Προς το περιεχόμενο

ET News: Galaxy S5 μέχρι το Μάρτιο με κυρτή οθόνη, 64bit CPU, 16mp και τεράστια μπαταρία


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και σας ρωταω ολους εγω.

 

8πυρηνοι επεξεργαστες.ΟΚ

4gb ram.oK

οθονες κυρτες ΟΚ.

 

ποιος χρειαζεται κατι τετοιο μου λετε?

δηλαδη δεν μπορεις να κανεις ανετα την δουλεια σου με ενα gs2-3? galaxy core?

 

μηπως λιγακι οι εταιρες βρισκουν καθε χρονο να τα τσεπωνουν λιγο και λιγακι?

 

Ποιός χρειάζεται νεά ρούχα; ποιός χρειάζεται νέες ηλεκτρικές συσκευές; ποιός χρειάζεται νέα αυτοκίνητα; αφού έχουν όλα μεγάλη διάρκεια ζωής και ακολουθούμε το παράδειγμα του θείου Σκρούτζ και καταστρέφουμε την αγορά προκαλώντας απολύσεις και φτιάχνουμε ένα γερό κομπόδεμα για να το χαρούμε στον Αδη.Φταίω ιγώ που δεν βρίσκω λογική.Μπορούν να βγάζουν και κάθε μέρα νέα μοντέλα ακόμα καλύτερα ιγώ είμαι αυτός που θα επιλέγω πότε να αγοράσω ανάλογα με τα κριτήρια που θέτω.Δεν σου βάζουν όπλο στο κεφάλι για να αγοράσεις ή να αλλάξεις αυτό που έχεις.Μερικοί νομίζω θα ήταν πιο ευτυχισμένοι στην λίθινη εποχή άλλα ακόμα και εκεί δυστυχώς η τεχνολογία εξελισσόταν και προχωρούσε βγάζοντας νέα μοντέλα όπλων και εργαλείων σε τακτά χρονικά διαστήματα.( Μία τυπική συνομιλία ανέφερε Ούγκα Ούγκα ο νέος αντιμαμουθιακός πέλεκης είναι πολύ πιο ξεκούραστος και με μεγαλύτερη ισχύ τον δοκίμασες Fred Flintstone ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός χρειάζεται νεά ρούχα; ποιός χρειάζεται νέες ηλεκτρικές συσκευές; ποιός χρειάζεται νέα αυτοκίνητα; αφού έχουν όλα μεγάλη διάρκεια ζωής και ακολουθούμε το παράδειγμα του θείου Σκρούτζ και καταστρέφουμε την αγορά προκαλώντας απολύσεις και φτιάχνουμε ένα γερό κομπόδεμα για να το χαρούμε στον Αδη.Φταίω ιγώ που δεν βρίσκω λογική.Μπορούν να βγάζουν και κάθε μέρα νέα μοντέλα ακόμα καλύτερα ιγώ είμαι αυτός που θα επιλέγω πότε να αγοράσω ανάλογα με τα κριτήρια που θέτω.Δεν σου βάζουν όπλο στο κεφάλι για να αγοράσεις ή να αλλάξεις αυτό που έχεις.Μερικοί νομίζω θα ήταν πιο ευτυχισμένοι στην λίθινη εποχή άλλα ακόμα και εκεί δυστυχώς η τεχνολογία εξελισσόταν και προχωρούσε βγάζοντας νέα μοντέλα όπλων και εργαλείων σε τακτά χρονικά διαστήματα.( Μία τυπική συνομιλία ανέφερε Ούγκα Ούγκα ο νέος αντιμαμουθιακός πέλεκης είναι πολύ πιο ξεκούραστος και με μεγαλύτερη ισχύ τον δοκίμασες Fred Flintstone  ;)

 

Αυτο το πραγμα να λετε ολοι τα ιδια με την προοδο της τεχνολογιας και το παραδειγμα με την λιθινη εποχη δεν το καταλαβαινω...

