Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για Χριστουγεννιάτικη αναβάθμιση!


Darth Revan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν εχει UEFI BIOS η συγκεκριμενη....!!! εχει το κλασσικο..!!!  τουλαχιστον η δικη μου που ειναi  rev.1.0...!!

 

δεν ξερω αν τα επομενα,  βγηκαν με UEFI ΒΙΟΣ..!! 

Απο οτι έχω διαβάσει ειναι με UEFI BIOS τα νεότερα revisions..Eσύ έχεις μείνει ευχαριστημένος?Αυτή στο Amazon είναι Rev 3.0 πάντως...

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα. σταθεροτατη και η γρηγοροτερη που εχει περασει απο τα χερια μου...!!! 

Ωραία θα την έχω υπόψην.Για κάρτα γραφικών πάντως έχουν μικρή διαφορά σε επιδόσεις σε 1080P η GTX 760 με την R9 270 X..Πιστευω με την AMD θα είμαι καλυμένος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκαν με UEFI οι gigabyte.Γενικά έχει ανανεώσει τις μητρικές της σε αυτό το θέμα.Αν στοχεύεις στην 270Χ κοίτα αν σε ενδιαφέρει η έκδοση μαζί με το Battlefield 4 δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκαν με UEFI οι gigabyte.Γενικά έχει ανανεώσει τις μητρικές της σε αυτό το θέμα.Αν στοχεύεις στην 270Χ κοίτα αν σε ενδιαφέρει η έκδοση μαζί με το Battlefield 4 δώρο.

Ναι αυτό έχω δει αλλά λένε πως δεν είναι τόσο καλό όσο της asus και έχει lag...Aπο ότι έχω δει η xfx το έχει μαζί με το BF 4 αλλά δεν καίγομαι κιόλας,Εσύ δηλαδή λες για GTX 760?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Battlefield 4 το έχει και η Gigabyte 270Χ.Η 760 είναι συνολικά πιο γρήγορη ελαφρώς.

Nαι τωρα το είδα πως το έχει και η gigabyte...Mικρή διαφορά παντως η GTX 760 ...Θα δω πως θα είναι οι τιμές οταν την πάρω...Εσύ τι θα άλλαζες από αυτά που έχω και δεν συμφωνείς όπως λες;

Επεξ/σία από Darth Revan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τελικέ έγινε η παραγγελία και πήρα αυτά που φαίνονται στην υπογραφή μου πλέον :-D Tώρα πλέον έμεινε μόνο gpu αν και έιναι αρκετά δυνατή αυτή που έχω.Ευχαριστώ όσους ενδιαφέρθηκαν και απάντησαν σωστά και όχι παιζοντας το εξυπνάκηδες και ξερόλες ;)

Πάντως όντως Χριστουγεννιάτικη σύνθεση,στήθηκε 25 Δεκεμβρίου :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...