Προς το περιεχόμενο

ZTE Tab S8Q


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, είμαι καινούργια στο φόρουμ και δεν ξέρω αν θα πρέπει να ανοίξω νέο θέμα σχετικά με το πρόβλημά μου. Έχω κι εγώ το ZTE s8Q και σήμερα στα καλά καθούμενα άρχισε να αναβοσβήνει διαρκώς. Έκανα reset, έσβησε, το άναψα, ξανά τα ίδια. Ξανά reset, πάλι αναβόσβηνε. Τώρα δεν ανοιγει καν, ουτε φορτίζει. (Δεν ξέρω αν έχει σχέση, αλλά και χθες μου έκανε κάτι κουλά. Έβγαζε screenshots μονο του χωρις να το αγγιξω :P). Kαμία λύση γιατί έχω απελπιστεί; :-(

Πιστευω απλα σου ειχε κολλησει το on-off.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Μπορεί να είμαι άσχετη με το θέμα αλλά θα ήθελα να ρωτήσω πιο είναι καλύτερο tablet ZTE E9Q+3G H MLS IQTAB 10 3G.

Eυχαριστώ.

Γιατι να δωσεις 230€ να παρεις mls οταν με τα ιδια λεφτα αγοραζεις Samsung ή Lg ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Μπορεί να είμαι άσχετη με το θέμα αλλά θα ήθελα να ρωτήσω πιο είναι καλύτερο tablet ZTE E9Q+3G H MLS IQTAB 10 3G.

Eυχαριστώ

Πηρα το zte απο τα υπολοιπα που εδιναν,καλη οθονη γρηγορο γενικα καλο ταμπλετ και 9.7'' το μονο ισως μειονεκτημα ειναι λιγο βαρυ.Αν εχεις την δυνατοτητα για να δωσεις 59 ευρω επιπλεον παρε το lenovo A7600 10''

Γιατι να δωσεις 230€ να παρεις mls οταν με τα ιδια λεφτα αγοραζεις Samsung ή Lg ...

ψηφιακη αλληλεγγυη.....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

ψηφιακη αλληλεγγυη.....?

Μα διαβασες καπου στα γραφομενα μου για ψηφιακες αλληλεγγυες;; Αν ανεβεις λιγα ποστ πιο πανω τα 230€ ειναι το ποσο που διαθετει η χρηστης georgia6575 αν δεις στο skroutz τις τιμες των ταμπλετ που αναφερει Επεξ/σία από tsilitheo1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Βοήθεια ρε Παίδες...

¨΄Εχω μπερδευτεί με αυτη την εσωτερική μνήμη. Ενω, νομίζω, οτι εχω χώρο. Όταν πάω στο google play store μου λεει οτι δεν μπορει να κατεβασει γιατι δεν υπαρχει επαρκης χώρος. τι να κάνω?

 

post-234771-0-39518200-1436644354_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Χαιρετώ όλους τους φίλους στο φόρουμ.. Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το συγκεκριμένο ταμπλετ.!! Ξαφνικά στα καλά καθούμενα κατεβάζει μόνο του εφαρμογές και διαφημίσεις μέσα σε εφαρμογές και παιχνίδια.. Κατέβασα το 360 antivirus και μου βγάζει ότι 5 εφαρμογές της Rom έχουν ιό.. Έκανα επαναφορά σε εργοστασιακες ρυθμίσεις αλλά μόλις συνδεθώ με το ίντερνετ ξεκινάει τα ίδια.. Καμιά ιδέα κανείς;; Το πήγα και στον Γερμανό απο όπου το αγόρασα αλλά αποτέλεσμα κανένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουφο αυτο περι ιου...που στο καλο μπηκες ιντερνετ...τι στο καλο κατεβασες....

 

Μυστηριο!!! πρωτη φορα διαβαζω τετοια περιπτωση φιλε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το χρησιμοποιώ εγώ αλλά τα πιτσιρίκια μου.. Δυστυχώς δεν ξέρω τι έχουν κατεβάσει.. Το μόνο που μου είπανε είναι ότι κατέβασαν μια εφαρμογή με κάποιο υποτιθέμενο πρόγραμμα για φακό απο άγνωστες πηγές και μάλλον απο εκεί το τσάκωσα.. Επικοινωνησα με την αντιπροσωπία και μου είπαν ότι παρόλο που είναι στην εγγύηση, εάν είναι απο δικό μου λάθος θα πρέπει να χρεωθω για την εγκατάσταση του λειτουργικού.. Δεν ξέρω..!! Και απο τι βλέπω δεν παίζει να βρω πουθενά λύση από το ίντερνετ...

Κουφο αυτο περι ιου...που στο καλο μπηκες ιντερνετ...τι στο καλο κατεβασες....

 

Μυστηριο!!! πρωτη φορα διαβαζω τετοια περιπτωση φιλε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια  πηρα  πριλ  λιγο  το  ΖΤΕ  tablet  S8Q

το  ανοιξα  μου  ζητησε  λογαριασμο εβαλα  gmail...μπηκα  ολα  οκ.....yutube...google....ok

otan  phga  sto  play  store  εβαλα  παλι  το  ιδιο  email(gmail) πατω επομενω  περιμενω  μερικα  λεπτα   και μου  λεει  δεν  υπαρχει 

συνδεση.

παω σε  καποιο  menu και βλεπω οτι  γραφει  καπου οτι  δεν  υπαρχει  συνχρονισμος με  το mail.

και  μετα  απο  μεγαλο  ψαξιμο ειδα  οτι  δεν  γινεται  συνχρονισμος του  ηχου  του  google store παραλαω  προσπαθηστε αργοτερα

 ελπιζω  να  καταλαβατε τη  ακριβως θελω  να  ρωτησω ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

καλησπέρα,

 

γνωρίζει κάποιος αν τα παραπάνω περι root και swap της μνήμης ισχύουν και για το S10Q?

Από την στιγμή που το άνοιξα και χωρις να κατεβάσω κάτι (το μόνο που έκανα ήταν Update των ηδη εγκατεστημένων εφαρμογών) εμφανίζει μήνυμα περιορισμένου χώρου παρ'όλο που το Tablet έχει 8GB χώρο... το περίργο είναι οτι είναι χωρισμένο σε 2 κομμάτια..ένα 0,99GB όπου είναι ο χώρος για τα apps και ένα 5GB που το δηλώνει ως εσωτερικό SD Card και το οποίο είναι άδειο...

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...