Προς το περιεχόμενο

Middle-earth: Shadow of Mordor


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια παντως αφηστε λιγο τους τσαμπουκαδες και παιξτε και λιγο story γιατι ξεκλειδωνουν ομορφα πραγματακια στην πορεια.ειμαι στις 12 ωρες καπου στο 46%,πολυ τιμιο το content μεχρι στιγμης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υπαρχει καπου το τραγουδι της Ioreth στο αρχικο cutscene? ( Thresh nerd απο σενα περιμενω κυριως )

mp3 εννοείς? no idea...

 

θα το έχω στο νου μου πάντως σε περίπτωση που πέσει κάπου το μάτι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το skill που ρίχνεις στη φωτιά και γίνεται έκρηξη τα σπάει, γενικά νιώθω αρκετά overpowered με το καλημέρα, πρέπει να σου έρθει ολόκληρη ορδή για να πεθάνεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα σοβαρα τετοια ειδους παιχνιδια ειναι δυνατον να βολευει να παιζεις με πληκτρολογιο/ποντικι και οχι με controller? Αλλα.. περι ορεξεως και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα σοβαρα τετοια ειδους παιχνιδια ειναι δυνατον να βολευει να παιζεις με πληκτρολογιο/ποντικι και οχι με controller? Αλλα.. περι ορεξεως και αυτο.

 

προσωπικά πάντα προτιμω gamepad σε τέτοια games αλλά άμα εχει αξιοπρεπές στήσιμο ο χειρισμος με ποντικι+πληκτρολόγιο μπορεις να παιξεις, πχ στα Batman. Δεν μπορεις οταν ειναι άθλιος, πχ Assassins Creed II.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως περιττό να πω ότι αυτό το παιχνίδι είναι 10x better όταν το παίξεις με controller..

dude...

 

εννοείται χειριστήριο και όχι μόνο χειριστήριο, αλλά και το pc στη μεγάλη τηλεόραση, τι να μας πουν οι κονσολίτσες, εδώ έχω ολόκληρο καλόγουστο και πάνω από όλα διακριτικό κουτί μες στο σαλόνι :P

 

όταν θέλω να παίξω αρχοντικά κάνω τη μετακόμιση..

 

DSC_0077_zpsoaa9tafr.jpg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dude...

 

εννοείται χειριστήριο και όχι μόνο χειριστήριο, αλλά και το pc στη μεγάλη τηλεόραση, τι να μας πουν οι κονσολίτσες, εδώ έχω ολόκληρο καλόγουστο και πάνω από όλα διακριτικό κουτί μες στο σαλόνι :P

 

όταν θέλω να παίξω αρχοντικά κάνω τη μετακόμιση..

 

DSC_0077_zpsoaa9tafr.jpg

Νομίζω το συμαντικοτερο χαρακτηριστικο του πσου σου στο σαλόνι είναι το πόσο διακριτικό είναι. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ηθελα να κανω και εγω αλλα τελευταια βαρεθηκα τα πηγενελα στο σαλονι το κουτι....τωρα με εβαλες σε διαδικασιες και ψηθηκα παλι...καταρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...