Προς το περιεχόμενο

To Nokia Lumia 1520 στην Ελλάδα με τιμή €749


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προφανως το συγκεκριμενο βγηκε για να εχουν και τα windows phones καποιο Phablet, κατ αντιστοιχια με τα note.

 

προσωπικα θεωρω οτι ανωτατη τιμη για smartphone ειναι τα 250-300€ . Απο και και πανω παιρνεις ταμπλετ ή λαπτοπ , εαν οντως εισαι επαγγελματιες με τετοιες αναγκες.

 

α ναι ξεχασα, ειμαστε ολοι γκατζετακηδες ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακως το βγαλανε τωρα στην Ελληνικη αγορά. Επρεπε να περιμενουν λιγο πριν το Πασχα γιατι αυτο θα πρεπει να κανει ΦΟΒΕΡΟ αερα στα καρβουνα.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να το αγοράσουν τα θύματα, να ανέβει το ποσοστό των χρηστών μπας και τους λυπηθεί κανένας και βγάλει καμία εφαρμογή της προκοπής. 

Χαιρομαι που ειμαι μεσα στα θυματα που εχω nokia και εχω οτι εφαρμογη χρειαζομαι. Και δε νιωθω θυμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακως το βγαλανε τωρα στην Ελληνικη αγορά. Επρεπε να περιμενουν λιγο πριν το Πασχα γιατι αυτο θα πρεπει να κανει ΦΟΒΕΡΟ αερα στα καρβουνα.

χαχαχαχαχαχαχαχα καλό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

snapdragon 800, 2gb ram χμμμμ.
Εμπρός στο δρόμο που χάραξαν οι κορεάτες.
Άραγε που είναι όλοι αυτοί που λέγανε ότι τα windows phone δεν χρειάζονται τόσους πόρους :P
Πάντως εάν είχα τα λεφτά θα το σκεφτόμουν την αγορά του σοβαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dr, δεν χρειάζονται. Αλλα όταν βλεπουνε μικρές ραμ τα ανοητα android fanboys τα κράζουν γιατι συνήθισαν στις μεγάλες επειδή το κακογραμμένο λογισμικό τους και με άπειρες θα έχει lag, γιαυτο έπρεπε να βαλουν και αυτές μεγάλες ραμ στις ναυαρχίδες. Αν δεν πιστεύεις δοκίμασε κανα 520 και άρχισε να απορείς πως το κάνει η MS και τα φθηνιαρικα κινητά της πετάνε σαν τις ναυαρχίδες, και τις google σέρνονται σαν σαλίγκαροι διπλα τους. (περιμένω τις κλασικές απαντησεις απο αντροιντακιδες "δεν έχετε apps" και "το δικο μου nexus πάει σφαίρα" κλπ. Αφηστε το μάγκες, η αντροιντ ναυαρχίδα σας είναι πιο αργή απο το Lumia 520 του μικρού μου αδερφού)

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που ειμαι μεσα στα θυματα που εχω nokia και εχω οτι εφαρμογη χρειαζομαι. Και δε νιωθω θυμα.

Αναφερόμουν στα υποψήφια θύματα που θα αγοράσουν ένα κινητό που έχει αυτά τα χαρακτηριστικά όταν το store έχει εφαρμογές που δεν χρειάζονται το 1/3 την επεξεργαστικής του ισχύος. Όχι επειδή είναι τόσο καλά γραμμένες ή καλό το λειτουργικό αλλά επειδή είναι τόσο φτωχό σε ποιότητα το store ακόμη. Δύσκολα κάνει develop κάποιος εφαρμογές για WP. Είμαι στον κλάδο της πληροφορικής και δουλεύω σε εταιρία development εφαρμογών και ακόμη είναι αστείο το να σκεφτεί κανείς να κάνει εφαρμογή για WP. Κανένας πελάτης δεν θα διαθέσει λεφτά για την πλατφόρμα των Windows. Ξεκινάει με iOS σχεδόν πάντα και μετά ίσως κάνει και Android. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα windows phone ειναι εκπληκτικα κινητα που δεν χρειαζονται υψηλες απετισεις σε θεμα επεξεργαστη και ραμ. Τρεχουν smoothly χωρις κολληματα και πολυ καλα εξοπλισμενα. Ειχα 2 και τα συστηνω ανεπιφυλακτα. Ισως λιγο περισσοτερα apps αμα φτιαξουν και αυτο εχουν κατακτησει της κορυφη. Μιλαμε για αλλη τεχνολογια!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...