Προς το περιεχόμενο

Monitor για ps3


sinig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες θα ήθελα να μου προτείνεται ένα monitor για ps3 στα 80 - 150 ευρώ. Επίσης με τον ήχο τι παίζει αν η οθόνη έχει ηχεία θα ακούγεται καλα? ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν δεν μας λες πόσες ίντσες θες,θέλεις να έχει ηχεία το μονιτορ γιατί αν έχεις πχ κανένα home cinema τότε είναι καλύτερο απο τα ενσωματωμένα ηχεία.οτι ηχεία έχουν οι τηλεοράσεις έχουν κ τα μονιτορ μην περιμένεις κ πολλά,χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν θα μπορείς να παίξεις παιχνίδια επειδή δεν θα έχεις το τρελό ηχοσύστημα..προς θεού απλά αλλή εμπειρία να παίζεις ένα παιχνίδι σε dolby surround σύστημα κ άλλη σε ένα απλό στερεοφωνικό..Οπότε πες μας ακριβως τι θες για να σου προτείνουμε κάτι στα χρήματα που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ φίλε που απάντησες, δυστιχως το budget είναι πολύ περιορισμένο όπως ανάφερα μέχρι 150 ευρώ οπότε ίντσες δεν νομίζω να βρω πάνω από 21.5. Από την άλλη για ενσωματωμένα ηχεία βλέπω η τιμή είναι αρκετά ανεβασμένη οπότε το απέκλεισα και αυτό. Οπότε με αυτές τους περιορισμούς θέλω ένα monitor που α) να μην με κουράζει β)να ευχαριστηθώ το παιχνίδι κτλ.... Ευχαριστώ και πάλι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ φίλε που απάντησες, δυστιχως το budget είναι πολύ περιορισμένο όπως ανάφερα μέχρι 150 ευρώ οπότε ίντσες δεν νομίζω να βρω πάνω από 21.5. Από την άλλη για ενσωματωμένα ηχεία βλέπω η τιμή είναι αρκετά ανεβασμένη οπότε το απέκλεισα και αυτό. Οπότε με αυτές τους περιορισμούς θέλω ένα monitor που α) να μην με κουράζει β)να ευχαριστηθώ το παιχνίδι κτλ.... Ευχαριστώ και πάλι 

Και όμως παρολα αυτά είσαι τυχερός γιατί υπάρχει οθονούλα λουκούμι.και δεν ξεφεύγεις σε budget παρα πολύ.Ιδου η ρόδος..

http://www.skroutz.gr/s/2896051/LG-23EA63V.html 5-10 ευρώ στη χειρότερη πάνω απο το budget σου κ η οθόνη τα σπάει έχει ips panel που σημαίνει φυσικά χρώματα κ πολύ ξεκούραστη κ είναι κ 23" Ε καλό? πως σου φαίνεται??Έχω αλλή μια επιλογή σχεδόν ίδια σε χαρακτηριστικά με αυτήν που σου πρότεινα απλά έχει 160-170 τιμή αναλόγως απο πιο κατάστημα την πάρεις κ αυτήν ειναι 24"( εγώ αυτήν πήρα πριν λίγες μέρες). http://www.skroutz.gr/s/3047971/LG-24EA53VQ.html

Να σημιώσω είναι χωρίς ηχεία κ οι 2 γιατί όπως είδες κ εσύ ανεβαίνει πολυ η τιμή τους μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...