Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 / Xbox One Gamertags


HolyMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα αγόρασα Xbox Οne κυρίως για Forza Motorsport 6 και Horizon 3 που θα βγει σύντομα.
Όποιος πάρει το Horizon 3 από Σεπτέμβρη και θέλει να παίξουμε ας μου στείλει

Nickname:  MeowingtonsGr

Έχω και Gears of War Ultimate Edition που δεν έχω παίξει ακόμα.


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα το gamertag μου είναι MarkedBuzzard26 και παίζω online κυρίως Forza Horizon 2(και σύντομα το Forza Horizon 3), Fifa 16 και NBA2k16. Όποιος θέλει για κανένα online, ας με κάνει add.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά(ακόμα μια φορά) οποίος ενδιαφέρετε για forza horizon 3 ας κάνει add   (tsianka)   η ας έρθει στο  club  GRMR 

είστε όλοι ευπρόσδεκτη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά περιμένω να ερθει το xbox μου απο την άλλη εβδομάδα και θέλω να ρωτήσω εάν μπορώ να παίξω παιχνίδια που έχω ήδη αγοράσει στο origin στο xbox, κάτι διάβασα ότι μπορεί να γίνεται μέσω του ea access app στο xbox ισχύει ? Γιατί έχει black friday το origin και έχει πολύ καλές τιμές σε κάποια παιχνίδια και το σκέφτομαι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Ανοίγω αυτό το θέμα για όσους παίζουν ή έχουν ξεκινήσει το game πρόσφατα   και θέλουν παρέα  ή για Raid  ή  για Mission και επειδή ψάχνω και εγώ  παρέα το gamertag μου είναι Delaseras ας μου  στείλετε Pm ή add friend

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά. Εχω αγορασει προσφατα ενα xbox 360 rgh και παλευω να βαλω παιχνιδια στο σκληρο και δεν μπορω. Μπορει καποιος να με καθοδογηση με καποιο τροπο;Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος παίζει Destiny ας με κάνει add: SheWolfGR , είχα παίξει τα 2 πρώτα raid και τώρα ξαναρχισα για τα καινούργια. Θέλω κάποιον να πάμε μαζί τα story και κάνα raid πιο μετά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! Επειδη ειμαι κανουριος θελω να κανω μια ερωτηση και αν ξερει καποιος σιγουρα να μ απαντησει. Στο xbox one, γινεται να παιξουμε μεταχειρισμενα παιχνιδια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...