Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ανακοινώνει το Galaxy Win Pro


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνω με τον φιλο:

 

Μονό εμένα μου φάνετε πως ολα τα κινητά που βγάζει η Samsung είναι ίδια?

 

Δεν σου φαινετε μονο εσενα. Δεν ξερει τι να κανει πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους λένε ότι είναι καλό να υπάρχουν τόσα Galaxy να διαλέξεις ανάμεσα :

Εν μέρει,ναι. Είναι ωραίο να'χεις να διαλέξεις ανάμεσα σε πολλά. Δεν είναι ωραίο όμως να το αγοράζεις με μια "χ" έκδοση Android και να παραμένει εκεί αιώνες.

Samsung Galaxy Pocket : 2.3.5 αγοράστηκε,2,3,5 παρέμεινε. Έπειτα βγήκε το Pocket Plus να το αντικαταστήσει με 4.0.1!


Όπως καταλαβαίνετε,θα'ταν καλύτερα να υπήρχαν λιγότερα μοντέλα και καλύτερη υποστήριξη & αναβαθμίσεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους λένε ότι είναι καλό να υπάρχουν τόσα Galaxy να διαλέξεις ανάμεσα :

 

Εν μέρει,ναι. Είναι ωραίο να'χεις να διαλέξεις ανάμεσα σε πολλά. Δεν είναι ωραίο όμως να το αγοράζεις με μια "χ" έκδοση Android και να παραμένει εκεί αιώνες.

 

Samsung Galaxy Pocket : 2.3.5 αγοράστηκε,2,3,5 παρέμεινε. Έπειτα βγήκε το Pocket Plus να το αντικαταστήσει με 4.0.1!

 

 

Όπως καταλαβαίνετε,θα'ταν καλύτερα να υπήρχαν λιγότερα μοντέλα και καλύτερη υποστήριξη & αναβαθμίσεις!

αν εισουν ψαγμενος θα εβαζες custom πανω.

ναι δεν ειναι ευκολο για εναν απλο χρηστη, αλλα αν κατσεις 2-3 μερες το πολυ να ψαχτεις, περνας και 4.1 πανω του.

εγω πέρασα 4.0.1 στο ideos u1850 απο 2.2.

με 256 mb ram και o/c στα 600mhz τρεχει πολυ πιο γρηγορα απο το official. και εχω και περισσότερα προγραματα περασμένα. (cyanogenmod)

δυστυχώς ετσι ειναι, λεφτα θελουν να βγαλουν. σου λεει, θελετε νεο λειτουργικο κυριε; α; το σηκώνει και αυτο που εχεις; στα @@ μας. παρε νεο. ή κανε πειράματα με custom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους λένε ότι είναι καλό να υπάρχουν τόσα Galaxy να διαλέξεις ανάμεσα :

 

Εν μέρει,ναι. Είναι ωραίο να'χεις να διαλέξεις ανάμεσα σε πολλά. Δεν είναι ωραίο όμως να το αγοράζεις με μια "χ" έκδοση Android και να παραμένει εκεί αιώνες.

 

Samsung Galaxy Pocket : 2.3.5 αγοράστηκε,2,3,5 παρέμεινε. Έπειτα βγήκε το Pocket Plus να το αντικαταστήσει με 4.0.1!

 

 

Όπως καταλαβαίνετε,θα'ταν καλύτερα να υπήρχαν λιγότερα μοντέλα και καλύτερη υποστήριξη & αναβαθμίσεις!

 

Να σε ρωτήσω κάτι ?

Εστω ότι θα εβγαζε 1 μοντελο καθε χρόνο, πιστευεις οτι μετα τον δευτερο τρίτο χρόνο ζωης του μοντελου θα το υποστηριζε λογισμικά? Γιατι πχ δεν μπορει να μπει η Kit Kat σε Galaxy S (το ένα) ? πως ομως θα σε αναγκασουν να ξαναγορασεις αλλο,

Αρα παλι καλά που υπαρχουν πολλά μοντέλα γιατι αλλιώς και λίγα θα είχαμε και βραχυχρονη λογισμικη υποστηριξη :/

καλο είναι που υπαρχει πολλά μοντέλα (και λίγα είναι) αλλά οπως λες κι εσυ παρα πολυ κακο που δεν υπαρχουν αναβαθμίσεις αλλά that's the bussiness :(.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung: βγάζει ένα κινητό με 1 gb ram μετά από καμία εβδομάδα βγάζει ένα όλοϊδο ΑΛΛΑ με διαφορετικό όνομα και 1,5 gb ram και σου λέει βγάλαμε καινούργιο κινητό!

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μερικοι δεν το εχουν πάρει χαμπάρι , τα κινητα δεν ειναι πλεον οπως παλια, ειναι πλεον υπολογιστης = συνδιασμός διαφορετικων επεξεργαστων, μπαταριων, οθονων, καμερων, κεραιων, μνημων κτλ κτλ. Προς το παρων (οπως και παλια) στα φτιαχνει ετοιμα η εταιρια και εσυ απλα διαλεγεις το μοντέλο, ηδη με το block τα κινητα θα γινουν σαν τους προσωπικους υπολογιστες που θα αλλαζουμε εμεις το καθε επιμερους εξαρτημα (μνημη, flash οθονη, κεραια κτλ κτλ). Οποτε τα μοντελα ειναι λίγα!

 

Ε ναι ρε παιδί μου. Έχουν σκαλώσει όλοι με τα πολλά μοντέλα και βλακείες, αυτή την στιγμή η Samsung είναι στο Ν1 στην παγκόσμια αγορά, που σημαίνει πως κάτι κάνει σωστά τελικά. Δεν είμαι fun καμιάς εταιρίας, αλλά ξέρω να αναγνωρίζω πότε μια εταιρία κάνει κατά το δυνατών σωστά την δουλειά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το s3mini.Ξέρω πως δε θα πάρει ΠΟΤΕ κάποια αναβάθμιση.Πλέον μου είναι εμετική η samsung και φυσικά και το android.Η επόμενη συσκευή θα είναι η windows phone η iOS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εμενα μου φαινεται το Win παραξενο, επειδη παραπεμπει σε windows?? οταν θα διαβαζα ενα win pro, θα περιμενα με λειτουργικο windows και πληκτρολογιο ή εστω μια γραφιδα για να βελτιωνει το επαγγελματικο του χαρακτηρα. Εν αντιθεση βλεπω ενα galaxy S του 2014...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω το ιδιο και το ιδιο ντιζαην, αν βαλει μια διχρωμια ή τραβηξει ενα ημικυκλιο γυρω απο το μεγαφωνο θα χαθει ο κοσμος? ελεος!! Κινητο 2-3 χρονων και ριχνει σε ντιζαην ολα τα σημερινα http://i.i.cbsi.com/cnwk.1d/i/tim/2011/06/08/34813352_FT_440x330.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...