Προς το περιεχόμενο

ZTE Tab S8Q


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το gps του οντως αργει και δεν εχει να κανει αν εισαι κοντα στο ρουτερ ή μακρια. Αν εισαι σε εξωτερικο χωρο βρισκει πιο γρηγορα σημα.

 

Οσον αφορα τη μπαταρια τωρα, εμενα δεν μου το κανει αυτο που λες, αλλα ενταξει, δεν ειναι και κανα σοβαρο προβλημα. Μη σκας

καλα με το gps δεν υπαρχει..δεν παιζει να το βρει με τπτ..το θεμα με την μπαταρια με αγχωνει..μπας και τα παιξει σε λιγο καιρο κ μ πουνε οτι φταιω εγω..λεω να το παω καλου κακου απο γερμανο μια βολτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 176
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε nskoul το έχω το ταμπλέτακι κάνα δίμηνο μάλιστα το πήρα μεταχειρισμενο από ένα παλικάρι από το insomnia! Αρχικά μου έκανε κι εμένα κάτι κόλπα η μπαταρία και δεν φορτιζε! Όλο το βράδυ είχε πάει 80% το πρωί ... Ευτυχώς μετά από δύο μέρες έφτιαξε μόνο του, πάντως ενώ είμαι απόλυτα ευχαριστημενος από θέμα απόδοσης εε η μπαταρία δεν είναι το δυνατό του σημείο....  Με αρκετά σκληρή χρήση βγάζει μετά βίας μια μέρα... Πάντως πριν αρχίσεις να τρέχεις σε service (θα σε στείλουν σε μια εταιρία που λέγεται proκατι στους Αμπελόκηπους) περίμενε δύο τρεις μέρες και δες...  Επίσης αν η μπαταρία βγάζει μια μέρα τότε είναι τυπικό το θέμα του ποσοστού, δεν νομίζω να σου αλλάξουν κάτι, τσάμπα θα τρέχεις 

Επεξ/σία από orestisomegas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο orestis. Μπορει να θελει 2-3 φορτισεις για να στρωσει οπως λενε και στο θεμα που σου εβαλα. Δες το λιγο πριν αρχισεις να τρεχεις.

 

Προσωπικα, απο τη διαρκεια της μπαταριας του ειμαι ικανοποιημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ευχαριστω πολυ για τισ απαντησεις..θεμα με την αυτονομια δεν εχω..με φουλ ρυθμους αν κ ακομα δεν εχει κανει πανω απο 3 φορτισεις,κραταει 1 μερα..φτανει σχετικα γρηγορα στο 15% αλλα μετα πεφτει πολυ αργα..τωρα αυτες τις ημερες,με λογικη χρηση ειναι 2 ημερες χωρις φορτιση..θα το φορτισω και θα δω πως θα παει μετα..

μια αλλη ερωτηση επειδη δε γνωριζω..υπαρχει περιπτωση να συνδεθει στο ιντερνετ μεσω κινητου που θα του δινει 3g??

 

 

ευχαριστω!!

Επεξ/σία από nskoul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Τις τελευταιες μερες δεν μου πιανει καλα το wifi και δεν ξερω γιατι. Στο μοντεμ δεν εχει αλλαξει κατι και αυτο συμβαινει και στο εξοχικο (βασικα στο εξοχικο δεν εμπαινε καν τωρα που πηγαν οι δικοι μου, ουτε απο κοντα) και στο σπιτι. Οταν ειμαι κοντα στο μοντεμ του σπιτιου (τουλαχιστον εχθες που το εκανα ετσι εγινε) εμπαινε κανονικα, οταν παω μεσα στο δωματιο δεν πιανει, εκτος εμβελιας κλπ, ομως η αποσταση δεν το δικαιολογει και ακομα, παλαιοτερα εμπαινε κανονικοτατα και με 3/4 - 4/4 σημα.
 
Καμια ιδεα?

Aκομα, με πεταει και στα 2-3 μετρα αποσταση αμα ειμαι καποιες φορες. Μου το κανει και αυτη τη στιγμη.

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα σε ολους. Θα ηθελα να σας ρωτησω κατι. Σε αρκετεςσελιδες στο internet που εχουν flash player δεν μπορω να δω το περιεχομενο τους. Οταν παταω πανω λεει οτι η συσκευη δεν υποστηριζει flash . ειναι αληθεια η κανω κατι λαθος

 

ΥΓ. ΠΩς βαζω τονους οταν γραφω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...