Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω για τις υπόλοιπες εταιρείες αλλα το compuniverse δεν μου εχει απαντήσει ακόμα...Υγ. Έχω παραγγείλει και πληρώσει απο την Κυριακή...

ακυρο

τελικα ειναι απλως αργοι...

 

 

 

10/12/2013 17:13

 

The order data for this shipment have been electronically bermittelt by the sender to DHL to.

 

10/12/2013 18:48

 

The overseas shipment has been processed in the parcel center start.

 

12/11/2013 06:17

 

The show will be transported to the destination country and there passed to the delivery organization to. (Website / Online Tracking:)

 

12/11/2013 06:17

 

The international shipment has been processed in the export parcel center.

 

 

 

η κάρτα ειναι ακόμα Γερμανία!!!

Πλήρωσα για DHL που τελικά ειναι DHL μέχρι τα σύνορα της Γερμανίας και απο εκεί και μετά γίνεται ΕΛΤΑ...

 

Άμα καταφέρει να έρθει μέχρι την επόμενη Παρασκευή, τότε θα πέσει μαύρο...

Αν οχι, θα πέσει dispute...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο πράγμα η dhl post και άλλο η dhl express. Η μία είναι τα "ελτά" της γερμανίας, και η άλλη ταχυμεταφορική. Οπότε μάλλον για dhl post πλήρωσες, και φαντάστηκες οτι θα στο στέλνανε με express.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ορκιζονουν οτι έγραφε DHL σκέτο αλλα μπορείς να έχεις και δίκαιο...

Edit

Οταν δίνεις 16.17 ευρώ για μεταφορικά, περιμένεις courier...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνώ καθόλου με αυτά που λες. Τα 16 ευρώ είναι λίγο ακριβά.

 

Αν κοιτάξεις εδώ, απ'ότι καταλαβαίνω εγώ τουλάχιστον DHL express παίζει μόνο για γερμανία. Μιλάει για UPS όμως για express delivery.

 

http://www.computeruniverse.net/en/group/versand1/shipping-options-overview.asp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή (για Ελλάδα) 280Χ με Battlefield 4 http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=37172&cat=5

Φαινεται διαφορετικη απο την γνωστη gigabyte.την αναφερει ως revision 3.0 ,εχει μαυρο pcb και διαφερει λιγο στην ψυκτρα αν την καλοδειτε.παντως ειναι πολυ πιο ωραια απο την κανονικη..εγω θα την επερνα με χιλια αν δεν ειχα την 7970 μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://twitter.com/amd_roy/status/410883704433565696 10/12 την είδε και λέει ότι θα αρχίσουν να στέλνονται την επόμενη εβδομάδα! Επιτέλους! Και μάλλον θα είναι Gigabyte!


http://www.dustinhome.no/product/5010762967/gigabyte-radeon-r9-290x-oc-4gb-pci-e-dvi-hdmi-dp/ Και προπώληση σε Νορβηγικό site.


http://pcdiy.asus.com/2013/12/asus-r9-290x-directcu-ii-preview/ Ο JJ της ASUS λέει πως η εκτιμώμενη ημερομηνία είναι στα μέσα Γενάρη για την κυκλοφορία της.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται διαφορετικη απο την γνωστη gigabyte.την αναφερει ως revision 3.0 ,εχει μαυρο pcb και διαφερει λιγο στην ψυκτρα αν την καλοδειτε.παντως ειναι πολυ πιο ωραια απο την κανονικη..εγω θα την επερνα με χιλια αν δεν ειχα την 7970 μου...

 

Rev 2 είναι αδερφέ.Βελτιωμένη και πιο ήσυχη μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rev 2 είναι αδερφέ.Βελτιωμένη και πιο ήσυχη μάλλον.

Το ελπίζω, θα έχω άποψη όταν με το καλό παραλάβω... (σήμερα την παρήγγειλα οπότε καμιά 10αριά μέρες τουλ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello guys!

 

Εδώ και καιρό γλυκοκοιτάζω την R9 270X. Συγκεκριμένα έβαλα στο μάτι την DualX της Sapphire (BF4 included :P ).

Είμαι όμως σε δίλημμα, καθώς βλέπω οτι η απλή 270 είναι κοντά στις επιδόσεις της 270Χ, είναι κατά 20€ πιο φθηνή (τιμές απο vision studio), με ένα OC την φτάνεις, και θέλει μόνο ένα 6πινο σε σχέση με την Χ που θέλει δύο, το οποίο σημαίνει πως στο μέλλον μπορεί να γίνει και CF.

Τα παιχνίδια θα τα τρέχω σε 1080p. Δεν με βλέπω να αναβαθμίζω οθόνη, αλλά και αναβάθμιση να γίνει, πάλι στα 1080p θα μείνω.

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello guys!

 

Εδώ και καιρό γλυκοκοιτάζω την R9 270X. Συγκεκριμένα έβαλα στο μάτι την DualX της Sapphire (BF4 included :P ).

Είμαι όμως σε δίλημμα, καθώς βλέπω οτι η απλή 270 είναι κοντά στις επιδόσεις της 270Χ, είναι κατά 20€ πιο φθηνή (τιμές απο vision studio), με ένα OC την φτάνεις, και θέλει μόνο ένα 6πινο σε σχέση με την Χ που θέλει δύο, το οποίο σημαίνει πως στο μέλλον μπορεί να γίνει και CF.

Τα παιχνίδια θα τα τρέχω σε 1080p. Δεν με βλέπω να αναβαθμίζω οθόνη, αλλά και αναβάθμιση να γίνει, πάλι στα 1080p θα μείνω.

 

Ευχαριστώ!

Αν σου είναι θέμα το τροφοδοτικό τότε πήγαινε στην 270. Κατά τα άλλα εφόσον η διαφορά στα χρήματα είναι μικρή πήγαινε στην 270x και κλόκαρέ την (εφόσον έχει 2 6πινες λογικά θα είναι και πιο ανεκτική σε oc οπότε η ψαλίδα θα ανοίξει).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...