Προς το περιεχόμενο

προβλημα με μtorrent


George-Z

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι ρε συ, αμα την αφησεις οπως την εχει δεν στην περναει? να μην την πειραξεις καθολου μονο τα πορτ να αλλαξεις

πιο πολυ θα σκασω αμα δεν το βρουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

0.0.0.0 μου την εχει.. Και εγω γραφω αυτο που σου ειπα.. Δεν ξερω τι αλλο να γραψω εκει.. Τωρα βεβαια εκεινο το προγραμμα ειπε οτι το εκανα σωστα, αλλα το τεστ στο μtorrent δεν αλλαξε..post-281787-0-56344700-1385489859_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ιδια φορμα δεν ειναι και στο port forward? ή ειναι σαν της σελιδας που βλεπαμε πριν?

οπως και να χει στην ip που βαζεις στο ρουτερ, ειναι η ipv4 ή ip address απο το ipconfig στο cmd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Διορθωθηκε με επανεγκατασταση του μtorrent και τις default ρυθμισεις του. Το τεστ με το ctrl+g δεν αλλαξε, αλλα πλεον εχει πρασινο βελακι κατω δεξια. Δεν μπορω να καταλαβω πως και γιατι. Αλλα αφου κατεβαζει τωρα δεν πειραζω τιποτα..

Επεξ/σία από George-Z
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για μην ανοίγω νέο θέμα, περιγράφω το σημερινό δικό μου πρόβλημα.

 

Το είχα σήμερα στο uploading και όταν βρήκα ένα (μεγάλο) αρχείο που με ενδιέφερε και ήθελα να το κατεβάσω, έκανα παύση σε όσα ανέβαζα και άρχισα να το κατεβάζω.

 

Από εκείνη τη στιγμή σταμάτησαν να εμφανίζονται στο κάτω μέρος οι πληροφορίες και τα στοιχεία που δίνει το utorrent για τα Αρχεία, Αποδέκτες, Ιχνηλάτες κλπ και δεν μπορώ να τα επαναφέρω. Στις Επιλογές αναφέρεται ως "Εμφάνιση λεπτομερών πληροφοριών".

 

Κάποια βοήθεια;

 

 

Edit

Άκυρο. Επανήλθαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια επισήμανση στον Gearge-x.

Φίλε βλέπω ότι κατεβάζεις την ίδια ταινία σε τρεις διαφορετικές μορφές. Γιατί το κάνεις αυτό; Αφού την βάζεις σε brrip τι τα θέλεις τα dvdrip;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια επισήμανση στον Gearge-x.

Φίλε βλέπω ότι κατεβάζεις την ίδια ταινία σε τρεις διαφορετικές μορφές. Γιατί το κάνεις αυτό; Αφού την βάζεις σε brrip τι τα θέλεις τα dvdrip;

Φιλε μου μεχρι πριν μια εβδομαδα, για να κατεβασω μια ταινια, εβαζα στο μtorrent 5-6 torrents διαφορετικα (της ιδιας ταινιας), και περιμενα ποιο θα βρει seeders :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, φυσικα λεει ποσους seeders εχει. Αλλα ανεφερα στην αρχη οτι ειχα προβλημα και δεν εβρισκα seeders. Αρα στο torrent που ελεγε πχ 500 seeders, εγω κατα 90% δεν εβρισκα κανεναν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...