειναι γιατι κλειδώνονται τα προηγούμενα 

 

H απαντηση στην ερωτηση σου ειναι γνωστη και διατυπωμενη.

 

Αλλα παντα θα υπαρχουν καποιοι που δεν εχουν κανει τον κοπο να διαβασουν τιποτα, που δεν συμμετεχουν σε τιποτα, αλλα εχουν γνωμη για ολα...

 

Αναμεινατε χωρις να σπαμαρετε με 2α,3α,4α τοπικς!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...