Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 / Xbox One Gamertags


HolyMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια! Επειδη ειμαι κανουριος θελω να κανω μια ερωτηση και αν ξερει καποιος σιγουρα να μ απαντησει. Στο xbox one, γινεται να παιξουμε μεταχειρισμενα παιχνιδια ?

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ρε συ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, είμαι νέος στο χώρο (xbox one S)....Αγόρασα ένα καινούργιο παιχνίδι και στην εγκατάσταση κολάει στο ίδιο σημείο (39%), την έκανα 3 φορές , καθάρησα το δισκάκι...τίποτα. Τι μπορώ να κάνω ?  (έχω απόδειξη αγοράς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρισέ το πίσω και ζήτα άλλο. Είχα το ίδιο πρόβλημα με το Forza Horizon 2 και δεν έβγαλα άκρη ακόμη κι όταν μίλησα με το support της microsoft. Το cd ήταν αγρατσούνιστο και κολλούσε πάντα σε συγκεκριμένο ποσοστό. Μόλις βρήκα άλλο cd του ίδιου παιχνιδιού, έπαιξε κατευθείαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είμαι καινούριος στο Xbox one s κ αυτή τη περίοδο παίζω το Star Wars Battlefront.

Όποτε πηγαίνω σε ομαδες, δυστυχώς, με σκοτώνουν σε κάθε 3 βήματα (χαχαχα)

 

Άλλα που έχω ειναι το Need for Speed, Mortal Kombat XL και κάτι άλλα που δεν νομίζω να παίζουν σε co op ή vs στο ιντερνετ.

 

Το gamertag μου ειναι Filippos76

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα... Μια ερώτηση και ας απαντήσει όποιος ξέρει... Θέλω να αλλάξω τον σκληρό δίσκο στο one με μεγαλύτερο, τον τρόπο τον βρήκα... Την εγκατάσταση του λειτουργικού δεν έχω βρει... Αν ξέρει κανένας ας βοηθήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, ειμαι κατοχος xbox one s. Γνωριζει κανεις καποιο τροπο για να συνδεθει χειριστηριο pc στο xbox? Γιατι και τους δυο που εχω τους συνδεω στο xbox μεσω usb αλλα δεν τους αναγνωριζει, ομως αναβει το λαμπακι του αναλογικου. Αναγνωριζει μονο το μανισιο που ειχε στη συσκευασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...