Προς το περιεχόμενο

[SMS, λεπτά ομιλίας, mb] Δώρο της Cosmote για να χαρίσεις σε 3 φίλους σου


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη χρονια χρονια καλλα

 Υπαρχουν sms και MB

 

Δηλώνω ότι ενδιαφέρομαι να συμμετάσχω στην απόκτηση των sms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εχω σμς αμα θελει κανεις

 

Εντάξει θα σε έχω στην καβάντζα αν τα έχει δώσει ο bil9 παίρνεις εσύ σειρά ετοιμάσου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημερα ληγει η προσφορα και απ'οτι βλεπω μου εμειναν τα 100 λεπτα ομιλιας.

Τα ανταλλάσω με mb.

Οποιος θελει με pm.

Ευχαριστω

 

 

Εφυγαν. Ευχαριστω!

Επεξ/σία από mary1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου περισσεψαν SMS . θελω λεπτα ομιλιας.αν καποιος εχει καλως.

 

αλλιως θα τα δωσω σε οποιον προλαβει.

 

Ντέν έκο μπλά μπλά μπλά καρντιά μου άμα ντεν σου κάτσει συναλαγκή και ψάχνεις παραλήπτη εκεί είμαι γκιατί ντεν είντα χαήρι μέκρι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντέν έκο μπλά μπλά μπλά καρντιά μου άμα ντεν σου κάτσει συναλαγκή και ψάχνεις παραλήπτη εκεί είμαι γκιατί ντεν είντα χαήρι μέκρι τώρα.

ok θα στα στειλω αν δεν εμφανιστει κανεις.στειλε pm με τηλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Ισχύει και φέτος (μεχρι 7/1/15) μάλλον με τους ίδιους όρους...

 

Για πιο σίγουρα δείτε και εδώ:

https://xmas.cosmote.gr/terms

 

Μερικοί όροι είναι οι εξής:

Τα Δώρα είναι α) 100’ ομιλίας για κλήσεις και video-κλήσεις εντός Ελλάδας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής & σταθερής τηλεφωνίας, β) 200 γραπτά μηνύματα (SMS) για αποστολή εντός Ελλάδας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής τηλεφωνίας και γ) 300 MB για πλοήγηση στο διαδίκτυο εντός Ελλάδας .Το κάθε δώρο έχει ισχύ 7 ημερών από την ημερομηνία παραλαβής από τον αποδέκτη του ενημερωτικού μηνύματος για τη λήψη του δώρου.

Εάν ο συνδρομητής μετά την αποστολή δώρου κάνει Facebook Share μέσω της ιστοσελίδας του Προγράμματος, θα λάβει από την COSMOTE δώρο 300ΜΒ για πλοήγηση στο διαδίκτυο εντός Ελλάδας. Σε περίπτωση που συνδρομητής Συμβολαίου COSMOTE με πρόγραμμα χωρίς ενσωματωμένη χρήση δεδομένων έχει ήδη λάβει δώρο 300ΜΒ ή δεν έχει ενεργοποιημένη την υπηρεσία mobile internet, θα λάβει ως δώρο 100’ ομιλίας για κλήσεις και video-κλήσεις εντός Ελλάδας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής & σταθερής τηλεφωνίας. Οι συνδρομητές Καρτοσυμβολαίου και Καρτοκινητής τηλεφωνίας, με απενεργοποιημένη την υπηρεσία mobile internet θα μπορούν να λάβουν το δώρο των 300 ΜΒ. Προκειμένου όμως να κάνουν χρήση του δωρεάν πακέτου δώρου 300ΜΒ θα πρέπει να στείλουν μήνυμα με το περιεχόμενο «start» στο 1333 για να ενεργοποιήσουν την υπηρεσία mobile internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...