Προς το περιεχόμενο

ebay - ipad mini 149 ευρώ


sweeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεμα ειναι να ειναι μεσα το ipad γιατι με τα αλλα tablet παιζει πολυ αρνητικο feedback

 

εγώ πάντως μέτρησα κοντά στις 15 αξιολογήσεις για ipad και ήταν όλες θετικές. Εσύ στάθηκες στη μία αρνητική αξιολόγηση που είχε για το Nexus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε για το ipad μιλας?Σε ποιο site μπηκες και σου εβγαλε αυτο?

ναι για το Ipad,μπες εδώ,http://www.elta.gr/el-gr/%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς καλημέρα,

Από έλεγχο που έκανα στο ΕΛΤΑ tracking το πακετάκι μου βρίσκεται στη Μονάδα Διανομής (Μ.Δ.) της πόλης μου ή φεύγει για αυτή (δεν καταλαβαίνω τι εννοεί με τον όρο κλείσιμο).

Λογικά μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα έρθει το χαρτάκι για να πάω να το παραλάβω. Συνεπώς όσων καθυστερεί το πακέτο απλά υπομονή, εκτός κι αν κανείς αποτελέσει εξαίρεση.

 

Επίσης θέλω να ευχαριστήσω το χρήστη sweeper που ανέδειξε την προσφορά.

 

Τώρα για το τελευταίο που μένει και είναι το τι περιέχει το πακέτο θεωρώ ότι θα είναι ένα κανονικότατο iPad, αλλά κι αν το κουτί μέσα έχει στολίδια, ξέρω ότι μπορεί να ταλαιπωρηθώ, αλλά τα λεφτά θα τα πάρω πίσω από το Paypal. Στην τελική τόσοι είμαστε που το παραγγείλαμε.

 

Καλημέρα και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά βλέπω να πάρετε όλοι ipads, βεβαια πολυ πιθανών να ειναι refurbished, οχι οτι κανει καμιά διαφορά!

 

όταν λέει brand new σημαίνει σφραγισμένο. αποκλείεται να είναι refurbished. Το ebay είναι πολύ αυστηρό σε αυτό το θέμα. Στα nexus νομίζω το λέει ξεκάθαρα ότι είναι refurbished.

Εγώ όπως προείπα εξακολουθώ να πιστεύω ότι ήταν προωθητική ενέργεια σε συνεργασία με το ebay, γι'αυτό άλλωστε και ήταν στην πρώτη σελίδα του ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο γιατι δεν το αναφερει μη το δενετε κ κόμπο, αν ηταν προωθητική καμπάνια θα τη πασαρε αλλιώς το ebay (WOW Deals)!

 

Προωθητική του πωλητή μπορει να ειναι βεβαια (κανει ενα αρχικο μπαμ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για το Ipad,μπες εδώ,http://www.elta.gr/el-gr/%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85.aspx

Εμενα λεει το ελτα

Κατασταση Ημερομηνια Ωρα Περιοχη ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 05-12-2013 23:23 IPS

και το ξενο

in-transit
 
Product & Tracking Information
Postal Product:
  • Priority Mail International Parcels
Features:
  • International Parcels
Date & Time
Status of Item
Location

December 9, 2013 , 6:16 pm

Processed Through Sort Facility

ISC NEW YORK NY(USPS) 

December 9, 2013 , 6:15 pm

Arrived at Sort Facility

ISC NEW YORK NY(USPS) 

December 5, 2013

Electronic Shipping Info Received

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν λέει brand new σημαίνει σφραγισμένο. αποκλείεται να είναι refurbished. Το ebay είναι πολύ αυστηρό σε αυτό το θέμα. Στα nexus νομίζω το λέει ξεκάθαρα ότι είναι refurbished.

Εγώ όπως προείπα εξακολουθώ να πιστεύω ότι ήταν προωθητική ενέργεια σε συνεργασία με το ebay, γι'αυτό άλλωστε και ήταν στην πρώτη σελίδα του ebay

το nexus έλεγε καινούριο , όχι refurbished.  Αν μιλάμε για το 16gb στα 95Ε

 

Αλήθεια αν ήταν refurbished  πως το καταλαβαινει κανείς? Έχει κάποιο αυτοκόλλητο πάνω υποχρεωτικά από το νόμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το nexus έλεγε καινούριο , όχι refurbished.  Αν μιλάμε για το 16gb στα 95Ε

 

Αλήθεια αν ήταν refurbished  πως το καταλαβαινει κανείς? Έχει κάποιο αυτοκόλλητο πάνω υποχρεωτικά από το νόμο?

 

ίσως το είδα κάπου αλλού τότε.. με τόσες προσφορές που έπεσαν μαζεμένες έχασα τη μπάλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...