Προς το περιεχόμενο

ZTE Tab S8Q


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας,είμαι καινούργιο μέλος στο φόρουμ και κάτοχος του zte s8q. έχω μεγάλο θέμα με τη μπαταρία!κάθε ενα λεπτο πέφτει και 1% και αν το χω 3-4 ωρες ανοιχτό τα χει φτύσει!σκέφτομαι να το παω στην procordia,ειναι  το service που υποδικνυει η zte στη σελίδα της στο facebook!τι λέτε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κανει να φορτισειι 9000000 ωρες  ρε παιδια ειναι δυνατον? Και  δεν το λετε να μην το αγορασουμε !!!

Επεξ/σία από mao
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωπα Μαο αραξε γιατι πηρες φορα. Δεν συμβαινει το ιδιο σε ολους. Το αν συμβαινει σε εσενα, οκ, καλα κανεις και λες την εμπειρια σου, πηγαινε το αν θες και στο σερβις και να τους πεις τι και πως. Και εμενα μου χαλασε το wifi (δεν πιανει μακρια πλεον και το πηγα πισω στο γερμανο για σερβις) αλλα δεν το κανω θεμα.

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωπα Μαο αραξε γιατι πηρες φορα. Δεν συμβαινει το ιδιο σε ολους. Το αν συμβαινει σε εσενα, οκ, καλα κανεις και λες την εμπειρια σου, πηγαινε το αν θες και στο σερβις και να τους πεις τι και πως. Και εμενα μου χαλασε το wifi (δεν πιανει μακρια πλεον και το πηγα πισω στο γερμανο για σερβις) αλλα δεν το κανω θεμα.

 αγαπητε φιλε θες 7 ωρες πληρη  φορτιση ? 

Επεξ/σία από mao
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μηπως σου συμβαινει τωρα που ειναι στην αρχη? (τωρα το πηρες και αν ναι, απο αγγελια ή new?) Μηπως στρωσει στην πορεια? Για δες. Δεν θυμαμαι να μου εκανε πολλες ωρες να φορτισει, αλλα δεν το εχω και εδω τωρα (ειναι στο σερβις) να το εβαζα και να σου εγραφα τι και πως. Aν εχει εγγυηση, πηγαινε το μια να δεις.

 

Κανεις αλλος να μας πει αν του αργει στη φορτιση (ή να μην του αργει? :P )

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως σου συμβαινει τωρα που ειναι στην αρχη? (τωρα το πηρες και αν ναι, απο αγγελια ή new?) Μηπως στρωσει στην πορεια? Για δες. Δεν θυμαμαι να μου εκανε πολλες ωρες να φορτισει, αλλα δεν το εχω και εδω τωρα (ειναι στο σερβις) να το εβαζα και να σου εγραφα τι και πως. Aν εχει εγγυηση, πηγαινε το μια να δεις.

 

Κανεις αλλος να μας πει αν του αργει στη φορτιση (ή να μην του αργει? :P )

καινουργιο πηρα....ολοι στο forum διαβαζα τα καλυτερα αλλα τελικα δεν αξιζει τα λεφτα του  , καλυτερο του samsung tab 3 8

147 euro!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Koιτα, δεν ξερω τι εχεις δοκιμασει κλπ, αλλα και φιλος μου που το επαιξε λιγο το δικο μου (εκεινος εχει ενα lg gpad), για τα χρηματα που κανει το zte του φανηκε πολυ καλο, με πολυ καλο touch και γενικα γρηγορο (οχι σε βαρια παιχνιδια, δεν δοκιμασε, γενικα ειδε σελιδες στο internet, youtube video, ανοιξε 2-3 εφαρμογες, καμια ταινια κλπ...) . Τωρα εσυ εχεις φαει καποιο σκαλωμα, αλλα οκ, γουστα ειναι αυτα.

 

Εγω σου λεω, πηγαινε το πισω να στο φτιαξουν αμα εχει τοσο μεγαλο θεμα με τη μπαταρια οπως λες.

