Προς το περιεχόμενο

bitdefender 15$


nickarmy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν σε ένα PC έχεις dual boot δύο λειτουργικά της Microsoft χρειάζονται 2 άδειες ή αφού είναι ένας ο υπολογιστής βολεύευται με μία;

 

Επίσης η προσφορά παίζει ακόμα για όποιον ενδιαφέρεται.

 

κανονικα δυο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πηρα απο τις πρωτες μερες που βγηκε η προσφορα. Πηρα το total security. Εβγαλα το Avira που ειχα και το bit μου φανηκε πολυ πιο βαρυ. Βεβαια το χειροτερο απο ολα ηταν οι BSOD σε μια βδομαδα ειχα οσες ειχα απο το 2009 που αγορασα το laptop.

Μου φαινεται καπως φολα το προγραμματακι για αυτο πιστευω και η τοσο χαμηλη τιμη. Πριν λιγο καιρο για ανανεωση το McAfee ζητησε 70 ευρω απο μια φιλη. Και εδω αυτος πουλαει 3 αδειες με 12 ευρω?

Εγω τη πατησα και συνιστω στους επιδοξους αγοραστες να ειναι πιο προσεκτικοι

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθλιο indeed. Αργεί το Internet (download) μπλοκάρει τα ΠΑΝΤΑ, είναι ελεεινά μη πραγματοποιήσιμο και  κακοστημένο, βαρύ δεν θα το έλεγα αλλά κακοσχεδιασμένο, δεν έχει την λειτουργικότητα και το βάθος παραμέτρων του ESET smart Security...δυστυχώς δεν έκατσε πάνω απο 1 μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα. Στην πρώτη σελίδα αρκετοί γράφουν πως είναι το καλυτερότερο. Μετά που ξανακουνήθηκε το θέμα βγήκαν και οι αντίθετες απόψεις.

 

Θα το προσπεράσω πηγαίνοντας σε free λύσεις και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω ότι είναι από τα καλύτερα ακόμα. είχα πολλά προβλήματα όταν περασα από 8 σε 8.1, αλλά το έχουν φτιάξει αυτό. δεν ξερω σε ποιο λειτουργικό έχουν όλοι αυτοί οι συμφορουμίτες BSOD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω ότι είναι από τα καλύτερα ακόμα. είχα πολλά προβλήματα όταν περασα από 8 σε 8.1, αλλά το έχουν φτιάξει αυτό. δεν ξερω σε ποιο λειτουργικό έχουν όλοι αυτοί οι συμφορουμίτες BSOD.

 

Το πρόβλημα είχε παρατηρηθεί με win7 και προηγούμενη έκδοση bit defender 2013. Το τωρινό δεν το έχω βάλει, οπότε μπορεί να το έχουν διορθώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την προηγούμενη έκδοση είχα και εγώ θέματα σταθερότητας αλλά με την τελευταία απολύτως κανένα πρόβλημα. Αυτή τη στιγμή είναι η 1η μου επιλογή μαζί με Kasperksy που είναι πιο σταθερό αλλά πολύ πιο ακριβό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ με windows 7 x64 και το σύστημα της υπογραφείς δεν εχω κανενα θέμα , για το ιντερνετ ίσως ισχύει δεν εχει τυχει να το δοκιμάσω , αλλα ποτε στα 3 χρονια που  χρησιμοποιώ bit δεν είχα πρόβλημα στο πρόγραμμα και κανενα bsod 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τα συστήματα με BD σέρνονται. Επίσης έχει θέμα το ίντερνετ με επίσημο fix από την εταιρία το οποίο δε δουλεύει σε όλες τις περιπτώσεις.

 

Απορώ που στα πρώτα post υπάρχουν άτομα που το συστήνουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε μένα πέταγε BSOD αλλά μόλις σέταρα το LOL και τις πόρτες του όλα κομπλέ. Πιστεύω καλό είναι ένα firewall να κόβει τα πάντα και να επιλέγει κανείς τι θέλει να περάσει και τι όχι. Σου δίνει μεγαλύτερη αίσθηση ασφάλειας αρκεί να ξέρεις τι κάνει τι και πώς πρέπει να χρησιμοποιηθεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...