Προς το περιεχόμενο

lg g2 παιδια...


C0uP_d3_GrAcE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια γεια σας! Εχω rooted to g2! ειχα  android 4.3.1 pure την cyanogmod 12.0 φλασαρισμενη κανονικα και κατεβασα την cm11! κανω intall μεσω twrp και μ λεει error! και τωρα το ανοιγω δειχει το logo της lg και με βαζει στο recover του twrp και δεν μπορω να κανω τπτ! βοηθεια...ουτε να το συνδεσω με usb δν μπορω για να περασω c/p το παλιο cm και να το κανω install! 

 

ΒΟΗΘΕΙΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανω αυτο που λες αλλα μου λεει error να κανω unselect την επιλογη md5 verification που ειναι σε τικ! Το κανω και τπτ παλι! Κανω restart system, μου βγαζει το logo LG και μετα με πεταει παλι στον twrp και μενω εκει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον το αρχειο κατι εχει και δεν μπορει να το κανει restore.

Κατεβασε μια official rom και περασε την και φτου κι απο την αρχη.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=45293512

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως ομως αφου βαζω το usb και δεν μου ανοιγει φακελο για να βαλω/βγαλω αρχεια...κανει μονο το ηχο του usb και τπτ


παιδια θα τρελαθω! αν εχει καποιος τη καλοσυνη να μου στειλει και ενα κινητο να με βοηθησει προσωπικα μεσω τηλ! Παρακαλω ;/


Κανενας?? Παιδια αν γινεται να μου στειλει καποιος pm να τον παρω ενα τηλ? Σας παρακαλω εχω πελαγωσει :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ανοιξεις σε download mode και τοτε λογικα θα το δει ο υπολογιστης. Δεν νομιζω να το brickares. Btw hi coup, its_time_for_ff here ;)

hey! Το εκανα αυτο που λες και παλι δεν το βλεπει! (αν εννοεις οτι θα με αφησει να προσθεσω αρχεια)

Εχω κολλησει, help...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου σου ειπα τι να κανεις...Σε download mode ΔΕΝ μπορεις να περασεις αρχεια παρα μονο να φλασαρεις official rom.

Περιμενε να κατεβει.

Φροντισε μονο να περασεις τους drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση το root με τους drivers. :)

Ωραια! Τωρα αυτο με τους drivers να δω γιατι δεν ξερω αν εχω περασει κατι η οχι ή πως να το κανω τελος παντων :s

Εντομεταξυ, στο Mobile Support Tool μου βγαζει μια λιστα με μοντελα για να κανω install drivers αλλα δεν βλεπω το δικο μου (D802)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαμια ιδεα τπτ? παιδια προσπαθω και τπτ τα εχω παιξει....κανω τη διαδικασια για να βαλώ τη stock rom και μου λεει please install CSMG B2C Client Tool ....

 

 

Παρακαλω βοηθεια καποιος ;/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...