Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Samsung Galaxy Note 3


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.. Και μονο που μπορεις να κρατας μια χειρογραφη σημειωση (και αυτο ειναι το λιγοτερο που μπορει να κανει) ειναι σιγουρα καλοδεχουμενο feature. 

 

 

Πραγματικά υπάρχει κανείς που να γράφει κείμενο της προκοπής με input με πενάκι και lag το οποίο φτάνει ακόμη και το δευτερόλεπτο στην αποτύπωση; Περισσότερο για παιχνίδι μου κάνει εμένα άντε και για grocery list...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά υπάρχει κανείς που να γράφει κείμενο της προκοπής με input με πενάκι και lag το οποίο φτάνει ακόμη και το δευτερόλεπτο στην αποτύπωση; Περισσότερο για παιχνίδι μου κάνει εμένα άντε και για grocery list...

 

Το εχεις δουλεψει το τηλεφωνο?? Γιατι αν το εχεις και παρατηρεις 1 δευτερολεπτο "input lag" τοτε μαλλον φταει το χερι σου ή το ματι σου...Ή αυτα που διαβαζεις στο ιντερνετ ειναι καφριλες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα μην λετε οτι θελετε,δεν υπαρχει λαγκ ουτε κατα διανοια,ειναι αρκετα γρηγορο και με πολυ καλη αποκριση.

σε σημειο που το καθιστα κανονικοτατο σημειωματαριο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχεις δουλεψει το τηλεφωνο?? Γιατι αν το εχεις και παρατηρεις 1 δευτερολεπτο "input lag" τοτε μαλλον φταει το χερι σου ή το ματι σου...Ή αυτα που διαβαζεις στο ιντερνετ ειναι καφριλες.

Ναι φίλε μου το έχω δουλέψει, αν το δικό σου μάτι δεν αντιλαμβάνεται την καθυστέρηση η οποία είναι τεράστια δεν σου φταίω εγώ. Δεν έχουμε όλοι ούτε την ίδια αντίληψη ούτε την ίδια ανεκτικότητα σε μετριότητες όπως εσύ. Για τον λόγο αυτό υπάρχουν και αριθμητικά στοιχεία, ψάξε λίγο στο google και θα τα βρεις.

 

Πάρε και ένα βιντέακι από το τμήμα research της ms αν ξέρεις αγγλικά μπας και μάθεις τίποτα.

http://www.youtube.com/watch?v=vOvQCPLkPt4#t=26

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα στο λεω γιατι το εχω το τηλεφωνο και το χρησιμοποιω αρκετα...Και προφανως ξερω τι λεω και γιατι τα λεω σε σχεση με εσενα που προφανως ουταν το εχεις πιασει στα χερια σου. Κανε μου τη χαρη λοιπον και πεταξου καπου να δεις τη συσκευη απο κοντα και το ποσο καλα κανει αυτο που κανει..Μετα συζηταμε οτι θες, προς το παρον ομως μπορεις να συνεχισεις να βλεπεις τα βιντεακια στο youtube και να τη βρισκεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε μου το έχω δουλέψει, αν το δικό σου μάτι δεν αντιλαμβάνεται την καθυστέρηση η οποία είναι τεράστια δεν σου φταίω εγώ. Δεν έχουμε όλοι ούτε την ίδια αντίληψη ούτε την ίδια ανεκτικότητα σε μετριότητες όπως εσύ. Για τον λόγο αυτό υπάρχουν και αριθμητικά στοιχεία, ψάξε λίγο στο google και θα τα βρεις.

 

Πάρε και ένα βιντέακι από το τμήμα research της ms αν ξέρεις αγγλικά μπας και μάθεις τίποτα.

