Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 7,1k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Η R9 290x ήταν το οικονομικό μοντέλο.  Τώρα δοκιμάζουν τη ναυαρχίδα. R9 29000x.

Στο δημοφιλέστερο νήμα θα το πω που αλλού...   **********ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΕ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ INSOMNIACS!!! ************ ***********************************************************

Το λοιποοοοον Η τρελλα που με ειχε πιασει μεχρι να παω δεν περιγραφεται! Ημουνα ξενερομενος και νευριασμενος για ολα οσα ειχαν γινει και ξεσπουσα στο Dota για να βγαλω το αχτι μου,ωσπου βλεπω στο κιν

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οτι το αμαζον δεν την εχει ακομα,και η τιμη που δειχνει δεν ισχυει. Οσο για το EBW δεν το λες και το πιο εμπιστο καταστημα,καταταλα ΑΝ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙ σε αυτην την τιμη,ειναι πολυ καλη ευκαιρια.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι το αμαζον δεν την εχει ακομα,και η τιμη που δειχνει δεν ισχυει. Οσο για το EBW δεν το λες και το πιο εμπιστο καταστημα,καταταλα ΑΝ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙ σε αυτην την τιμη,ειναι πολυ καλη ευκαιρια.

.....ακριβώς αυτό!

Υ.Γ.: .....είναι αυτό, ότι αν δε βρωμίσει ο τόπος, τιμές δεν βλέπεις......

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δεν θα εκανα bios flash αλλα το stocκ bios ειχε προβλήματα (artifacts σε stock settings) τα οποια λυθηκαν με το τελευταίο bios. Σαν να κανεις bios update ειναι :-D

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

spartan απο που κατεβασες το bios?αυτο γινεται σε ολες τις 7970ghz?

Δεν νομίζω με όλες να γίνεται γιατί η matrix έχει άλλο vrm/voltage controller και το κατέβασα από εδώ: http://www.techpowerup.com/vgabios/146165/asus-r9280x-3072-130827.html

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγω ρωτησα το EBW σχετικα με την τοξικ ενω την βαλανε πρωτη φορα στην σελιδα τους λενε δεν ξερουνε αμα την ξανα φερει ο κατεσκευαστης και ενα σορο μακακιες σε λενε καντην προ παραγγελια και αμα ερθει ηρθε αλλιως αν δεν ερθει εισια καλος μακακας που περιμενες !!!Εγω παντως απο βισιον στουντιο θα εχω την καρτα την πεμπτη με παρασκευη στα 325 ευρω και πλεον ειδα την βγαλανε δεν την πουλανε αλλο

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Τώρα που βρήκα χρόνο να μελετήσω της "οδηγίες χρήσεως" για reviewers για την 290Χ δεν μπορώ να πω ότι ξετρελλάθηκα κιόλας. Πρώτον τα αποτελέσματα είναι σαφέστατα υποκειμενικά και είναι από UHD μέχρι multi-monitor αναλύσεις. Με 320 GB εύρος μνήμης δεν ξέρω γιατί θα έπρεπε να μου κάνει εντύπωση....

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ε στα 288ευρο πλεον η R9 280x ειναι μονοδρομος(για gaming παντα)

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.