Εχω μια κουζινα που ψηνει σε 20 λεπτα....Και βγαινει μια αλλη που ψινει σε 19 λεπτα αντι για 20..Οποτε πουλαω την προηγουμενη και παιρνω την αλλη ...Προφανως δεν κανω δουλεια με την παλια και πρεπει να παρω την καινουργια ...

Ειπαμε να προοδευει η τεχνολογια με ΜΕΤΡΟ και με τροπο ΛΟΓΙΚΟ και οχι με γελοιες προτασεις (κυρτες οθονες, υπεραναλυσεις που ουτε με το μικροσκοπιο δεν βλεπεις ποια διαφορα και που τελικα ειναι μειον ταλαιπωροντας χωρις λογο cpu και μπαταρια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "round" να πω την αλήθεια φαίνεται σαν άβολο πειραματικό προϊόν, ελπίζω το 5 να είναι κάπως έτσι

 

 

2z80llv.jpg

Το συγκεκριμένο είναι πανέμορφο, αλλά μοιάζει πολύ με HTC...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σας ρωταω ολους εγω.

 

8πυρηνοι επεξεργαστες.ΟΚ

4gb ram.oK

οθονες κυρτες ΟΚ.

 

ποιος χρειαζεται κατι τετοιο μου λετε?

δηλαδη δεν μπορεις να κανεις ανετα την δουλεια σου με ενα gs2-3? galaxy core?

 

μηπως λιγακι οι εταιρες βρισκουν καθε χρονο να τα τσεπωνουν λιγο και λιγακι?

 

Για να καταλάβω... προτείνεις οι εταιρίες να βγάζουν κινητό κάθε 3 χρόνια; Αν δηλαδή έβγαζε το S5 και είχε τα ίδια χαρακτηριστικά με το S4 δεν θα το θεωρούσες κοροϊδία; Δεν υποχρεώνει κανένας να αγοράσει κάτι που δεν το θέλει. Αλλά εφόσον βγάζει καινούργιο κινητό και η τεχνολογία εξελίσσεται, λογικό είναι να το βελτιώσει. Για τους υπόλοιπους υπάρχει και το Iphone. Μπουαχαχαχα.

 

Αυτο το πραγμα να λετε ολοι τα ιδια με την προοδο της τεχνολογιας και το παραδειγμα με την λιθινη εποχη δεν το καταλαβαινω...

Εχω μια κουζινα που ψηνει σε 20 λεπτα....Και βγαινει μια αλλη που ψινει σε 19 λεπτα αντι για 20..Οποτε πουλαω την προηγουμενη και παιρνω την αλλη ...Προφανως δεν κανω δουλεια με την παλια και πρεπει να παρω την καινουργια ...

Ειπαμε να προοδευει η τεχνολογια με ΜΕΤΡΟ και με τροπο ΛΟΓΙΚΟ και οχι με γελοιες προτασεις (κυρτες οθονες, υπεραναλυσεις που ουτε με το μικροσκοπιο δεν βλεπεις ποια διαφορα και που τελικα ειναι μειον ταλαιπωροντας χωρις λογο cpu και μπαταρια)

 

Γελοίες για σένα. Επίσης όποιος δεν βλέπει διαφορές στα 720p και στα 1080p έστω και στις μικρές οθόνες, είναι τυφλός. Η διαφορά είναι εμφανέστατη. Ελπίζω να μην βάλουν 4000 μπαταρία... να βάλουν 2600...αφού κι έτσι κάνεις την δουλειά σου. Δικαίως γράφουν οτι έχουμε γεμίσει νεάτερνταλ της τεχνολογίας. Και οι σπηλιές με μια φωτιά θαλπωρή προσφέρουν. Εγκαταλείψτε τα σπίτια σας. Σας κορόιδεψαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σχεδιο να το βγαλει σε δυο εκδοσης μου θυμιζει iphone 5s & iphone 5c

εγώ πάλι γιατί νομίζω ότι όλα τα σχέδια των προϊόντων της apple είναι κλεμμένα σχέδια από την braun? :P (άντε καλά το αλλάζω το κλεμμένα με εμπνευσμένα :P )

 

http://visual.ly/braun-or-apple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...