http://www.youtube.com/watch?v=vOvQCPLkPt4#t=26

Προσωπικά έχω δοκιμάσει το πενάκι στο Note 10.1 2014 edition για μέρες. Καμία καθυστέρηση δεν υπάρχει, σταματήστε να γράφετε αστειότητες και μάλιστα με αυτό το τρόπο. Εντάξει, είστε γαμάτοι και δεν ανέχεστε μετριότητες. Το καταλάβαμε, πάμε παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο είσαι ο καλυτερότερος, πρόσεξε μην κακολογήσεις την συσκευή σου και της ρίξεις την αξία μεταπώλησης.. Αν για εσάς 150ms δεν είναι καθυστέρηση τότε μάλλον η χρήση που κάνετε είναι τελείως ερασιτεχνική. Για να το θέσω αλλιώς καθυστέρηση υπάρχει, απλά απ΄ότι φαίνεται δεν είναι στο πενάκι του note...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα φανμπουζ ποτε δε πεθαινουν ,,το αιφονυ το 5 εχει πολυ χειροτερη αποκριση οθονης ακομα και απο το s3 ! ειδικα περιμετρικα με μονο το σημειο οπου εμφανιζετε το πληκτρολογιο να παρουσιαζει ικανοποιητικη αποκριση..Τα ντισπλαιη των σαμσουνκ σ3-σ4 ειναι απλα κορυφαια και η φωτογραφικη τους επισης ..Μια γαλλικη εταιρια εχει κανει αναλυση και τη μεγαλυτερη βαθμολογια την εχει παρει το σ4 ..εννοειτε ..Αιφονια ομορφα πρωτοπορα ειχα 4 απαυτα αλλα μη μπερδευομαστε (το htc ωραιο ειναι επισης το ειχα και αυτα τα τρελλα τα κινεζικα τα οποια ξερει κανεις που τα βρισκει κανεισ εδω ελλαΝΤα ?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο reviewer έχει αρνητική άποψη για το κινητό αλλά προσπαθεί να το κρύψει κάπως; Ή είναι ιδέα μου; Negative vibe πήρα διαβάζοντας το review.

Δεν ειναι καθολου ιδεα σου...Εχω δει αλλα 4 review και αυτο ηταν το πρωτο απο σαμμυ hater...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο είσαι ο καλυτερότερος, πρόσεξε μην κακολογήσεις την συσκευή σου και της ρίξεις την αξία μεταπώλησης.. Αν για εσάς 150ms δεν είναι καθυστέρηση τότε μάλλον η χρήση που κάνετε είναι τελείως ερασιτεχνική. Για να το θέσω αλλιώς καθυστέρηση υπάρχει, απλά απ΄ότι φαίνεται δεν είναι στο πενάκι του note...

 

Φιλε μου οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...ή εισαι απλα φανμποι αλλης εταιριας...Και ετσι ξαφνικα μιλας για lag στη συσκευη και οχι στο πενακι. Οτι να ναι πραγματικα, ουτε μια γνωμη δε μπορεις να υποστηριξεις. 

 

Σου λεω λοιπον, πηγαινε δοκιμασε τη συσκευη και γυρνοντας πες μου αν ειδες καπου το τοσο τραγικο λαγκ που δε θα σε αφησει να δουλεψεις "επαγγελματικα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πραγματικά υπάρχει κανείς που να γράφει κείμενο της προκοπής με input με πενάκι και lag το οποίο φτάνει ακόμη και το δευτερόλεπτο στην αποτύπωση; Περισσότερο για παιχνίδι μου κάνει εμένα άντε και για grocery list...

Δλδ λες πως γραφεις εναν χαρακτηρα με το πενακι και αποτυπωνεται μετα απο ενα δευτερολεπτο? Δεν ισχυει, τσεκαρε το παλι :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες πενακι, ειναι η καλυτερη συσκευη με πενακι αυτη τη στιγμη στην αγορα. 

 

Αν ομως δεν προκειται να το χρησιμοποιησεις τοτε δεν αξιζει να το παρεις, υπαρχουν πολλες καλυτερες λυσεις στην αγορα, και με σωστοτερο μεγεθος.

 

Απο εκει και περα υπαρχει και κοσμος που το αγοραζει και δεν χρησημοποιει το πενακι. Ο καθενας ειναι ελευθερος να δινει τα λεφτα του οπου θελει.

 

Και οσοι μιλατε για αντικειμενικοτητα στο review, μαλλον εχετε συνηθησει σε review που το αποκαλουν νοτελι, νοτελακι και κανουν το σταυρο τους στο ονομα του. Μπορω να ονοματησω ενα διπλανο ελληνικο φορουμ με τετοια ατομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...