Προς το περιεχόμενο

γλωσσα προγραμματισμου C++


koumas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@starlight

 

Ακριβώς επειδή είναι 13 χρονών μπήκα στον κόπο να τα πω αυτά, με σκοπό να του δώσω να καταλάβει τι λάθος έχει και πώς να το δουλέψει. Το "13 χρονών είναι" πάντως δεν το καταλαβαίνω καθόλου. Αν νομίζεις ότι θα έπρεπε απλά να το αγνοήσω (προφανώς δεν πρόκειται να τον συνεριστώ οπότε τι άλλο μένει?) τότε σκέψου ότι με την ίδια συμπεριφορά στα 23 θα χαρακτηρίζεται... γκουχ γκουχ.... "ανώριμος". Αλλά πώς θα μάθει τι είναι ώριμη συμπεριφορά αν δεν του τα πει κανείς; Τόσο απλά. Στο ίδιο ακριβώς πλαίσιο κινείται και ο ημίθεος. 

 

Ειλικρινά, στο στενό μου φιλικό κύκλο αν έκανες το ίδιο σχόλιο περι χιούμορ η ομόφωνη απάντηση θα ήταν "εσύ απ' όλα αυτά αυτό κατάλαβες?"

 

@nilos: Αν ήθελε να με τσιτώσει θα έπρεπε πρώτα απ' όλα να συμπεριφέρεται σα να τα ξέρει όλα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@starlight

 

Ακριβώς επειδή είναι 13 χρονών μπήκα στον κόπο να τα πω αυτά, με σκοπό να του δώσω να καταλάβει τι λάθος έχει και πώς να το δουλέψει. Το "13 χρονών είναι" πάντως δεν το καταλαβαίνω καθόλου. Αν νομίζεις ότι θα έπρεπε απλά να το αγνοήσω (προφανώς δεν πρόκειται να τον συνεριστώ οπότε τι άλλο μένει?) τότε σκέψου ότι με την ίδια συμπεριφορά στα 23 θα χαρακτηρίζεται... γκουχ γκουχ.... "ανώριμος". Αλλά πώς θα μάθει τι είναι ώριμη συμπεριφορά αν δεν του τα πει κανείς; Τόσο απλά. Στο ίδιο ακριβώς πλαίσιο κινείται και ο ημίθεος. 

 

Ειλικρινά, στο στενό μου φιλικό κύκλο αν έκανες το ίδιο σχόλιο περι χιούμορ η ομόφωνη απάντηση θα ήταν "εσύ απ' όλα αυτά αυτό κατάλαβες?"

 

 

Τι δεν καταλαβαινεις? οτι ειναι 13 χρονων και ειναι της ηλικίας του να ειναι αυθόρμητος? Γιατι να ωριμάσει απο τωρα? βιάζεται? εδω βλέπεις μεγάλους και ειναι ανώριμοι και κολλημένοι αυτος μας πείραξε?

 

Aπο τι άτομα απαρτίζεται ο στενός σου φιλικός κύκλος? ηλικίες? επαγγέλματα - θέσεις εργασίας κτλπ? ε δεν ταιριαζουμε και με όλους να κάνουμε παρέα εμενα πχ μου την σπάει καποιος να ειναι κολλημένος ΜΟΝΟ σε κάτι συγκεκριμένο και ολα του ακομα και τα αστεία του να ειναι γυρω απο αυτό.Στο τελος θα καταλήξει μονο με τον ΗΥ του και να λεει ψέμματα οτι εχει συντροφο ή φιλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-D

 

λοιπον δεν ξερετε τι λετε

 ο πιτσιρικας ειναι hardcore .

σου προτεινω  το ευκολο και κατανοητο βιβλιο http://www.papasotiriou.gr/product/i-glossa-programmatismoi-c-125013 .

νομιζω θα ειναι η πιο καταλληλη αρχη για σενα

 

 

με αυτο ξεκινησα εγω , και κατεληξα ...... μηχανολογος

  :devil:

 

 

 

65euro????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...