Προς το περιεχόμενο

USPS Δεμα


Alexthekiller1993

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια μια ερωτηση θελω να κανω την κοινοτητα διοτι δεν εχω παραγγειλει ξανα απο USA . 

 

Παρηγγειλα λοιπον μια ζελατινα - γυαλι για iPhone κοντα στα $30 ολα μαζι 26/11 με USPS . 

 

Στις 2/12 γραφει οτι εφυγε απο το Sorting Center που ειναι το Miami και οτι ειναι "in transit" . 

 

Αυτο τωρα ποσες μερες χρειαζεται ? Εγω φευγω απο το φοιτητικο σπιτι για διακοπες 16/12 το προλαβαινω ?? Αν οχι τι γινεται ? Το αφηνει ο ταχυδρομος κατω στην εισοδο της πολυκατοικιας ολα τα χριστουγεννα ??

 

Σας ευχαριστω πολυ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Αμερική έχω παραλάβει σε μια βδομάδα ακριβώς αλλά και σε 15-20 μέρες με USPS. Αν είναι συστημένο θα σου αφήσουν χαρτάκι και αν δεν παραλάβεις τότε στις 15 μέρες φεύγει πίσω. Αν είναι απλό θα το αφήσουν στην πόρτα σου ή στην είσοδο της πολυκατοικίας όπου αφήνουν την αλληλογραφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Αμερική έχω παραλάβει σε μια βδομάδα ακριβώς αλλά και σε 15-20 μέρες με USPS. Αν είναι συστημένο θα σου αφήσουν χαρτάκι και αν δεν παραλάβεις τότε στις 15 μέρες φεύγει πίσω. Αν είναι απλό θα το αφήσουν στην πόρτα σου ή στην είσοδο της πολυκατοικίας όπου αφήνουν την αλληλογραφία.

Εχει tracking number αλλα οπως διαβασα τα first class mail ειναι απλο αρα λογικα στην εισοδο .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...