Προς το περιεχόμενο

πως να κουμπωσω το λαπτοπ


vlahoskwn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας

εχω ενα hp dv9700 και το ανοιξα μιας και η ψυκτρα ειχε ποιασει σκονες και εσβηνε παο θερμοκρασια και το ανοιξα μεχρι εδω ολα καλα αλλα την παστα την παραγγειλα απο το ebay και αργησε τωρα που ηρθε δεν θυμαι με ποια ειρα κουμπωνουν καποια πραγματα οπως οιβιδες

μηπως υπαρχει καποιο βντεο η οδηγος ωστε να δω πως να το κουμπωσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το εψαξα και τα εχω δει αυτα τα βιντεο υπαρχει κανενα που να δειχνει πως τοκουμπωνεις η εστω ποιες βιδες πανε που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε vlaho αν το παρακολουθήσεις κανονικα και σημειώσεις τι γίνεται που και τι βίδες βγάζει (καποιοι λενε και το χρώμα) τοτε μπορεις να το κανεις αναποδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τις έχεις κρατήσει όλες θα δεις που πάει η κάθε μια, που κουμπώνει και τι πρέπει να κρατήσει. Να θυμάσαι μόνο ότι όλες κουμπώνουν τέλεια.

 

Άρα είναι fails testing. Θα περάσεις ένα ωραίο απόγευμα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα pavilion 6500 ήταν ότι πιο τραγικό έχω δει απο θέμα αποσυναρμολογησης. Φαντάζομαι και το δικό σου τα ίδια. Περαστικά. Τόνοι που μπορω να προτείνω είναι κανένα βίντεο που να δείχνει όλη τη διαδικασία καθαρισμού έστω και απο παρόμοιο μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

O τελευταίος της σειράς: http://www.ebay.co.uk/itm/90W-for-HP-Pavilion-g6-g7-dv5-dv6-dv7-Adapter-Charger-Laptop-Power-Supply-UK-/290905227317?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_PowerSupplies&hash=item43bb4d8035  είναι ο καλύτερος αν κάνει για το laptop σου...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανει για το dv9700;

εχεις να προτεινεις τιποτα αλλο σε αυτα τα λεφτα περιπου;

μονο απο αγλλια ωστε να ερθει γρηγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...