 

ΥΓ: Οσον αφορα το tab 3, δεν το εχω δουλεψει για να ξερω.

 

Και οσον αφορα αυτα που λενε τα παιδια (οχι μονο στο insomnia αλλα και γενικα) οτι το zte ειναι καλο και σουπερ value for money δεν μπορει να ειναι αλλιως, εφοσον το λεει η πλειοψηφια των κατοχων του...

 

Αυτα... ;)

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koιτα, δεν ξερω τι εχεις δοκιμασει κλπ, αλλα και φιλος μου που το επαιξε λιγο το δικο μου (εκεινος εχει ενα lg gpad), για τα χρηματα που κανει το zte του φανηκε πολυ καλο, με πολυ καλο touch και γενικα γρηγορο (οχι σε βαρια παιχνιδια, δεν δοκιμασε, γενικα ειδε σελιδες στο internet, youtube video, ανοιξε 2-3 εφαρμογες, καμια ταινια κλπ...) . Τωρα εσυ εχεις φαει καποιο σκαλωμα, αλλα οκ, γουστα ειναι αυτα.

 

Εγω σου λεω, πηγαινε το πισω να στο φτιαξουν αμα εχει τοσο μεγαλο θεμα με τη μπαταρια οπως λες.

 

ΥΓ: Οσον αφορα το tab 3, δεν το εχω δουλεψει για να ξερω.

 

Και οσον αφορα αυτα που λενε τα παιδια (οχι μονο στο insomnia αλλα και γενικα) οτι το zte ειναι καλο και σουπερ value for money δεν μπορει να ειναι αλλιως, εφοσον το λεει η πλειοψηφια των κατοχων του...

 

Αυτα... ;)

το πηγα πισω  .......πηρα ipad mini  250 euro  κ δεν ασχολουμε ποτε ξανα  ναι 130  διαφορα αλλα το περνεις κ τελος δεν αξιζει  , 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Τις τελευταιες μερες δεν μου πιανει καλα το wifi και δεν ξερω γιατι. Στο μοντεμ δεν εχει αλλαξει κατι και αυτο συμβαινει και στο εξοχικο (βασικα στο εξοχικο δεν εμπαινε καν τωρα που πηγαν οι δικοι μου, ουτε απο κοντα) και στο σπιτι. Οταν ειμαι κοντα στο μοντεμ του σπιτιου (τουλαχιστον εχθες που το εκανα ετσι εγινε) εμπαινε κανονικα, οταν παω μεσα στο δωματιο δεν πιανει, εκτος εμβελιας κλπ, ομως η αποσταση δεν το δικαιολογει και ακομα, παλαιοτερα εμπαινε κανονικοτατα και με 3/4 - 4/4 σημα.
 
Καμια ιδεα?

Aκομα, με πεταει και στα 2-3 μετρα αποσταση αμα ειμαι καποιες φορες. Μου το κανει και αυτη τη στιγμη.

 

 

Τελικα το πηγα στο Γερμανο για σερβις και σημερα (μετα απο 17 μερες μου απο τοτε που το πηγα) μου εστειλαν μηνυμα οτι ειναι στο καταστημα να παω να παραλαβω. Επειδη το μηνυμα ηρθε σημερα μεσημερι και ειναι κλειστο το καταστημα εκεινο το απογευμα, μιλησα με τα κεντρικα για να δω τι εγινε τελικα (ανυπομονησια λεγεται αυτο... :P) και απο οτι μου ειπαν, το ταμπλετ μου δεν επισκευαστηκε και να παω απο εκει με το κουτι και οτι αλλο εχω απο το ταμπλετ (φορτιστη, καπακι κλπ) για να γινει αντικατασταση.

 

Οποιος δεν βαριεται, ας ανεβασει σε μια φωτο τον φορτιστη απο το zte (εσωτερικα που λεει τα χαρακτηριστικα) για να μην τους παω αλλον, διοτι για android εχω καμια 10αρια φορτιστες στο σπιτι και δεν ξερω ποιος ακριβως ειναι.

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...